Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dobre Miasto Osiedle Przysiółek Dolny – ulice: Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Tadeusza Kościuszki, Józefa Sułkowskiego, Józefa Wybickiego, Tadeusza Nalepy, Księcia Józefa Poniatowskiego, Majora Henryka Sucharskiego, Pułaskiego, Pułkownika Jana Kilińskiego, Romualda Traugutta, Zygmunta Sierakowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Agnieszka Zdzisława Witkowska
136
(28,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Jan Hernat
99
(20,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Arkadiusz Jacek Taraszkiewicz
104
(21,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Katarzyna Włodarska
139
(29,08%)
Okręg 2
Dobre Miasto Osiedle Przysiółek Górny – ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Garnizonowa od nr 22 do nr 44, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Jeziorańska, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marii Zientary-Malewskiej, Michała Kajki, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Ułańska, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Jerzy Marian Szczerbuk
46
(10,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Bogusław Jan Duda
65
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Janusz Filipkowski
72
(15,96%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Kuptel
55
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Jerzy Borowik
85
(18,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Joanna Patrycja Wasilewska
128
(28,38%)
Okręg 3
Dobre Miasto Osiedle Przysiółek Górny – ulice: Armii Krajowej, Artylerzystów, Długa, Garnizonowa od nr 1 do nr 21a, Legionów, Lotników, Piechurów, Saperów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Jerzy Pakisz
75
(24,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Agnieszka Maria Kalata
21
(6,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Tomasz Robert Szałachowski
50
(16,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Edward Chyczewski
43
(13,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Krzysztof Jan Strękowski
57
(18,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Przemysław Marcin Trzaskowski
64
(20,65%)
Okręg 4
Dobre Miasto Osiedle Śródmieście – ulice: Cmentarna, Górna, Grunwaldzka, Olsztyńska, Orła Białego, Sowińskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Bartosz Janusz Bednarczyk
52
(14,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Tadeusz Szafran
37
(10,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Bogusława Kubińska
85
(24,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Zdolski
32
(9,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Elżbieta Maria Bilińska-Wołodźko
147
(41,64%)
Okręg 5
Dobre Miasto Osiedle Śródmieście – ulice: Jana Pawła II, Księdza Emila Rzeszutka, Malczewskiego, Ogrodowa, Waldemara Milewicza, Warszawska, Wojska Polskiego, Plac Księdza Jerzego Popiełuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Wojciech Ruciński
87
(24,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Anna Zberowska-Sienkiewicz
57
(16,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Ryszard Michał Janik
93
(26,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Ciućkowski
39
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Grażyna Skindel
75
(21,37%)
Okręg 6
Dobre Miasto Osiedle Śródmieście – ulice: Fabryczna, Krótka, Poprzeczna, Spichrzowa, Zwycięstwa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Wojciech Dymek
58
(12,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Sławek Kazimierz Buszowiecki
37
(8,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Zdzisława Marianna Kobylińska
217
(47,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Kowyk
65
(14,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Stanisław Dąbek
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Henryk Borejko
79
(17,32%)
Okręg 7
Dobre Miasto Osiedle Za Miedzą – 1 – ulice: Grudziądzka 15 i 17, Łużycka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Robert Piotr Muszak
113
(21,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Mariusz Borek
165
(31,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Wacław Jurkiewicz
66
(12,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Teresa Janina Sienkiewicz
52
(10,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Małgorzata Żukowska
123
(23,70%)
Okręg 8
Dobre Miasto Osiedle Za Miedzą – 1 – ulice: Grudziądzka 1 – 13 (nieparzyste), Grudziądzka 19, Gdańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Joachim Zawacki
83
(22,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Rafał Wronka
59
(16,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Paweł Wołdź
47
(12,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Mirosław Zadroga
101
(27,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Natalia Gierwiatowska
72
(19,89%)
Okręg 9
Dobre Miasto Osiedle Za Miedzą – 2 – ulice: Grudziądzka 2 i 4, Chodkiewicza, Kolejowa, Pionierów, Słoneczna, Plac 1 - go Sierpnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Małgorzata Babilec
127
(24,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Marta Murawska
23
(4,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Robert Stanisław Michalkiewicz
77
(14,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Ławczyńska
61
(11,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Edmund Wysocki
71
(13,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Edmund Wawirowicz
168
(31,88%)
Okręg 10
Dobre Miasto Osiedle Za Miedzą – 2 – ulice: Grudziądzka 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Dariusz Kowyk
15
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Natalia Adamczewska
112
(20,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY NOWAK
-
19
Wioletta Nowak
169
(30,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Szymon Adrian Piskunowicz
54
(9,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Marian Orłowski
46
(8,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Andrzej Wonia
150
(27,47%)
Okręg 11
Sołectwa: Barcikowo, Stary Dwór, Kabikiejmy, Kabikiejmy Dolne, Cerkiewnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Edward Piotr Bielawski
141
(27,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Lila Celina Hnatczuk
86
(16,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bożena Barbara Kolouszek
84
(16,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
21
Elżbieta Szurpicka
53
(10,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Anna Małgorzata Barbachowska
154
(29,73%)
Okręg 12
Sołectwa: Głotowo, Knopin, Knopin – Osada, Swobodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Radosław Ofierski
24
(5,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Kamil Mateusz Tracewicz
153
(37,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Iwona Kowalewska
87
(21,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Janusz Woś
32
(7,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Paweł Krekora
11
(2,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Beata Ferek
42
(10,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN NAKONIECZNY
-
20
Bogdan Jan Nakonieczny
56
(13,83%)
Okręg 13
Sołectwa: Bzowiec, Łęgno, Nowa Wieś Mała, Kunik, Praslity
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Bartosz Kurantowicz
131
(31,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Jolanta Maria Mikołajun
96
(22,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Zygiel
89
(21,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Urbański
22
(5,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Bożena Teresa Czasnojć
20
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD SYMONOWICZ
-
22
Edward Symonowicz
64
(15,17%)
Okręg 14
Sołectwa: Mawry, Urbanowo, Piotraszewo, Kosyń, Smolajny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Ewa Witkowska
128
(29,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Ryszard Bolesław Łańko
226
(51,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Antoni Lebiedź
36
(8,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Krzysztof Śmiech
45
(10,34%)
Okręg 15
Sołectwa: Międzylesie, Orzechowo, Jesionowo, Podleśna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-NOWE KIERUNKI
-
14
Iwona Grażul
72
(16,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
16
Andrzej Mazurek
58
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO
-
17
Anna Wiśniewska
30
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Wieliczko
66
(15,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STRĘKOWSKIEGO
-
18
Małgorzata Teresa Konczalska
156
(36,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY HARAŃ
-
15
Grzegorz Guski
42
(9,91%)