18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wiosenne ramówki telewizyjne największych stacji. Jest co oglądać (FOTO)

AG
"Project Runway" materiały promocyjne
Ruszają wiosenne ramówki stacji telewizyjnych. Są wśród nich nowości, ale też kontynuacje sprawdzonych już formatów. Zobaczcie nasz przewodnik po telewizyjnych ramówkach i wybierzcie coś dla siebie.

TVN

Nowości

Wśród nowości stacji TVN zobaczymy "Efekt Domina", "Project Runway" i serial "Sama słodycz".

"Efekt Domina" to program o ludziach, którzy pomagają innym ludziom. "Efekt Domina" pokazuje pracę pracowników fundacji i wolontariuszy, którzy docierają do najbiedniejszych zakątków świata, by zmieniać rzeczywistość na lepszą. - Wierzę, że jeden gest, jedno dobre zdarzenie uruchamia następne. I powoduje czasem całą lawinę zmian. Pozytywnych zmian. Wystarczy mieć odwagę i wprowadzić w ruch pierwszą kostkę domina - mówi Dominika Kulczyk, prowadząca program. W każdym odcinku ekipa programu będzie w innym kraju (Kambodża, Nikaragua, Madagaskar), aby pokazać problemy zwykłych ludzi związane np. z biedą. Głównym celem programu jest wskazanie działań, które mogą poprawić życie tych osób.


Źródło: materiały promocyjne

Emisja programu wystartowała 2 marca. "Efekt Domina" możecie oglądać w każdą niedzielę o godz. 11 w TVN.

Drugą nowością w wiosennej ramówce TVN jest "Project Runway", czyli program, który pojawił się już w 24 krajach na całym świecie i zdobył rzeszę fanów. "Project Runway" spośród trzynastu zdolnych projektantów wyłoni osobę, która ma największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym odcinku uczestnicy będą wykonywać zadanie, którego efekty oceni czteroosobowe jury w składzie: Anja Rubik (ona też program poprowadzi), Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski i gość specjalny. Zawodników wspierać będzie mentor - Tomasz Ossoliński. Na zwycięzcę czeka 300 tys. zł, mecenat artystyczny marki SIMPLE oraz sesja własnej kolekcji w magazynie „ELLE”.

"Project Runway" zobaczycie w TVN w każdą niedzielę o godz. 21.

TVN swoim widzom proponuje też nowy serial obyczajowy "Sama słodycz". Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Piotra Adamczyka, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i Ilonę Ostrowską. - Nowy serial TVN „Sama słodycz” jest pełen optymizmu, humoru i nadziei na to, że każdego nawet największego malkontenta – spotka w końcu szczęście. Fryderyk to mężczyzna, który poukładał swój męski świat na fundamencie bolesnego miłosnego zawodu. I nagle pojawia się ktoś, kto przewraca do góry nogami jego specyficzny porządek - mówią twórcy serialu.

"Sama słodycz" ma emisję w poniedziałki o 21.30.

Kontynuacje

W wiosennej ramówce TVN pojawią się też już sprawdzone formaty. Widzowie zobaczą m.in. kolejny sezon "Bitwy o dom", "Kuchennych rewolucji", "Ugotowanych", "X Factor", "Na językach" i "Kuby Wojewódzkiego". Nie zabraknie też hitowych seriali. Poznamy dalsze perypetie bohaterów "Lekarzy", "Na Wspólnej" i "Prawa Agaty".

Swoim widzom TVN proponuje też hity filmowe jak np. "Dziewczyna z tatuażem" z Rooney Marą i Danielem Craigiem, "Kod nieśmiertelności" i "Mission Impossible IV". Dla młodszych widzów stacja przygotowała cykl "Kot w butach".


Kadr z filmu "Dziewczyna z tatuażem"; źródło: materiały promocyjne

Stacja postawiła też na informacje i publicystykę. Tutaj obejrzymy "Fakty", "Uwagę!" i "Superwizjer".

Polsat

Nowości

- To będzie niezapomniana wiosna. Tak bogatej oferty mogą nam pozazdrościć wszystkie telewizje. Każdego wieczora zaproponujemy rozrywkę na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że pozostawimy konkurencję daleko w tyle! - pisze stacja o swojej nowej ramówce.

Wśród nowości jest szlagierowy już program, a więc "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", który wcześniej można było oglądać w TVN. W tej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentują się: Aneta Zając, Joanna Moro, Karolina Szostak, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec, Viola Arlak, Dawid Kwiatkowski, Jacek Lenartowicz, Jacek Rozenek, Piotr Gruszka, Rafał Brzozowski i Antoni Królikowski. Towarzyszyć im będą znani tancerze m.in. Kamila Kajak-Mosejcuk, Andrej Mosejcuk, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Stefano Terrazzino i Rafał Maserak.

Program poprowadzą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zadebiutuje w piątek, 7 marca o godz. 20 w Polsacie.

Kolejna nowość to show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który podbił serca widzów na całym świecie. Show „Your Face Sounds Familiar" w samych Chinach oglądało 500 mln widzów. "Na czym polega genialność pomysłu, który porwał miliony? Otóż światowe przeboje, które znają wszyscy są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Mają one nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale i "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju. Liczyć się będzie strój, makijaż, ruch sceniczny znany z koncertów i teledysków. Nie tylko przed uczestnikami ogrom pracy. Nad niecodzienną metamorfozą pracować będzie sztab ludzi, bo każda z gwiazd aż ośmiokrotnie zmieni swoją twarz za każdym razem wcielając się w inną ikonę muzyczną." - pisze stacja na swojej stronie. Taką metamorfozę przejdą m.in. Katarzyna Skrzynecka i Artur Chamski. Występy oceni jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Królikowski i DJ Adamus.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu w każdą sobotę (od 8 marca) o godz. 21:50.

Tej wiosny w Polsacie pojawi się też program "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Presję na uczestnikach wywierać będzie polski Gordon Ramsay - Wojciech Modest Amaro. "12 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Muszą mieć mocne nerwy, bo czeka ich stres, walka i emocje bliskie temperatury wrzenia. Nie muszą być zawodowcami, ale muszą mieć pasję do gotowania, która będzie tak silna, że przesłoni wszystko." - pisze stacja na swojej stronie.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł i pracę w restauracji "Atelier Amaro". Program wystartuje w kwietniu.

Polsat swoim widzom proponuje też dwa nowe seriale paradokumentalne, czyli "Dzień, który zmienił moje życie" i "Pielęgniarki".

Kontynuacje

Widzowie w Polsacie zobaczą też nową serię "Top Chefa", "Must Be the Music. Tylko Muzyka" oraz programu "Nasz nowy dom". Pojawią się też dobrze znane seriale: "Przyjaciółki", "To nie koniec świata", "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich".

W kwestii informacji, Polsat stawia na "Wydarzenia" i "Interwencję".

TVP 1

Nowości

Telewizyjna jedynka proponuje swoim widzom kilka nowości. Pierwszą z nich jest serial "Słodkie życie", którego głównymi bohaterami jest małżeństwo Janusza i Marzeny. Prowadzą oni razem z ojcem cukiernię "Słodkie życie" znajdującą się w mieście średniej wielkości. W główne role wcielają się Mikołaj Cieślak i Ewa Gorzelak. Oprócz nich na ekranie będzie można zobaczyć też Roberta Górskiego i Elżbietę Romanowską.


Źródło: materiały promocyjne

Serial "Sama słodycz" w TVP 1 w każdą niedzielę o godz. 18:55.

Drugą nowością będzie angielski mini serial "Ben Hur". Serial ma cztery odcinki i opowiada historię księcia Ben Hura, który zostaje niesłusznie oskarżony o napaść na rzymskiego gubernatora. W serialu zobaczymy: Josepha Morgana, Kristin Kreuk i Raya Winstone'a. "Ben Hur" w jedynce zadebiutuje 14 marca o godz. 20:30.

Kontynuacje

TVP 1 stawia też na swoje sprawdzone programu. Wśród nich są np. seriale "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Ranczo". Swoim widzom jedynka proponuje też teatr telewizji ("Miłość na Krymie" i "Skutki uboczne"). Będzie można zobaczyć też filmy dokumentalne: "Bliźniaczki w jednym ciele", "Król złodziei kieszonkowych" i "Krystyna".

W cyklu Kino Akcji zobaczymy film "Skazani na Shawshank" oraz "Zieloną Milę". Innym filmowym hitem będą np. "Bękarty Wojny", które telewizyjna jedynka pokaże 15 marca o 21:30.

TVP 2

Nowości

Wiosną w telewizyjnej dwójce zobaczymy kilka nowych seriali.

Pierwszy z nich "Na sygnale" zadebiutował jeszcze w lutym. To nowy serial twórców "Na dobre i na złe", który pokazuje pracę ratowników medycznych. - "Na sygnale" to w istocie serial akcji, który ukazuje dramatyczne wydarzenia, w najbardziej newralgicznym czasie tzw. "złotej godziny". W ratownictwie medycznym "złota godzina" to czas, w którym poszkodowany powinien znaleźć się na stole operacyjnym względnie w specjalistycznej jednostce pomocy - mówią twórcy serialu. W role ratowników wcielają się Wojciech Kukliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur i Konrad Darocha.


Źródło: materiały promocyjne

"Na sygnale" możecie po dwa odcinki w czwartki od 20:40.

Drugą nowością jest 26-odcinkowy serial "BARON24", którego akcja osadzona została na stacji benzynowej BarON24. "Budowa zjazdu z pobliskiej autostrady – niecierpliwie wyczekiwana przez jej właściciela – stanowi dla bohaterów obietnicę lepszego jutra i tłumnie przybywających klientów. Budowa jednak, jak na złość, nie chce się rozpocząć. Rodzinny interes boryka się z trudnościami – coraz mniej aut, coraz mniej gości..." - piszą twórcy serialu. W postać właściciela stacji Mirosława Barona wciela się Tomasz Karolak. Na ekranie zobaczymy też np. Izabelę Kunę, Rafała Rutkowskiego i Cezarego Kosińskiego.

Dwuodcinkowa premiera serialu w piątek, 7 marca o godz. 20:40.

Inną nowością jest teleturniej "Tylko Ty!", oparty na licencji popularnego brytyjskiego show – "Pointless". Gospodarzami programu będą Tomasz Kammel i Radosław Kotarski. "Tylko Ty" w TVP 2 w czwartki i piątki o godz. 18:50.

Kontynuacje
Wiosną w TVP 2 zobaczymy VIII sezon hitowego "Dr. House'a".

Na antenę wraca też "The Voice of Poland". Wiosną do zespołu trenerów – Marii Sadowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental dołączy Justyna Steczkowska. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika i Maciej Musiał. Czwarta edycja show w soboty o 20:05.

Widzowie Dwójki wiosną zobaczą też widowisko kabaretowe "Dzięki Bogu już weekend".

Wśród filmów fabularnych hitem będzie "Sherlock", czyli brytyjski serial kryminalny telewizji BBC. Współczesna wersja przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa i doktora Johna Watsona, uznawana jest za jedną z najbardziej udanych ekranizacji powieści i opowiadań Arthura Conan Doyle'a.


Źródło: materiały promocyjne

W cyklu Kocham Kino TVP 2 proponuje m.in. "Autora Widmo", "Mój tydzień z Marylin", "Artystę" i "Labirynt Fauna".

Która ramówka jest wg Was najciekawsza i co będziecie oglądać tej wiosny? Komentujcie!

FLESZ: Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3