#WspieramyLokalnyBiznes - usługi it - te firmy działają online i zdalnie w lubelskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w lubelskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w lubelskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z lubelskiego, w branży „usługi it”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w lubelskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi it”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

IT – szkolenia i oprogramowanie do pracy zdalnej, produkcja sklepów internetowych, produkcja landing pages, obsługa webinarów, streamingów

Lublin

Lemisoft

Naszym celem jest uzupełnianie rynku oprogramowania o rozwiązania indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta. Jesteśmy elastycznym, dynamicznie rozwijającym się zespołem osób tworzących funkcjonalne aplikacje desktopowe, mobilne, serwerowe oraz serwisy internetowe. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Łatwo dostosowujemy się do wymagań klienta oferując mu kompleksowe rozwiązania po atrakcyjnych cenach. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.


Netrix IT Sp. z o.o.

Oprogramowanie Comarch ERP, eSklepy, WWW, kasy i drukarki fiskalne, sprzęt i oprogramowanie IT.


Polska Grupa IT

Polska Grupa IT działa na terenie Lublina, Sosnowca, Warszawa, Białegostoku i Gdańska. Oferuje usługi informatyczne dla firm oraz oprogramowanie, m.in enova365, SaldeoSMART, StartStop.


abc SoftMAR

Zajmujemy się oprogramowaniem dla firm oraz kasami i drukarkami fiskalnymi. Sprzedaż, wdrożenia, szkolenie oraz pomoc techniczna to dla nas codzienność. Zapraszamy


www.seo-website.pl

Projektowanie stron internetowych, sklepów, blogów oraz stron ślubnych. Prace przy już istniejących witrynach.


emedia

Świadczymy usługi z zakresu reklam SEM/PPC, web developmentu, pozycjonowania SEO oraz obsługi social mediów. Stosujemy indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego, dzięki czemu nasze działania skrojone są na miarę potrzeb. Tak oto osiągamy wspólny sukces!


Lubartów

4LOUD Usługi Reklamowe

Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą. Od projektu logotypu, ulotki, folderu, katalogu, reklamy po strony www. Strony zarówno proste wizytówki, landing page, a także bardziej zaawansowane serwisy. Posiadamy własny park maszyn do druku cyfrowego i wielkoformatowego (banery, plakaty, naklejki itp.). Posiadamy krótkie terminy realizacji.


Zobacz inne branże w regionie

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie