Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatŁazy ulice: Dąbrowskiego, Dworcowa, Chopina, Jaśminowa, Kościuszki numery parzyste od 2 do 96, i numery nieparzyste od 1 do 89, Krótka, Narutowicza numery parzyste od 2 do 40 i numery nieparzyste od 1 do 35, Parkowa, Polna 1, 3, 5, Reja, Sienkiewicza, Stara Cementownia, Staszica, Szkolna, Topolowa od numeru 1 do 20, Traugutta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: Brzozowa, Daszyńskiego, Głazówka, Gzichów, Kwiatowa, Kopernika, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Poniatowskiego, Projektowana, Racławicka, Rolnicza, Różana, Targowa, Tuwima, Wiejska, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzezina, Cmentarna, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Jana karskiego, Kolewrot, Konopnickiej, Korczaka, Kruczkowskiego, Księdza Adama Opalskiego, Księdza Piotra Skargi, Laskowa, Młynek, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Podgórna, Prusa, Reymonta, Słoneczna, Topolowa od numeru 21 do końca ulicy, Wierzbowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: Akacjowa, Cudowna, Folwarczna, Gajowa, Generała Maczka, Górna, Grzybowa, Jasna, Kamienna, Klonowa, Kolorowa, Konstytucji 3 Maja, Kośiuszki numery parzyste od 98 do końca ulicy i numery nieparzyste do 91 do końca ulicy, Księdza Mieczysława Szostka, Mokra, Narutowicza numery parzyste od 42 do końca ulicy i numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Okrzei numery parzyste od 20 do końca ulicy i numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Poleskiego, Polna numery parzyste od nr 2 do końca ulicy i numery nieparzyste od 7 do końca ulicy, II Posterunek, Północna, Rokicka, Słowackiego, Sosnowa, Tartaczna, Trójkąt, Wichrowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zachodnia, Zawierciańska, Źródlana; Sołectwo Rokitno Szlacheckie ulice: Lipowa, Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: Częstochowska, Kochanowskiego, Mickiewicza, Krzywa, Leśna, Ogrodowa, Podmiejska, Spółdzielcza, Zamknięta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: rtm. Witolda Pileckiego, Grunwaldzka, Kolejowa, Leśniczówka, Mała, Partyzantów, Pocztowa, Stawowa, Wesoła, Wyzwolenia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Łazy ulice: Bory, Fabryczna, Jesionowa, Wysocka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Grabowa, Skałbania
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Niegowonice ulice: Bystrzynowska, Cicha, Cmentarna, Dębina, Fabryczna, Górna, Jurajska, Kamienna, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Małobądzka, Niska, Nowowiejska, Ogrodowa, Okrężna, Partyzantów, Pasieki, Polna, Słoneczna, Słotwina, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Szeroka, Św. Jana, Wąska, Zbożowa, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Niegowonice ulice: Dąbrowska, Krakowska, Niwa, Piaskowa, Pilicka, Podgórna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wierzbowa, Zagórczańska, Zamłynie, Żabia, Źródlana; Niegowoniczki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Rokitno Szlacheckie z wyłączeniem ulic: Lipowa, Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa; obręb Kazimierówka, Mitręga; sołectwo Hutki kanki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Ciągowice wraz z Gajówką i Zaciszem oraz przysiółek Zazdrość; sołectwo Turza wraz z Kądzielowem; sołectwo Kuźnica Masłońska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Wysoka, Wiesiółka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Chruszczobród ulice: Ościenna, 1 Maja, 3 Maja, Bema, Boczna, Chopina, Cmentarna, Dworcowa, Jagodowa, Krzywa, Łazowska, Matejki, Mickiewicza od nr 1 do nr 114, Nowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Piastów, Podgórna, Powiatowa, Prusa, Reja, Rzeczna, Słoneczna, Słowackiego, Sportowa, Staszica, Szpakowa, Ściegiennego, Topolowa, Tuwima, Wesoła, Wiśniowa, Witosa, Wypoczynkowa, Zielona; Sołectwo Trzebyczka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Chruszczobród ulice: Batalionów Chłopskich, Broniewskiego, Ciasna, Gawronówka, Jana Sobieskiego, Kamienna, Konopnickiej, Kochanowskiego, Kościuszki, Krakowska, Królewska, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łysa Góra, Mickiewicza od nr 115 do końca ulicy, Myśliwska, Norwida, Polna, Regionalna, Rolna, Stawowa, Wiejska; sołectwo Chruszczobród Piaski
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów