18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wakacyjne kursy językowe w Lublinie (ZOBACZ CENY)

MSZ
sxc.hu
Maturzyści rozpoczęli właśnie najdłuższe wakacje w życiu. Jednak nie dla wszystkich będą to cztery miesiące laby. Ambitni absolwenci szkół średnich chcą przeznaczyć ten czas na rozwój. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zestawienie cen wakacyjnych kursów językowych w lubelskich szkołach.

Osoby, które chciałaby poszerzyć wiedzę z któregoś z języków obcych powinni szybko przeglądać oferty szkół. Rekrutacja na wakacyjne kursy zaczyna się lada dzień. W szkole językowej Linguaton, która mieści się przy ul. Paśnikowskiego 4a. Kursy skierowane są do osób wyjeżdżających za granicę, zapracowanych, którzy w roku szkolnym nie mają czasu na nauką, bądź ambitnych, którzy chcą powtórzyć i doskonalić swoje umiejętności językowe.

Informacje o maturze 2011 i co po maturze w naszym serwisie specjalnym - czytajcie!

Wakacyjny kurs w Linguaton to dwa spotkania tygodniowo po 3 godziny lekcyjne. W całym szkoleniu będzie ich łącznie 39. Szkoła zachęca dużą liczbą konwersacji, powtórką gramatyki i dobrą atmosferą. Godziny zajęć można ustalić indywidualnie. Cena kursu wakacyjnego to 500 złotych. Aby zapisać się na szkolenie należy wcześniej sprawdzić swoje siły w teście kwalifikacyjnym.

Wakacyjne zajęcia z języków obcych oferuje też A1 Szkoła Języków obcych, która mieści się przy ul. Narutowicza 22. Ośrodek przygotował trzy rodzaje szkoleń. Pierwszym z nich jest kurs przyśpieszony, na który składa się 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Drugą ofertą jest kurs intensywny. W jego ramach mamy do dyspozycji 30 godzin lekcyjnych, zajęcia są prowadzone prze trzy tygodnie od poniedziałku do piątku. Ostatnią ofertą szkoły jest kurs superintensywny "tylko dla naprawdę zdesperowanych". Zajęcia z języka będą odbywać się przez trzy tygodnie od poniedziałku do piątku codziennie przez 4 godziny. Oznacza to, że 60 godzin lekcyjnych, czyli cały semestr można przerobić w trzy tygodnie.

Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 12-16. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, przeciętnie grupy liczą 6-8 osób. Cena za kurs to 450 złotych.

Ciekawą ofertą wakacyjną kusi też szkoła języków obcych - Profi-Lingua. Miesięczny intensywny kurs wakacyjny to 48 lekcji po 40 minut. Spotkania dobywają się 4 razy w tygodniu. Cena to 479 zł.

Maturzyści 2011 - łączcie się na Facebooku!

Kolejny intensywny kurs wakacyjny "Rok w dwa miesiące" to 100 lekcji po 40 minut. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. Kurs umożliwia zrealizowanie w okresie wakacyjnym materiału przewidzianego na cały rok szkolny podczas kursów standardowych. Cena kursu to 999 zł.

Wartą rozważenia ofertą dla osób, które mają mniej czasu jest kurs konwersatoryjny. Trwa zaledwie dwa tygodnie. W tym czasie odbędzie się 18 lekcji po 40 minut. Celem kursu jest poprawa płynności mówienia. Jego cena to 279 zł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski