Wiceszef MSWiA: Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

redZaktualizowano 

Wideo

Źródło: TVP 1

Zobacz galerię (5 zdjęć)
- Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym - napisał w czwartek przed godz. 9 na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

- Dzisiaj w godzinach rannych grupa płetwonurków w jeziorze Kisajno zlokalizowało ciało nieustalonej osoby. Aktualnie z udziałem prokuratora i policji będą przeprowadzane czynności zmierzające do identyfikacji zwłok - poinformował natomiast rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

Czytaj także

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak, 39-letni producent filmowy, należący do jednej z najbogatszych polskich rodzin, zaginął w niedzielę w okolicach Giżycka na Mazurach. W nocy pływał motorówką po jeziorze Kisajno razem z 27-letnią kobietą. Według doniesień medialnych kobieta pracuje na co dzień w jednej z knajp przy jeziorze.

Jerzy Starak, którego Piotr Woźniak-Starak był pasierbem, jest właścicielem m.in. Herbapolu Lublin, a także Polpharmy.

Czytaj także

- W dniu 20 sierpnia 2019 roku Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć - poinformował w środę rzecznik Krzysztof Stodolny.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kondolencje dla pogrążonej w bólu rodziny pana Piotra Wożniaka -_Staraka

G
Gość

Należy wprowadzić bezwzględny nakaz używania kamizelek ratunkowych i bezwzględnie go egzekwować nakładając wysokie kary. Wiem ze w nocy nikt tego nie kontroluje ale taki nakaz - tak jak zapinanie pasów w samochodzie wchodzi w krew i może gdyby był nie doszłoby do tej tragedii.Swoją drogą to dziwne tak wypaść z łodzi by dostać się pod śrubę zawieszoną w końcu z tyłu, i to na zakręcie gdzie siła odśrodkowa wyrzuca na zewnątrz a nie pod łódź

C
Czytacz
2019-08-22T09:28:49 02:00, Gość:

Czy Twitter to jest miejsce aby informować o takich rzeczach? Zero wyczucia Zielińskiego.

2019-08-22T09:38:45 02:00, Gość:

Chciałeś się czepić to się czepiłeś,popaprańcu.

A Ty pewnie jesteś Pisdzielcem:)

H
Hj
2019-08-22T09:59:09 02:00, gość:

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

A mi wystarcza.

G
Gfgf
2019-08-22T09:59:09 02:00, gość:

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

2019-08-22T10:13:41 02:00, J.:

A czyja to wina ze ci brakuje do pierwszego? Poszukaj innej pracy, rusz łbem, a nie zazdroscisz innym ze dostali i mają.

2019-08-22T11:01:13 02:00, freda:

nie każdy jest takim geniusze jak ty !

Tobie tez brakuje do pierwszego??

f
freda
2019-08-22T09:59:09 02:00, gość:

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

2019-08-22T10:13:41 02:00, J.:

A czyja to wina ze ci brakuje do pierwszego? Poszukaj innej pracy, rusz łbem, a nie zazdroscisz innym ze dostali i mają.

nie każdy jest takim geniusze jak ty !

G
Gość

Zachciało mu się nowej partnerki. Karma wróciła szybko. Kondolencje dla wdowy.

O
Olek
2019-08-22T09:59:09 02:00, gość:

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

A mnie g...o obchodzi ze tobie brakuje do pierwszego

Q
Quasimodo

Dobrze, że jego ojczym - oligarcha Jerzy Starak ma jeszcze dwoje innych potomków do przejęcia swojej "zarobionej" fortuny. A może teraz wreszcie wzruszy go sumienie i odda byłym właścicielom siłowo odebrane w stanie wojennym 8 ha działek pracowniczych pod budowę L.Z.F. Polfę Lublin, która w 2002 r. była "sprywatyzowana" pod "protektoratem" Krzysztofa Żuka, za co mógł w latach 2002-2009 zasiadać w Radzie Nadzorczej.

l
lolo
2019-08-22T09:28:49 02:00, Gość:

Czy Twitter to jest miejsce aby informować o takich rzeczach? Zero wyczucia Zielińskiego.

Zieliński pokazał już dawno swą dyplomację i wyczucie chwili.... Obecna władza i jej klasa to...

J
J.
2019-08-22T09:59:09 02:00, gość:

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

A czyja to wina ze ci brakuje do pierwszego? Poszukaj innej pracy, rusz łbem, a nie zazdroscisz innym ze dostali i mają.

H
Hh
2019-08-22T09:28:49 02:00, Gość:

Czy Twitter to jest miejsce aby informować o takich rzeczach? Zero wyczucia Zielińskiego.

Aleś ty głupi.

g
gość

A g..wno mnie to obchodzi, jak brakuje kasy do pierwszego tylko dlatego że uczciwie pracuję. Facet dostał już wszystko w życiu to po co miał dalej żyć.

z
zasmucony :(

Tak po ludzku szkoda człowieka, jeszcze młody, bogaty, przyszłość malowała się w jasnych barwach, wspaniała żona i rodzina. Kondolencje dla żony, bliskich znajomych i całej rodziny.

G
Gość
2019-08-22T09:28:49 02:00, Gość:

Czy Twitter to jest miejsce aby informować o takich rzeczach? Zero wyczucia Zielińskiego.

Chciałeś się czepić to się czepiłeś,popaprańcu.

Dodaj ogłoszenie