reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 6 i Senatu, okręg nr 16

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszar miasta na prawach powiatu: Lublin? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 6 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 6 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 6

Granice tego okręgu to część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów:

  • janowski,
  • kraśnicki,
  • lubartowski,
  • lubelski,
  • łęczyński,
  • łukowski,
  • opolski,
  • puławski,
  • rycki,
  • świdnicki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Lublin.

Za nami kolejny egzamin z demokracji. Jak nam poszło? Sprawdź wyniki wyborów do Parlamentu z okręgu nr 6. Na poniższej liście sprawdzisz, ile dokładnie głosów dostał każdy z kandydatów na posła.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Łopata Jan Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 346
  • Procent głosów oddanych na listę: 25,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,36%
  • Miejsce zamieszkania: Motycz
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Kos Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: lekarz medycyny

3. Smolarz Henryk Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 922
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Dys
  • Zawód: rolnik

4. Kapusta Grzegorz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Krzęcio Dariusz Maksymilian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Dębowica
  • Zawód: kryminolog

6. Rzetelski Piotr Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Baranów
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Rodzik Zenon Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 268
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Karczmiska Drugie
  • Zawód: ekonomista

8. Szyszko Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Kopeć Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 589
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Sarnów
  • Zawód: dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych

10. Kołodziejczyk Dariusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Janówek
  • Zawód: politolog

11. Niezgoda Marceli Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier technologii żywności

12. Kucharczyk Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 822
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Stryj
  • Zawód: rolnik

13. Dudzińska Edyta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Księżomierz
  • Zawód: nauczyciel historii

14. Bednarski Jerzy Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 509
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

15. Grzywaczewska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Abramowice Prywatne
  • Zawód: dyrektor do spraw administracyjnych

16. Szmidt Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

17. Franczak Eliza Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: terapeuta zajęciowy

18. Chochowski Krzysztof Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rąblów
  • Zawód: urzędnik

19. Stanibuła Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: lekarz - specjalista medycyny rodzinnej

20. Piątek Marlena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Józefów nad Wisłą
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Misiaszek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Józefin
  • Zawód: dyrektor rozwoju biznesu

22. Kasprzak Renata Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: lekarz medycyny

23. Drążyk-Świtaj Urszula Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Bujak Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Rossosz
  • Zawód: ogrodnik

25. Wdowiak Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: pracownik administracyjny

26. Wilk Jacek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 650
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Nałęczów
  • Zawód: zootechnik

27. Rudnik Henryk Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

28. Kot Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 677
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Krzywda
  • Zawód: rolnik

29. Odrobińska Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 204
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: sprzedawca

30. Słowik Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 047
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: dyrektor wykonawczy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Tułajew Sylwester Karol ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 54 915
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,71%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: informatyk

2. Czarnek Przemysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 87 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,44%
  • Miejsce zamieszkania: Natalin
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

3. Masłowska Gabriela ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,55%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Soboń Artur ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,02%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Sprawka Lech Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Uniszowice
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Szulowski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,73%
  • Miejsce zamieszkania: Janowiec
  • Zawód: lekarz weterynarii

7. Głuchowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 406
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Skwarek Sławomir ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,75%
  • Miejsce zamieszkania: Adamów
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Kałaska Adam Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 672
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Bielecki Jerzy Feliks ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,82%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: parlamentarzysta

11. Bogacka Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kanclerz wyższej uczelni

12. Filipek-Sobczak Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 263
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Płouszowice-Kolonia
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Kowalczyk Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 020
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

14. Choma Kazimierz Bogusław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,44%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: urzędnik państwowy

15. Wojciechowski Marek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Miłocin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Pitucha Tomasz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

17. Jurek Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Trawniki
  • Zawód: animator kultury

18. Patkowski Piotr Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

19. Szałas Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 357
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Polanowska
  • Zawód: dyrektor lir

20. Pruszkowski Andrzej Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 645
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

21. Zybała Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,98%
  • Miejsce zamieszkania: Lisów
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

22. Podkański Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 375
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Mętów
  • Zawód: urzędnik

23. Szczypa Renata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: animator kultury

24. Baranowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 750
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Turka
  • Zawód: urzędnik administracji państwowej

25. Szałachwiej Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 961
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Krasnystaw
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

26. Skrzat Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówka
  • Zawód: pedagog

27. Udrycka Magdalena Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 597
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka
  • Zawód: przedsiębiorca

28. Śpiewak Radosław Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

29. Duda Ilona Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 951
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Nałęczów
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomości

30. Kanthak Jan Jakub ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Czerniak Jacek Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: politolog

2. Długosz Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 824
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,74%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka akademicka

3. Kitliński Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Mazurek Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

5. Zabratańska Katarzyna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 867
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

6. Kołodziejczyk Marek Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kolejarz

7. Lachowski Robert Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: informatyk medyczny

8. Lenart Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: politolog

9. Skiba Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka

10. Marcinkowska-Kozak Agnieszka Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Turka
  • Zawód: prawnik

11. Maszkowski Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rudka Kozłowiecka
  • Zawód: mechanik

12. Rebejko Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: sprzedawca

13. Wicha Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łęka
  • Zawód: artysta malarz

14. Banaś Andrzej Wawrzyniec ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 900
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

15. Stępniak Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Ratoszyn Pierwszy
  • Zawód: politolog

16. Iwan Jarosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Węgielce
  • Zawód: archeolog

17. Stolarski Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 252
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kasjer

18. Słomka Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: projektant grafiki

19. Kowalska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 209
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: księgowa

20. Kaczyński Gabriel Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 296
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: opiekun klienta

21. Łabarewicz Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 142
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: urzędnik

22. Rojek Grażyna Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 189
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczycielka

23. Figura Dariusz Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bełżyce
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Kułago Walenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: ekonomista

25. Mikita-Skiba Monika Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 106
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

26. Nowicki Grzegorz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: plastyk

27. Kasza Joanna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wyżnica
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

28. Skubis Emilia Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: student

29. Furmaniak Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 230
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: bibliotekarz

30. Gallant Jacek Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Kulesza Jakub ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 406
  • Procent głosów oddanych na listę: 61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,32%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: konsultant do spraw systemów teleinformatycznych

2. Mekler Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski
  • Zawód: kierownik przedsiębiorstwa transportowego

3. Tomasiak Jacek Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 417
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: prezes

4. Tylus Małgorzata Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: technik rachunkowości

5. Gryz Mateusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy
  • Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

6. Wach Zbigniew Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 813
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski
  • Zawód: nauczyciel

7. Zajączkowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: chemik

8. Wypych Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 831
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: politolog

9. Gajda Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kurów
  • Zawód: kasjer handlowy

10. Kulicki Rafał Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 537
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: historyk

11. Zduńczyk Piotr Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kucharz

12. Marek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 709
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier elektryk

13. Milewski Ryszard Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: urzędnik państwowy

14. Więcławski Andrzej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: informatyk technik

15. Wieczorek-Kabat Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kolonia Łaziska
  • Zawód: socjolog

16. Kusiak Paweł Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 330
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: inżynier leśnictwa

17. Reja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

18. Skwarek Anna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: recepcjonista

19. Krawczyk Ewa Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 213
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kreślarz

20. Skarżyński Marek Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: technik dentystyczny

21. Augustynowicz Monika Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: cukiernik

22. Mazek Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: sprzedawca

23. Łagowski Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: politolog

24. Drozd Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Dys
  • Zawód: sprzedawca

25. Kabasa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: sprzedawca

26. Flis Anna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: kosmetyczka

27. Kupisz Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Leśce
  • Zawód: kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego

28. Panasiuk Piotr Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 683
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: historyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Mucha Joanna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 57 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomistka

2. Krawczyk Michał Mateusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 408
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

3. Wcisło Marta Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 062
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

4. Nakonieczny Paweł Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 123
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Gołąb
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Lisowska Bożena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 746
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Babisz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 008
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: nauczyciel

7. Komorski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

8. Bojarski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 926
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: lekarz

9. Orgasiński Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 482
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Borzechów-Kolonia
  • Zawód: politolog

10. Wasilewska Bożenna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Białowąs Waldemar Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 687
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Juchnikowski Józef Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy
  • Zawód: matematyk

13. Guz Sylwia Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 006
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: socjolog

14. Kurek Paweł Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kraśnik
  • Zawód: nauczyciel informatyki

15. Szabała Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: lekarz weterynarii

16. Tryboń Maciej Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 484
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łuków
  • Zawód: trener sportu

17. Dunecka Małgorzata Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Kalbarczyk Adam Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Lipniak
  • Zawód: nauczyciel

19. Buczek Tomasz Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

20. Hołda Joanna Sława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 471
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

21. Fatyga Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ćmiłów
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

22. Gładysz Krzysztof Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Marysin
  • Zawód: inżynier mechanik

23. Wojciechowska-Jędrzejczyk Magdalena Mariola ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kazimierz Dolny
  • Zawód: nauczyciel plastyki

24. Miłosz Michał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 239
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ryki
  • Zawód: przedsiębiorca

25. Ausz Mariusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wykładowca akademicki - nauki humanistyczne

26. Pado Anna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

27. Szczucki Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie
  • Zawód: radca prawny

28. Rak Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 456
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dęblin
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki wojskowe

29. Więcek Katarzyna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: nauczyciel

30. Jurkowski Zbigniew Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: chemik

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Woch Marek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica
  • Zawód: prawnik

2. Berecka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Żabia Wola
  • Zawód: rolnik - przedsiębiorca

3. Markiewicz Jarosław Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Leopoldów
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Kuszyk Andrzej Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: przedsiębiorca - agent ubezpieczeniowy

5. Pogonowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łuków
  • Zawód: nauczyciel

6. Zarychta Jolanta Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: socjolog

7. Dang Xuan Adrian Hai ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 570
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: manager

8. Mazur Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Misiak Arkadiusz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Krzysztofik Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kalinówka
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Rola Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: administratywistka

12. Stradomska Marlena Wanda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 78
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: psycholog

13. Tchorek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lubartów
  • Zawód: pracownik ochrony

14. Szwajewska Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: marketingowiec

15. Dadej Karol Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 176
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kock
  • Zawód: magister administracji

16. Tarłowska Jolanta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: ekonomista

17. Pietrosiński Marcin Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

18. Słapczyński Tomasz Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 53
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Domański Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Czemierniki
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Myśliwiec Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Minkowice
  • Zawód: inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych

21. Kamola Mateusz Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Puławy
  • Zawód: inżynier gospodarki przestrzennej

22. Kokot Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Chodel
  • Zawód: psycholog

23. Zieliński Piotr Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 138
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kalinówka
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Banach Artur Lech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: producent filmowy

25. Kępowicz Tomasz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 81
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Niedrzwica Kościelna
  • Zawód: pracownik sektora usług

26. Grzegorczyk Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 140
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: psycholog urzędnik

27. Kierzkowska-Żuk Ines Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 82
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: wykładowca

28. Mandela Marek Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 64
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: prawnik

29. Szwerc Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Zawód: farmaceuta, nauczyciel akademicki

30. Cinner Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczna
  • Zawód: politolog

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 16

Granice tego okręgu to obszar miasta na prawach powiatu

  • Lublin.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 16 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 16.

Bury Jacek ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 84 889
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 49,63%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Górski Wojciech Jan ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 13 237
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,74%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: historyk, przedsiębiorca

Michałkiewicz Krzysztof Stefan ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 72 903
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 42,63%
  • Miejsce zamieszkania: Lublin
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: polityk - sekretarz stanu

Dowiedz się więcej

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3