Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Budzyń: ul. Chodzieska, ul. Dębowa, ul. Gen. Stanisława Taczaka, ul. Leona Napiecka, ul. Leśna, ul. Marszałka Piłsudskiego, os. Cechowe, ul. Powstańców Wielkopolskich
Pokaż więcej
Sławomir Binert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
189
(69,23%)
Marek Wojciech Simiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
84
(30,77%)
Okręg 2
Budzyń: ul. Akacjowa, ul. Klonowa, ul. Ogrodowa, os. Słoneczne, os. Zielone, ul. Parkowa, ul. Przemysłowa, ul. Strażacka, ul. Wielkopolska
Pokaż więcej
Jarosław Tomasz Dajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
202
(64,95%)
Karol Piotr Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
109
(35,05%)
Okręg 3
Budzyń: os. Wierzbowe
Pokaż więcej
Krzysztof Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
166
(68,03%)
Krystyna Maria Przywarczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
78
(31,97%)
Okręg 4
Budzyń: ul. Cicha, ul. Czereśniowa, os. Kwiatowe, ul. Łucjanowo, ul. Sadowa, ul. Wiśniowa
Pokaż więcej
Józef Kasperczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
113
(48,29%)
Bartosz Piotr Kukliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIOTR
94
(40,17%)
Zdzisław Franciszek Strahl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
27
(11,54%)
Okręg 5
Budzyń: ul. Borówkowa, ul. Jagodowa, ul. Jeżynowa, ul. Jodłowa, ul. Margonińska, ul. Modrzewiowa, ul. Olimpijczyków, ul. Olszynkowa, ul. Orlikowa, os. Piaski, ul. Poziomkowa, ul. Przylesie, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Świerkowa, ul. Tenisowa, ul. Wrzosowa, ul. Zaułek
Pokaż więcej
Mariusz Tomasz Ajchsztet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
165
(76,39%)
Renata Maria Aniołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
51
(23,61%)
Okręg 6
Budzyń: ul. Dworcowa, ul. Rynkowa
Pokaż więcej
Andrzej Józef Czerwoniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
102
(53,40%)
Henryk Syska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIOTR
41
(21,47%)
Barbara Grażyna Turowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
48
(25,13%)
Okręg 7
Budzyń: ul. Bugaje, ul. Fabryczna, ul. Gimnazjalna, ul. Gumowa, ul. Nowe Budy, ul. Rogozińska, ul. Władysława Łokietka
Pokaż więcej
Jacek Walerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
81
(32,14%)
Bogdan Ksycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIOTR
116
(46,03%)
Damian Łech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
55
(21,83%)
Okręg 8
Budzyń : ul. Księdza Struka, ul. Lipowa, ul. Wągrowiecka, ul. Wybudowanie
Pokaż więcej
Zenon Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
139
(72,40%)
Dorota Pytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
53
(27,60%)
Okręg 9
Marzena Maria Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
75
(58,59%)
Krzysztof Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WALCZAKA
53
(41,41%)
Okręg 10
Brzekiniec, Nowe Brzeźno
Pokaż więcej
Józef Paweł Depta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Kąkolewice, Ostrówki, Podstolice
Pokaż więcej
Krystian Kamil Ograbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
117
(46,06%)
Halina Anna Moćko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
137
(53,94%)
Okręg 12
Bukowiec, Nowa Wieś Wyszyńska
Pokaż więcej
Wacław Maksymilian Pasch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Popielno, Sokołowo Budzyńskie
Pokaż więcej
Izabela Anna Jenczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
129
(74,57%)
Mieczysław Piotr Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
44
(25,43%)
Okręg 14
Grabówka, Prosna, Niewiemko, Wyszynki
Pokaż więcej
Robert Jan Ksycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
170
(71,43%)
Alfred Stanisław Polcyn
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
68
(28,57%)
Okręg 15
Krzysztof Piotr Kin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
125
(42,96%)
Bogdan Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA PIOTR
108
(37,11%)
Jakub Herfort
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BUDZYŃ
58
(19,93%)