Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ciechanowiec: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Kuczyńska, Lipowa, Sosnowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Sylwia Wilkowska
120
(47,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Bartosz Matanowski
26
(10,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Radosław Godlewski
39
(15,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Dorota Regina Mirkowicz
69
(27,17%)
Okręg 2
Ciechanowiec: ulice: Czyżewska, Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Świerkowa, Uszyńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Joanna Czarnecka
81
(32,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Urszula Maria Sawicka
58
(22,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Alfred Biały
39
(15,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Dorota Agata Koc
75
(29,64%)
Okręg 3
Ciechanowiec: ulice: Kozarska, Łomżyńska, Młyńska, pl. Jana Pawła II, Wspólna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Dybowski
105
(42,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Sławomir Pietrzykowski
68
(27,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Andrzej Zaremba
36
(14,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Jakub Kamil Szymański
41
(16,40%)
Okręg 4
Ciechanowiec: ulice: Armii Krajowej, Drohicka, Kościuszki, Mostowa, Orzeszkowej, pl. Odrodzenia, Polska, Przechodnia, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Violetta Maria Zdunek
127
(52,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Marek Adrian Adamczyk
38
(15,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Jerzy Reczko
76
(31,54%)
Okręg 5
Ciechanowiec: ulice: Doktora Olszewskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Pińczowska, pl. 3 - go Maja, Spółdzielcza, Wierzbowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Komar
72
(26,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Krzysztof Binaś
114
(42,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Wojciech Andrzej Zawadzki
82
(30,60%)
Okręg 6
Ciechanowiec: ulice: Długa, Dworska, Ogrodowa, Sienkiewicza, Szeroka, Wąska, Wińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Jadwiga Radziszewska
86
(34,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Rusiniak
65
(25,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Łukasz Wysocki
31
(12,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Beata Teresa Porzezińska
70
(27,78%)
Okręg 7
Ciechanowiec: ulice: Glinki, Kazimierza Uszyńskiego, Kościelna, Staropolska, Szkolna, Wiatraczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Koc
86
(35,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Anna Plichta
51
(21,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Mariusz Michał Jabłonowski
22
(9,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Marzanna Krysińska
82
(34,02%)
Okręg 8
Ciechanowiec: ulice: 11 Listopada, Parkowa, pl. Ks. Kluka, Świętojańska, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Tkaczuk
95
(39,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Dorota Nowak
26
(10,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Włodzimierz Słonecki
122
(50,21%)
Okręg 9
Kozarze, Nowodwory, Zadobrze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Karolewski
139
(54,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Ireneusz Piotr Bloch
36
(14,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Irena Pawluk
19
(7,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Tadeusz Tenderenda
59
(23,32%)
Okręg 10
Ciechanowczyk, Dąbczyn, Gaj, Kosiorki, Tworkowice, Wojtkowice-Dady, Wojtkowice-Glinna, Wojtkowice Stare
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Szczepan Kietliński
139
(54,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Katarzyna Joanna Prolesko
50
(19,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Stefan Gromadzki
64
(25,30%)
Okręg 11
Kobusy, Koce-Basie, Koce-Piskuły, Koce-Schaby, Łempice, Radziszewo-Sieńczuch
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agata Koc
116
(30,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Michał Łempicki
107
(28,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Janusz Kazimierz Koc
8
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBUSY I KOCE
-
19
Grzegorz Żero
24
(6,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Dorota Koc
106
(27,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
18
Grzegorz Radziszewski
20
(5,25%)
Okręg 12
Antonin, Bujenka, Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Winna Stara, Winna-Wilki, Winna-Wypychy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Bachorek
38
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zygmunt Józef Kosk
125
(46,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Ewa Moczulska-Pełszyk
15
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Stanisław Godlewski
88
(33,08%)
Okręg 13
Kułaki, Radziszewo-Króle, Radziszewo-Sobiechowo, Radziszewo Stare, Trzaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Koc
49
(25,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Dorota Niemyjska
72
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Wioleta Kozłowska
7
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Bogusław Prokopiak
64
(33,33%)
Okręg 14
Czaje-Bagno, Czaje-Wólka, Pobikry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Antoni Malinowski
74
(39,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Piotr Andrzej Kiersnowski
60
(31,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Tadeusz Czołomiej
55
(29,10%)
Okręg 15
Kostuszyn-Kolonia, Malec, Przybyszyn, Skórzec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucjan Budlewski
45
(22,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY CIECHANOWIEC”
-
16
Piotr Ilczuk
57
(28,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA PRZYSZŁOŚĆ
-
17
Tadeusz Łopaciuk
98
(49,00%)