Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ASNYKA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWIECKA, BP. WILHELMA PLUTY, DĘBOWA, FABRYCZNA, JAGIELLOŃSKA , JANA PAWŁA II, JANA DŁUGOSZA, JANA IGNACEGO FELBIGERA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KOŚCIUSZKI, KSIĘŻNEJ ŻAGANNY, KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KSIĘCIA HENRYKA WIERNEGO, LUBUSKA, MICKIEWICZA, MIESZKA I, MŁYNARSKA, NADBOBRZE, OKRZEI, OSIEDLE NA GÓRCE, PLAC KLASZTORNY, PLAC KRÓLOWEJ JADWIGI, PLAC WOLNOŚCI, PODGÓRNA, POMORSKA, POPRZECZNA, PUŁASKIEGO, RATUSZOWA, REYMONTA, SKARBOWA, SOSNOWA, STROMA, ŚLĄSKA, WŁÓKNIARZY, ZACISZE, ZAMKOWA, ŻARSKA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
-
6
Mariusz Jacek Wróblewski
41
(1,45%)
-
7
Grażyna Danuta Szefner
21
(0,74%)
-
2
Danuta Teresa Michalak
57
(2,02%)
-
3
Agnieszka Maria Kwaśniak
33
(1,17%)
-
4
Jolanta Szymańska
36
(1,28%)
-
1
Tomasz Paweł Maciejak
116
(4,11%)
-
5
Bernard Eugeniusz Świątek
70
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
-
4
Anna Kwarcińska
22
(0,78%)
-
3
Ryszard Marchewka
105
(3,72%)
-
8
Jędrzej Jankowski
40
(1,42%)
-
5
Maria Lucyna Dyrkacz
24
(0,85%)
-
1
Ewa Adamczyk-Bryszewska
103
(3,65%)
-
6
Izabella Anna Gaweł
30
(1,06%)
-
2
Krzysztof Sieńko
275
(9,74%)
-
7
Wojciech Przemysław Sokołowski
16
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO
-
2
Sebastian Mirosław Wilczek
72
(2,55%)
-
3
Ewa Iwona Drzymalik
37
(1,31%)
-
7
Zbigniew Chojnowski
36
(1,28%)
-
5
Ryszard Jan Gaszyna
92
(3,26%)
-
4
Piotr Stanisław Węglik
270
(9,56%)
-
6
Anna Maria Dylewicz
34
(1,20%)
-
8
Krystyna Zych
55
(1,95%)
-
1
Adam Matwijów
139
(4,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Grzegorz Krzysztof Kuźniar
280
(9,92%)
-
2
Anna Wołoszyn
63
(2,23%)
-
4
Mirosław Marciniuk
20
(0,71%)
-
3
Katarzyna Elżbieta Grabowska
24
(0,85%)
-
5
Ewa Michałowska
12
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Janina Zomer
22
(0,78%)
-
1
Tomasz Cezary Nowak
194
(6,87%)
-
3
Sylwester Ireneusz Krygier
34
(1,20%)
-
2
Magdalena Aleksandra Jędrysek
165
(5,84%)
-
6
Iwona Dorota Gołębiewska
36
(1,28%)
-
4
Tomasz Adrian Zajdel
39
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ŻAGANIA
-
5
Krzysztof Starowicz
13
(0,46%)
-
7
Marta Urszula Hodur-Grajek
15
(0,53%)
-
6
Stanisław Mastalerz
17
(0,60%)
-
4
Krystyna Danuta Patela
11
(0,39%)
-
3
Mariusz Zastawny
7
(0,25%)
-
1
Krystyna Eustachia Hucał
128
(4,53%)
-
2
Marek Ryszard Marciniak
19
(0,67%)
Okręg 2
AKACJOWA, BOLESŁAWA KĘDZIERZAWEGO, BRZOZOWA, CICHA, GENERAŁA BEMA, JARZĘBINOWA, KOCHANOWSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOSZAROWA, LOTNIKÓW ALIANCKICH, ŁUKASIEWICZA, MIODOWA, NARUTOWICZA, PIASTOWSKA, PLATER, PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA, ROBOTNICZA, SPOKOJNA, SPORTOWA, STASZICA, ŚWIERKOWA, TOWAROWA, TRAUGUTTA, WESOŁA, WĘGLOWA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ŻWIRKI I WIGURY.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
-
6
Anna Leoniewska
15
(0,64%)
-
1
Zbigniew Józef Janek
119
(5,11%)
-
3
Marek Jan Łukasik
28
(1,20%)
-
5
Paweł Ałdaś
17
(0,73%)
-
2
Dariusz Jadach
134
(5,75%)
-
4
Jadwiga Barbara Urbaniec
6
(0,26%)
-
7
Stanisława Malendowicz
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
-
4
Dorota Renata Stebelska
65
(2,79%)
-
1
Andrzej Zygfryd Chodań
268
(11,50%)
-
2
Bartłomiej Woś
99
(4,25%)
-
3
Krzysztof Marcin Janek
37
(1,59%)
-
5
Halina Pilarczyk
25
(1,07%)
-
7
Katarzyna Anna Orman
26
(1,12%)
-
6
Anna Yurkov
27
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO
-
3
Tomasz Kamil Włodarczyk
8
(0,34%)
-
6
Kinga Dominika Drewicz
59
(2,53%)
-
4
Angelika Elżbieta Bielecka
8
(0,34%)
-
2
Piotr Jerzy Łoś
455
(19,52%)
-
5
Alina Broszczuk
30
(1,29%)
-
7
Dariusz Jan Śpiewak
30
(1,29%)
-
1
Andrzej Mirosław Katarzyniec
250
(10,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mieczysław Gaweł
50
(2,15%)
-
3
Tadeusz Kazimierz Pluciński
23
(0,99%)
-
2
Andrzej Bąkowski
18
(0,77%)
-
6
Martyna Piotrowska
8
(0,34%)
-
5
Elżbieta Dorota Wilk
5
(0,21%)
-
4
Krzysztof Mańkowski
10
(0,43%)
-
7
Joanna Izabela Kucia
5
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Stanisław Sobczak
42
(1,80%)
-
2
Waldemar Jan Szczepaniak
67
(2,87%)
-
1
Małgorzata Maria Klorek
139
(5,96%)
-
4
Barbara Maria Kipa
25
(1,07%)
-
5
Robert Wojciech Patela
23
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ŻAGANIA
-
5
Edyta Jasińska
10
(0,43%)
-
6
Ewa Maria Wołczek-Bury
38
(1,63%)
-
2
Paweł Andrzej Giza
100
(4,29%)
-
1
Dariusz Ryszard Drozdek
47
(2,02%)
-
4
Celina Mariańczyk
14
(0,60%)
-
3
Tadeusz Józef Wnukowski
1
(0,04%)
Okręg 3
ARMII KRAJOWEJ, AUGUSTYNÓW, BOCZNA, DOLNA, DRZEWNA, GIMNAZJALNA, GRANICZNA, JANA III SOBIESKIEGO, JAŚMINOWA, HENRYKA BRODATEGO, KARLIKI, KEPLERA, KOLEJOWA NR 91 - DO KOŃCA, KONARSKIEGO, KOŃCOWA, KOŻUCHOWSKA , KRĘTA, KRÓTKA, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MORELOWA, MYŚLIWSKA, NOCZNICKIEGO, NOWA, NOWOGRÓDZKA, OGRODOWA, PADEREWSKIEGO, PIŁSUDSKIEGO, PIASKOWA, POGODNA, POLNA, PÓŁNOCNA, PORZECZKOWA, PRUSA, RZEŹNICKA, SIENKIEWICZA, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, STAROWIEJSKA, STRUMYKOWA, ŚRODKOWA, SZKOLNA, ŚW. CECYLII, ŚWIĘTEJ BARBARY, TARTAKOWA, WAŁOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WIEJSKA, WIŚNIOWA, ZIELONA, ŻELAZNA, ŻÓŁKIEWSKIEGO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
-
2
Adam Dzieńdziara
70
(2,76%)
-
3
Ireneusz Andrzej Szaniawski
80
(3,16%)
-
6
Beata Marzanna Poll
11
(0,43%)
-
5
Andrzej Kalenik
51
(2,01%)
-
1
Sebastian Kulesza
263
(10,38%)
-
4
Krystyna Wilk
14
(0,55%)
-
7
Beata Dorota Sitek
17
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
-
2
Krzysztof Tomasz Omieljańczyk
182
(7,18%)
-
5
Danuta Urban
32
(1,26%)
-
1
Daniel Marchewka
229
(9,04%)
-
4
Wioletta Sosnowska
70
(2,76%)
-
3
Jarosław Dariusz Bartosz
28
(1,10%)
-
6
Małgorzata Maria Chodań-Sokołowska
49
(1,93%)
-
7
Jacek Marek Kwarciński
23
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO
-
3
Romualda Kudła
42
(1,66%)
-
1
Cyprian Andrzej Maszlong
424
(16,73%)
-
4
Irena Teresa Królikowska
16
(0,63%)
-
2
Henryk Sienkiewicz
179
(7,06%)
-
5
Aneta Elżbieta Kowalska
18
(0,71%)
-
7
Radosław Piotr Szwed
15
(0,59%)
-
6
Jakub Michał Witek
45
(1,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Ewa Anna Pawlicka
7
(0,28%)
-
6
Artur Stanisław Kmieciński
15
(0,59%)
-
1
Zdzisław Opala
118
(4,66%)
-
7
Natalia Grunt
7
(0,28%)
-
3
Katarzyna Małgorzata Tabaka
16
(0,63%)
-
2
Zdzisław Michał Perz
24
(0,95%)
-
4
Stanisław Mysiak
8
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Marek Świerzko
137
(5,41%)
-
2
Grażyna Maria Kurzeja
82
(3,24%)
-
3
Mieczysław Eugeniusz Duraj
25
(0,99%)
-
5
Adrian Ryszard Jeleń
24
(0,95%)
-
4
Patrycja Regina Furmaniak
18
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ŻAGANIA
-
5
Eliza Justyna Raczyńska
10
(0,39%)
-
4
Mariusz Janusz Blajer
10
(0,39%)
-
2
Tomasz Wesołowski
19
(0,75%)
-
1
Wiesław Henryk Woźniak
134
(5,29%)
-
3
Barbara Maria Niewrzęda
22
(0,87%)
Okręg 4
BRACKA, BROWARNIANA, CHOPINA, DĄBROWSKIEGO, DŁUGA, DWORCOWA, FREDRY, HALICKA, JOSELEWICZA, KARPIŃSKIEGO, KOLEJOWA Nr 2 - 89, KOPERNIKA, LIBELTA, ŁUŻYCKA, MONIUSZKI, NIEPODLEGŁOŚCI, PARKOWA, PLAC ORLĄT LWOWSKICH, PLAC SŁOWIAŃSKI, RÓŻANA, RYBACKA, RYNEK, SZPITALNA, SZPROTAWSKA, TEATRALNA, WARSZAWSKA, WARYŃSKIEGO.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM
-
2
Wioletta Zofia Murawska
47
(2,23%)
-
5
Marta Gancarz
29
(1,38%)
-
1
Stanisław Paweł Kucab
135
(6,40%)
-
6
Jacek Konrad Wróblewski
62
(2,94%)
-
4
Krystyna Bugaj
40
(1,90%)
-
3
Karol Sławomir Cząstka
49
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FZG LUDZI
-
3
Agnieszka Joanna Ziętek-Muszyńska
210
(9,96%)
-
4
Renata Agata Socha
119
(5,65%)
-
5
Paweł Lóssa
65
(3,08%)
-
2
Wanda Winczaruk
109
(5,17%)
-
1
Tomasz Jan Kwarciński
160
(7,59%)
-
6
Ryszard Andrzej Dyrkacz
24
(1,14%)
-
7
Beata Tołpa
48
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NASZE MIASTO
-
1
Deniz Katrin Mrozik
13
(0,62%)
-
4
Józef Adam Nizio
50
(2,37%)
-
2
Łukasz Górnicki
79
(3,75%)
-
7
Sandra Niezgoda
72
(3,42%)
-
5
Piotr Marek Kościański
14
(0,66%)
-
3
Danuta Kozłowska
80
(3,80%)
-
6
Anna Maria Galus
32
(1,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Grzegorz Zbiorczyk
59
(2,80%)
-
4
Paulina Maria Zawadzka
29
(1,38%)
-
2
Leonard Garbicz
13
(0,62%)
-
3
Wiesław Gałązka
20
(0,95%)
-
5
Halina Teresa Kuźniar
37
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Marian Bochenek
151
(7,16%)
-
3
Bożena Helena Baniuk
59
(2,80%)
-
2
Julia Helena Twardosz
82
(3,89%)
-
5
Radosław Mieczysław Skorupa
8
(0,38%)
-
4
Anna Fridrich-Kryżar
16
(0,76%)
-
6
Bartosz Irski
24
(1,14%)
-
7
Alicja Marciniszyn-Łapka
53
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ŻAGANIA
-
1
Marek Piotr Wojciech
72
(3,42%)
-
2
Tomasz Marcin Mokosiński
14
(0,66%)
-
3
Danuta Jadwiga Smardzewska
9
(0,43%)
-
5
Tomasz Kamil Woźniak
8
(0,38%)
-
4
Józefa Zastawna
3
(0,14%)
-
6
Monika Katarzyna Brzezicka
14
(0,66%)