reklama

We Włodawie pijany Czech wrzucił małego kota do kojca z psem. Kociak został zagryziony

JPZaktualizowano 
pixabay
Prawie 2 promile alkoholu miał obywatel Czech, który podczas wakacji we Włodawie wrzucił małego kota do kojca z psem. Zwierzak został zagryziony. 31-latek odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek we Włodawie.

- Policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Czech, który na terenie jednej z posesji wrzucił bezpańskiego małego kota do kojca z psem - mówi asp. Kinga Zamojska - Prystupa z włodawskiej komendy.

Czytaj także

Kociak został zagryziony. Obywatel Czech, który spędzał wakacje u swojej rodziny we Włodawie, był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu. 31-latek trafił do policyjnego aresztu. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-06T13:32:16 02:00, Gość:

Jaki sens ma podanie, że to Czech? Mógłby być Brytyjczykiem, Niemcem, Ukraińcem. Mężczyzna, człowiek - no właśnie, czy człowiek? Nie podkreślajmy patologii innych nacji, bo sami mamy swoją własną patologię, która ujawniła się m.in. niedawno na Tatarach.

2019-08-06T14:10:28 02:00, Gość:

ale baranie jak polacy spowodowali w czechach wypadek to podawali, że to polacy

ale ten potwór z kotkiem zrobił Polak, a nie Czech !!

G
Gość
2019-08-06T16:45:25 02:00, Gość:

3 lata no niech będzie, ale nie można zapomnieć o ukaraniu psa, powinni go od razu uśpić :/

A co ma pies do tego ?

W
Wlodawianka

Tu nie chodziło o Czecha ani o kota...policja wlodawska musiała czymś zabłysnąć..tam nie takie lekcje się dzieją..

G
Gość

Dożywocie powinien dostać!!!

T
TomZMuś

Ale w Włodawie! co tam czechoslowak robil

N
Niemiec
2019-08-06T19:01:17 02:00, Gość:

Wrzucić jebanego pepika do klatki z lwem!

Czesi to ponoć taki idealny naród a tu taka niespodzianka....ja na ich temat mogę dużo pisać w niektórych krajach Europy uchodzą za leni ,osoby migające się od pracy ..ale i za naród któremu wszystko się należy.Wiem bo pracowalem nimi w kilku krajach Europy.

X
Xxx
2019-08-06T11:25:00 02:00, :(:

Głupota i prymitywizm nie wybiera, pepiczkom tez jak widać się zdarza, Szkoda kota, szkoda, ze trafił w łapska tego człowieka.

Ciekawe jak w Czechasz są karane podobne zachowania?

W Czechach za coś takiego pewnie medal wręczają

G
Gość
2019-08-06T13:32:16 02:00, Gość:

Jaki sens ma podanie, że to Czech? Mógłby być Brytyjczykiem, Niemcem, Ukraińcem. Mężczyzna, człowiek - no właśnie, czy człowiek? Nie podkreślajmy patologii innych nacji, bo sami mamy swoją własną patologię, która ujawniła się m.in. niedawno na Tatarach.

2019-08-06T14:10:28 02:00, Gość:

ale baranie jak polacy spowodowali w czechach wypadek to podawali, że to polacy

Ale jak Czesi po Polakach jadą to jest ok.dla mnie Czesi to nieroby ...u nas widzą źdźbło a u siebie.....A przypomnijmy co zrobili podczas drugiej wojny światowej

G
Gość

To psa powinni skazać za znęcanie się....

G
Gość

Wrzucić jebanego pepika do klatki z lwem!

G
Gość

3 lata no niech będzie, ale nie można zapomnieć o ukaraniu psa, powinni go od razu uśpić :/

c
czarciolapek

kanalia, z czeska ''kokot''.

G
Gość

Lepiej wyrzucić do kojca z wyglodniałymi rodwailerami

G
Gość
2019-08-06T12:57:03 02:00, Gość:

Odpłacić się mu tym samym. Wrzucić go do klatki z lwem lub tygrysem.

A co Ci zrobiły te zwierzaki ze chcesz im tego śmiecia wrzucić

o
oko

Wrzucić go do kojca z karkiem LGBT. I wlączyć transmisję online

Dodaj ogłoszenie