Wisła Puławy pokonała Legionovię w meczu sparingowym

sxc.hu
W swoim pierwszym sparingu przed inauguracją sezonu 2015/16, piłkarze Wisły Puławy pokonali na wyjeździe swojego ligowego rywala Legionovię 3:1. Po jednym golu dla Dumy Powiśla strzelili testowani Patryk Słotwiński (Tomasovia) i Przemysław Kanarek (Dolcan Ząbki). Trzecią bramkę dla Wisły zdobył Dawid Pożak.

Spotkanie towarzyskie zaczęło się bardzo źle dla gości. Już pierwsza akcja gospodarzy przyniosła im prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Adam Czerkas. Duma Powiśla nie załamała się takim obrotem sprawy i konsekwentnie atakowała. Przyniosło to bramkowy efekt w 14 minucie, kiedy to Słotwiński bez problemów pokonał bramkarza z Mazowsza. Puławianie jeszcze w pierwszej połowie mogli podwyższyć wynik, ale brakowało im skuteczności.

Co się odwlecze, to nie uciecze. W 74 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę do siatki skierował Kanarek, a 78 min końcowy rezultat spotkania ustalił Pożak, przepięknym strzałem w okienko bramki Legionovii.

W sobotę, Wisła będzie sparować z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.

Legionovia – Wisła Puławy 1:3 (1:1)
Bramki: Czerkas 1 - Słotwiński 14, Kanarek 74, Pożak 78
Wisła: Żuber, Lisiecki (46 Kanarek), Budzyński (60 Jaroszek), Głaz, Litwiniuk (46 zawodnik testowany), Charzewski (60 Wrzesiński), Maksymiuk, Słotwiński (46 Kalita), Nowak (46 Pożak), Szczotka (46 Wiejak), Olszak (46 Niezgoda)

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.