reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 7 i Senatu, okręg nr 17

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 7, a kto do Senatu z okręgu nr 17. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: bialski, parczewski, radzyński oraz miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Białej Podlaskiej w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 7

Granice tego okręgu to część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bialski,
  • biłgorajski,
  • chełmski,
  • hrubieszowski,
  • krasnostawski,
  • parczewski,
  • radzyński,
  • tomaszowski,
  • włodawski,
  • zamojski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Biała Podlaska,
  • Chełm,
  • Zamość.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Sachajko Jarosław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,65%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: ekonomista

2. Bratkowski Arkadiusz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 215
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Miączyn Stacja
  • Zawód: nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych

3. Litwiniuk Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,35%
  • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
  • Zawód: radca prawny

4. Różyński Wiesław Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 926
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gromada
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Smal Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 025
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Ruda
  • Zawód: inżynier budownictwa

6. Romańczuk Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Włodawa
  • Zawód: rolnik

7. Szymala Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 715
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski
  • Zawód: dyrektor marketingu

8. Kowalczyk Jan Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Telatyn
  • Zawód: pracownik samorządowy

9. Wiśniewska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Kosmów
  • Zawód: nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych

10. Suszczyński Sławomir Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 301
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: dyrektor generalny

11. Malesa Marzena Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 274
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: nauczyciel historii

12. Czuba Agnieszka Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 649
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Żdżanne
  • Zawód: pracownik administracyjny

13. Piwko Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 852
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: dietetyk

14. Wypych Teodora ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Gorajec-Zagroble
  • Zawód: nauczyciel

15. Stanibuła Ryszard Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 338
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: lekarz weterynarii

16. Fornal Mirosława Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 135
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kumów Majoracki
  • Zawód: farmaceuta

17. Kamińska Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Hrubieszów
  • Zawód: kasjer bankowy

18. Nowak Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Józefów
  • Zawód: kasjer bankowy

19. Koczkodaj Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Sętki
  • Zawód: pracownik centrum obsługi telefonicznej

20. Dziuba Anna Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Lubelski
  • Zawód: socjolog

21. Siemakowicz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 301
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: kierownik biblioteki

22. Wilbik Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 471
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Studzianka
  • Zawód: rolnik

23. Nosek Sławomir Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Żółkiewka
  • Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej

24. Zieliński Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 901
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: właściciel małego sklepu

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Sasin Jacek Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 91 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 38,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 22,74%
  • Miejsce zamieszkania: Ząbki
  • Zawód: urzędnik

2. Zawiślak Sławomir ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,07%
  • Miejsce zamieszkania: Płoskie
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Duszek Marcin Kamil ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 017
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,99%
  • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Hałas Teresa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 622
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,15%
  • Miejsce zamieszkania: Topola
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Zieliński Tomasz Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,54%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Lubelski
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Stefaniuk Dariusz Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 070
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,76%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

7. Romanowski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,85%
  • Miejsce zamieszkania: Biłgoraj
  • Zawód: prawnik

8. Cichosz Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,03%
  • Miejsce zamieszkania: Żółkiew Kolonia
  • Zawód: lekarz weterynarii

9. Szwed Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 647
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

10. Skiba Leszek Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 007
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,5%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

11. Gmyz Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 918
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

12. Gmitruczuk Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Walinna
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

13. Strzałka Beata Małgorzata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 785
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,94%
  • Miejsce zamieszkania: Biłgoraj
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

14. Gałaszkiewicz Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,3%
  • Miejsce zamieszkania: Horyszów Stara Kolonia
  • Zawód: inżynier rolnictwa

15. Sawicki Konrad Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 180
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Kusiak-Janiec Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,1%
  • Miejsce zamieszkania: Hrubieszów
  • Zawód: urzędnik

17. Szwaj Jerzy Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 936
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: lekarz weterynarii

18. Barszczewska Barbara Aldona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 945
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: lekarz specjalizacja ginekolog położnik

19. Chmielewska Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: nauczyciel

20. Zańko Mariusz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 647
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,91%
  • Miejsce zamieszkania: Włodawa
  • Zawód: prawnik

21. Czarnecka Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 755
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnawatka-Tartak
  • Zawód: pracownik samorządowy

22. Misztal Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 882
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,72%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: lekarz

23. Piekarska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: nauczyciel

24. Dąbrowska-Banaszek Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 787
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,44%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: lekarz medycyny

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Pawłowska Monika Jolanta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 916
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,22%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

2. Szeląg Piotr Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 282
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,07%
  • Miejsce zamieszkania: Hrubieszów
  • Zawód: lekarz weterynarii

3. Borysiuk Bolesław Borys ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

4. Rogala Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 832
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Czemierniki
  • Zawód: technik mechanik

5. Gołoś Michał Reoland ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 758
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Czobodzińska-Przybysławska Anna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 278
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Czeputka
  • Zawód: muzealnik

7. Waszkiewicz Gerard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 218
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosławiec
  • Zawód: emerytowany oficer policji

8. Pamulska Łucja Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Włodawa
  • Zawód: emerytowany pocztowiec

9. Dobosz-Furman Patrycja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 376
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu

10. Kamola Magdalena Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 377
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jabłoń
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Bartoszewska-Wic Ewa Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: pracownik biurowy

12. Maceroni Grażyna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dubienka
  • Zawód: emeryt

13. Trojniel-Goździołko Aldona Wioleta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kolonia Horbów
  • Zawód: przedstawiciel medyczny

14. Litwiniec Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 368
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski
  • Zawód: nauczyciel

15. Malczewski Jacek Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Biłgoraj
  • Zawód: rolnik

16. Jasek-Kosobucka Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: technik spedytor

17. Kapłon Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 341
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Olszewnica
  • Zawód: chemik

18. Chęć Jacek Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Włodawa
  • Zawód: technik mechanik

19. Tabor Magdalena Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 356
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier technologii chemicznej

20. Kurowski Jan Bolesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Piszczac
  • Zawód: emeryt

21. Żukowski Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 362
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bezek
  • Zawód: socjolog

22. Kozicka Katarzyna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bezwola
  • Zawód: fotograf

23. Roczon Mateusz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: politolog

24. Kiełbasa Bogdan Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Biłgoraj
  • Zawód: emerytowany pułkownik Wojska Polskiego

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Tumanowicz Witold Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,61%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: grafik komputerowy

2. Kasprzak Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 804
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: ekonomista

3. Iwanowski Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: adwokat

4. Bąk Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 552
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Biłgoraj
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Gocel Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 375
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sitno
  • Zawód: kaletnik

6. Bielecka Beata Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 669
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Michałówka
  • Zawód: rolnik

7. Marciniuk Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 506
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: pracownik kancelaryjny

8. Kubica Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 730
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Gozdów
  • Zawód: menedżer produktu

9. Kupisz Ewelina Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Mazurek Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 698
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Hruszów
  • Zawód: nauczyciel

11. Banaszczuk Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 457
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Paszenki
  • Zawód: menadżer

12. Czerwieniec Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: inżynier budowy

13. Pawlak Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

14. Nagrodzka Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Siewalka
  • Zawód: technik ekonomista

15. Wójcik Dorota Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: aktuariusz

16. Sadocha Zbigniew Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 71
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Michałowice
  • Zawód: specjalista do spraw reklamy

17. Rekuta Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 139
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Pokrówka
  • Zawód: nauczyciel

18. Mekler Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Turka
  • Zawód: ekonomista

19. Mulawa Justyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 156
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel

20. Kędzierawski Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 245
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bukowa Wielka
  • Zawód: stolarz

21. Tarnowska Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 230
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: menadżer

22. Bataliński Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Stare Depułtycze
  • Zawód: prawnik

23. Witkowski Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 591
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Krasnystaw
  • Zawód: historyk

24. Sobich Artur Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 677
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Haidar Riad ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 21 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,35%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: lekarz medycyny

2. Żmijan Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 621
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,65%
  • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Wróblewska Kornelia Konstancja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 807
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,7%
  • Miejsce zamieszkania: Misie
  • Zawód: dziennikarka

4. Grabczuk Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 26,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,85%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: nauczyciel akademicki

5. Gromadzka Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Korchów Drugi
  • Zawód: urzędnik administracji samorządowej

6. Zwolak Rafał Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 811
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: socjolog

7. Grad Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 792
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Lubelski
  • Zawód: ekonomista

8. Antoniuk Tomasz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Hrubieszów
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

9. Pańczyk Tomasz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 522
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Michalów
  • Zawód: geodeta

10. Jóźwik Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Łózecka
  • Zawód: technik budownictwa

11. Zając Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 863
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wierzchowina
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

12. Lamczyk Grażyna Bogumiła ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Parczew
  • Zawód: politolog

13. Kowalewski Mariusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Suszno
  • Zawód: ekonomista

14. Kieliszek-Wasiołek Bożena Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Krynice
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

15. Pietraszkiewicz Katarzyna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 252
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: kierownik ośrodka pomocy rodzinie

16. Żbikowska Barbara Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 142
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Chełm
  • Zawód: nauczyciel

17. Hukiewicz Karolina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Krasnystaw
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Ćwiklińska Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: specjalista sprzedaży internetowej

19. Pelc Katarzyna Weronika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zubowice
  • Zawód: fizjoterapeuta

20. Kolasińska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Piszczac
  • Zawód: rolnik

21. Zarębska Wioleta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łomazy
  • Zawód: położna

22. Rusinek Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zamość
  • Zawód: specjalista do spraw zarządzania

23. Musolf Jan Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 136
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Podhorce
  • Zawód: rolnik

24. Zygarski Piotr Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Kokot Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 641
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Chodel
  • Zawód: prawnik

2. Koziara Ewa Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 430
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Konstantynów
  • Zawód: dziennikarz

3. Łukasik Rafał Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Juliopol
  • Zawód: rolnik

4. Langa Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Wohyń
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Chibowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

6. Rypina Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
  • Zawód: urzędnik

7. Lewczuk Damian Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Sławacinek Nowy
  • Zawód: prawnik

8. Jóźwik Justyna Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozowica Duża
  • Zawód: technolog żywienia zbiorowego

9. Wysokińska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
  • Zawód: rolnik

10. Popielec Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Płoskie
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Celiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 104
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Wasąg Lidia Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: fryzjer

13. Sokołowski Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Mońki
  • Zawód: operator maszyn i urządzeń

14. Woch Ewelina Ilona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: technik technologii odzieży

15. Bodnar Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 80
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Batorz Kolonia
  • Zawód: technik geodeta

16. Zalewska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: rolnik

17. Kowalik Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 987
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Szczebrzeszyn
  • Zawód: strażnik więzienny

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 17

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • bialski,
  • parczewski,
  • radzyński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Biała Podlaska.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 17 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Bierecki Grzegorz Michał ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 68 666
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 59,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: ekonomista

Sosnowski Sławomir Antoni ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 47 596
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,94%
  • Miejsce zamieszkania: Krasew
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: rolnik

Dowiedz się więcej

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

za duzo tu czerwonych?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3