18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wybieramy Miss Zimy 2012

BW
Kamila Komadowska : wyślij SMS o treści MISSKL.24 na numer 72355. Koszt SMS to 2,46 z VAT.
O tytuł Miss Zimy 2012 walczyły 24 kandydatki. Głosowanie zakończyło się 21 lutego o godz. 17.

Plebiscyt Miss Zimy 2012: Czekamy na zgłoszenia!

Dziewczyna, która zwycięży w naszym konkursie, zapewni sobie nagrodę w postaci uczestnictwa w regionalnym finale Queen Lubelszczyzny. Z kolei laureatki miejsc od drugiego do dziesiątego zostaną zaproszone do półfinału konkursu, a pozostałe na casting. Finał konkursu Queen Lubelszczyzny 2012 będzie miał miejsce na przełomie marca i kwietnia.

Główną nagrodą w naszym konkursie jest sesja zdjęciowa na łamach Kuriera Lubelskiego dla najpiękniejszej dziewczyny!

Zasady głosowania

Głosowanie i zakup przez głosujących e-wydań w Plebiscycie odbywać się będzie poprzez wysłanie wiadomości SMS na nr 72355 w treści należy wpisać MISSKL (kropka lub spacja) wraz z numerem wybranej fotografii (np. MISSKL.1 lub MISSKL 1). Łączny koszt oddanego głosu i zakupionego w ten sposób e-wydania wynosi 2,46 zł z VAT . Głosować w ten sposób należy do dnia 21.02.2012 r. do godz.17.00.

Zgłoszenia
Aby zostać kandydatką na Miss Zimy 2012 trzeba było na adres konkurs@kurierlubelski.pl wysłać swoje zdjęcie w zimowej scenerii i napisać kilka słów o sobie. Zgłoszenia przyjmowaliśmy do 6 lutego do godz. 17.

***

Kandydatki na Miss Zimy:

1. Adrianna Jarosz
Jestem studentką III Roku Psychologii. Mam 21 lat. Jaka jestem? Ze mnie radosna, zakręcona pozytywnie kobieta sukcesu, kochająca obiektyw, naturę, ludzi, zwierzęta, słońce, relacje z ludźmi, lubująca się w poszerzaniu horyzontów i edukacji. Aktualnie rozpoczynam sesję zimową, więc jestem na "czasie ;) Moje zainteresowania są ciekawe, kocham jeździć konno, śpiewam, pisze piosenki, gram na klawiszach, czasem na perkusji, rysuję w wolnych chwilach i czytuję poradniki naukowe, bądź luźne, dla relaksu. Uwielbiam tańczyć, nie jestem w tym mistrzem ale robię to z wewnętrznego zamiłowania, poczucia rytmu i potrzeby ruchu na parkiecie w miły sposób.
P.S: od niedawna jestem blondynką ;)

2. Paulina Wójcik
Mam 24 lata. Pochodzę z okolic Sandomierza, mieszkam natomiast w Lublinie. Jestem wesołą, pełną temperamentu, upartą osobą. Lubię muzykę, taniec, śpiew. Pracuję jako nauczyciel, a ponadto zaocznie podyplomowo uczę się bibliotekoznawstwa.

3. Iga Nowińska
Pochodzę z Lublina, ale obecnie uczę się, pracuje i mieszkam w Warszawie :) Mam 23 lata. Jestem Product Managerem we włoskiej firmie Clemente Shoes. Hobbystycznie zajmuje się działalnością charytatywną - organizuje koncerty.

4. Natalia Przełonczkowska
Nazywam się Natalia mam 17 lat, a Chorzów to moje miasto. Od zawsze interesowałam się aktorstwem dlatego też uczę się w liceum o profilu teatralnym. W tym celu "zbieram" cenne mi doświadczenie i co najważniejsze umiejętności. Również moda jest tym, czym kocham się zajmować. Na równoległym miejscu ważna rolę odgrywa dla mnie pisanie liryki, epiki i scenariuszy. Kreatywne myślenie i wytrwałość to moje największy atuty. W życiu codziennym towarzyszy mi zawsze poczucie humoru i dystans do samej siebie.

5. Alicja Połeć
Mam na imię Alicja, lat 21. Mieszkam w okolicach Lublina. Uczę się i jeszcze pracuję jako stażystka w Banku. Sporty zimowe to moja pasja, a w szczególności jazda na nartach, lubię podróże,zwierzęta, słuchać dobrej muzyki i uwielbiam tańczyć. Od niedawna zajmuję się robieniem biżuterii. Jestem pogodna, sympatyczna z poczuciem humoru.

6. Wioleta Krzeszowska
Mam 20 lat, studiuję anglistykę. Jestem z okolic Kraśnika, interesuję się piłką plażową.

7. Monika Jurzyńska
Mam 19lat. Jestem studentką administracji w Lublinie. Pochodzę z Kraśnika. Jestem miłą, lojalną, szczerą osobą, która ma pełne poczucie humoru. Moim zainteresowaniem jest historia oraz sport. Bardzo lubię słuchać muzyki oraz oglądać ciekawe pełne akcji komedie. Moim marzeniem jest podróż dookoła świata.

8. Luiza Nieszpor
Studentka IV-go roku socjologii UMCS. Mam 23 lata. Interesuję się sportem, a także lubię podróżować i słuchać muzyki. Jestem wesoła, pełna energii oraz optymistycznie podchodzę do życia. Lubię się rozwijać i wyznaczać sobie nowe cele. Moim marzeniem jest pojechać do Nowego Jorku.

9. Klaudia Bors
Mieszkam w Lublinie, mam 16lat. Interesuję się fotomodelingiem i fotografią. Chciałabym zacząć coś w tym kierunku. W wolnych chwilach od szkoły lubię spać do południa i słuchać dobrej muzyki. Oprócz tego też rysuję i kocham tańczyć.

10. Beata Gałus
Jestem z okolic Janowa Lubelskiego. Mam 22 lata. Moje zainteresowania są bardzo obszerne, ale głębszą uwagę skupiam na kosmetologii. Jestem osobą ambitną chcącą wiele osiągnąć. Lubię słuchać a zarazem śpiewać. Uwielbiam podróżować.

11. Karolina Smolińska
W marcu kończę 18 lat, pochodzę z okolic Lublina, uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie w klasie o profilu artystycznym. Interesuję się fotografią, modelingiem oraz modą. W przyszłości chciałabym zostać fotografem i wyjechać do Stanów, aby tam spełniać swoje marzenia. Uwielbiam góry, do których wracam w każde wakacje. Kocham zwierzęta oraz sport :)

12. Agnieszka Woźniak
Mam 17 lat. Interesuję się grafiką komputerową i zwierzętami. Mieszkam w Lublinie, tu też uczęszczam do liceum. Lubię pozować do zdjęć, a także robić zdjęcia. W wolnych chwilach lubię uprawiać sporty. Jestem wesołą, sympatyczną i nieśmiałą optymistką.

13. Paulina Błachnio
Mam 18 lat. Uwielbiam język angielski, stąd też uczę się w liceum językowym z rozszerzeniem języka angielskiego i niemieckiego. Interesują mnie kraje anglojęzyczne i azjatyckie. Piszę własne teksty piosenek, dzięki którym uciekam gdzieś w inny wymiar niedostępny dla innych, śpiewam. Słucham dużo muzyki z zakresu metal i core. Moim marzeniem jest stanąć na scenie z własnym zespołem. Lubię podróżowanie i fotografię. Jestem z reguły osoba dość impulsywną, szaloną z poczuciem humoru wykraczającym nie raz poza granicę :)

14. Paulina Zielińska
Mam na imię Paulina i jestem 26 letnią puławianką, absolwentką historii na KUL-u. Aktualnie pracuję w puławskim Tesco jako Team Lider Działu Kontroli i Zapasów. Jestem ambitna, kreatywna, koleżeńska i zacięta w dążeniu do wyznaczonego celu. Nie lubię bezczynności, uwielbiam trudne zadania i stres, nic mnie tak nie motywuje do działania. W wolnych chwilach oglądam filmy, zagłębiam się w najnowsze trendy w modzie i urodzie oraz piszę i to nie tylko nowe posty na swoim blogu :)

15. Iwona Ratajczyk
Jestem Iwona, mam 18 lat i pochodzę z okolic Lublina. Uczę się w szkole średniej o kierunku ekonomicznym. Na co dzień jestem zwykłą dziewczyną i tak jak większość pomagam w domu i zajmuję się młodszym rodzeństwem (5 i 6 latek :)). W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, uprawiać różnego rodzaju sporty tj.: siatkówka, piłka ręczna oraz koszykówka. Jestem osobą wesołą, miłą, z poczuciem humoru. Zdjęcie, które wysyłam jest zdjęciem naturalnym zrobionym przypadkowo przez mojego chłopaka. Nigdy nie myślałam, że ta fotka będzie brała udział w jakimkolwiek konkursie.

16. Janina Tarasenko
Nazywam się Janina. Mam 18 lat. Jestem studentką II roku muzykologii. Lubię śpiewać, tańczyć, gram na organach i fortepianie. W wolnym czasie uprawiam sport, robię zdjęcia.

17. Marta Zamorska
Mam 24 lata, pochodzę z Chełma. Studiuję prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Interesuję się modą i sportem. Jestem osobą energiczną z poczuciem humoru. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i czytać książki. Moim hobby jest jazda na łyżwach, zaś latem uwielbiam wycieczki rowerowe.

18. Martyna Ścibura
Mam 24 lata. Moim rodzinnym miastem jest Lublin. Na co dzień pracuję w jednej z lubelskich cukierni. Lubię swoją pracę, ponieważ przepadam za łakociami. Rodzinnie spełniam się w roli matki i żony. Wolny czas spędzam w gronie najbliższych oraz przyjaciół. Moją uwagę przyciąga fotografia.

19. Patrycja Baczewska
Mam 25 lat i studiuję muzykologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Kształcę się także w szkole aktorsko-wokalnej "Qurtyna". Do największych pasji, które kreują mój świat należą śpiew, gra na fortepianie oraz tańce latynoamerykańskie. Działanie w zakresie wielu dziedzin sztuki jest spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa, umożliwia mi samorealizację i nadaje sens życiu. Lubię aktywnie spędzać czas, dlatego wolne chwile poświęcam na pływanie lub jogging. Znajomi twierdzą, że jestem urodzoną optymistką z dużym poczuciem humoru. Nie sposób się z nimi nie zgodzić, gdyż z każdego dnia staram się czerpać jak najwięcej radości. Sama nie zdecydowałabym się na udział w plebiscycie, ale ostatecznie uległam namowom siostry i przyjaciół. Niezależnie od końcowych wyników, każda z uczestniczek jest na swój sposób wyjątkowa i może czuć się wygraną. Pozdrawiam ciepło Czytelników Kuriera życząc Wszystkim samych słonecznych dni.

20. Natalia Woźniak
Mam na imię się Natalia, pochodzę z okolic Białej Podlaskiej. Studiuję Ekonomię na KUL-u oraz Zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Na co dzień zajmuje się dążeniem do osiągnięcia zaplanowanych celów oraz realizacją marzeń :)Mam 23 lata.

21. Natalia Kwiek
Mam 17 Lat chodzę do szkoły fryzjerskiej w Lublinie. W przyszłości chciałabym zostać fotomodelką, ponieważ lubię pozować do zdjęć.

22. Weronika Kosior
Mam 17 lat. Mieszkam w okolicach Lublina. Uczę się w technikum w Lublinie w klasie o profilu fryzjerskim. Moje zainteresowania to fotografia, tornada i muzyka. Najbardziej lubię muzykę reggae, hardstyle, pop i dance. W wolnym czasie lubię robić zdjęcia, słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, wesołą, zwariowaną i sympatyczną. Uwielbiam pomagać innym ludziom :)

23. Agnieszka Prokopowicz
Mam 22 lata i pochodzę z okolic Przemyśla. Obecnie mieszkam i studiuję w Lublinie. Moją pasją jest sport, uwielbiam pływać i grać w siatkówkę. Interesuję się także modą. Lubię oglądać filmy kostiumowe oraz grać w szachy. Jestem osobą ambitną, szczerą i spontaniczną.

24. Kamila Komadowska
Jestem osiemnastoletnią uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Pochodzę z niewielkiej miejscowości Bełżec. Kocham śpiew oraz taniec, dużo czasu spędzam ze znajomymi oraz w towarzystwie rodziny. Interesuje mnie również kultura dalekowschodnia. W przyszłości chciała bym odbyć podróż dookoła świata. Pozdrawiam Czytelników Kuriera Lubelskiego ;)

Zobacz także:
Konkurs: Zostań Miss Zimy 2011 Kuriera Lubelskiego (ZDJĘCIA)
Miss Zimy 2011 Kuriera: Wygrała Magdalena Skwarzyńska
Joanna Łubkowska Queen of Poland Lubelszczyzny (ZDJĘCIA)
Najpiękniejsze kobiety z Lubelszczyzny: Miss 2011 (ZDJĘCIA)


Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 305

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

r
renata

czytałam komentarze zamieszczane tutaj i jestem delikatnie mówiąc zniesmaczona... staram się wychowywać moją córką tak żeby nie zżerała jej zawiść i głupia zazdrość , wiem że tylko będąc pogodną i życzliwie nastawioną do ludzi osobą będzie szczęśliwa :)))pozdrawiam.mama werki

k
kg

zart tygodnia, to sie usmialem hahaha

K
Ktoś co was to?

Dla mnie powinna wygrać 17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest najładniejsza ze wszystkich

W
W.M.

jak mozna tak zazdroscic komus urody i wygranej, to przechodzi ludzkie pojecie

Z
Znajoma Patrycji

Pomiędzy godz. 15-17 redakcja podliczała glosy z kuponow wycietych z Kuriera Lubelskiego i na bieżąco aktualizowala dane. Jeden kupon mial siłę dwóch głosów, stad tak nagłe skoki w punktacji. Patrycja w tym czasie była na zajęciach, razem ze mną! Koniec kropka.

Z
Znajoma Patrycji

Nie przywykłam czytać na tym forum takich miłych komentarzy :))) Sympatyczna niespodzianka. Wszystkiego dobrego ze szczerego serca zycze!

W
WERA Z MAMĄ:)

GRATULUJEMY PATRYCJI WYGRANEJ I DZIĘKUJEMY ZA GŁOSY ODDANE NA WERONIKĘ KOSIOR

s
sławek

"... dziękuję Wszystkim, którzy oddali głosy na moją córkę Patrycję." to chyba jakiś żart?!
Patrycja siedziała przed kompem i sama na siebie wysyłała smsy!!

g
gość

TY takiej czapki sobie nigdy nie kupisz!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

Ktoś chyba nie pamięta ze głosować można było także poprzez kupony w Kurierze Lubelskim. Kupony miały siłę 2 głosów, a cena kuriera to 1,70 :)
Dla myślącego nic trudnego.
Pozdrawiam.

D
Długi

ciezko jesli ktos wydal tyle pieniedzy wysylajac smsy sam na siebie, a przegral :)))

.

539*2,59= 1347,5

p
prawda

WYGRAŁA NAJBOGATSZA

A
Ania

Ha, poeta :)))) ładny wierszyk :))) dla kogo? :)))

g
gosc

brzydka jak KUPA!! JAKBY KUPE OWINAC W ZŁTY PAPIEREK , TO I TAK BEDZIE KUPĄ!!!!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3