Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - Łódzkie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Łódź

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 11 Mieczysław Teodorczyk
      2 781 (0,94%)
    2. 7 Wioleta Kamila Pawlik - Nowacka
      924 (0,31%)
    3. 9 Alina Wnuk
      832 (0,28%)
    4. 8 Marek Błaszczyk
      764 (0,26%)
    5. 5 Monika Maria Sawicka-Kacprzak
      1 289 (0,44%)
    6. 2 Piotr Marcin Bors
      5 407 (1,83%)
    7. 10 Piotr Pieróg
      890 (0,30%)
    8. 3 Beata Katarzyna Świderska
      2 330 (0,79%)
    9. 1 Grzegorz Piotr Majewski
      6 566 (2,22%)
    10. 4 Lech Mirosław Leszczyński
      738 (0,25%)
    11. 6 Jacek Dariusz Błoch
      955 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Jolanta Barbara Cała
      1 122 (0,38%)
    2. 7 Krzysztof Jerzy Lik
      737 (0,25%)
    3. 2 Włodzimierz Fisiak
      7 385 (2,50%)
    4. 4 Łukasz Magin
      6 312 (2,14%)
    5. 5 Halina Barbara Rosiak
      8 677 (2,94%)
    6. 3 Krzysztof Jan Gębski
      1 699 (0,58%)
    7. 1 Piotr Adamczyk
      37 856 (12,82%)
    8. 8 Jolanta Ewa Bobras-Pająk
      878 (0,30%)
    9. 6 Michał Tomasz Król
      6 192 (2,10%)
    10. 11 Paulina Marianna Kardas
      2 198 (0,74%)
    11. 10 Anna Franciszka Zbidi
      501 (0,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 11 Katarzyna Sandra Sadowska
      8 951 (3,03%)
    2. 3 Joanna Katarzyna Skrzydlewska
      56 836 (19,25%)
    3. 4 Marcin Andrzej Bugajski
      6 363 (2,16%)
    4. 7 Mateusz Filip Bogusz
      2 515 (0,85%)
    5. 2 Paweł Feliks Drążczyk
      4 418 (1,50%)
    6. 1 Paweł Kazimierz Bliźniuk
      48 077 (16,29%)
    7. 10 Paulina Izabela Ciepłucha
      4 229 (1,43%)
    8. 8 Przemysław Robert Sozański
      782 (0,26%)
    9. 6 Bożena Maria Ziemniewicz
      5 939 (2,01%)
    10. 9 Maciej Szymon Marczak
      2 063 (0,70%)
    11. 5 Anna Barbara Rabiega
      5 962 (2,02%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Zdzisław Ziemba
      1 482 (0,50%)
    2. 2 Andrzej Leszek Rogalski
      188 (0,06%)
    3. 8 Martyna Katarzyna Gwardecka
      49 (0,02%)
    4. 5 Sebastian Dariusz Sochaczewski
      124 (0,04%)
    5. 3 Bolesław Tadeusz Matera
      121 (0,04%)
    6. 4 Justyna Antoniak
      183 (0,06%)
    7. 6 Marta Maria Tomaszewska
      200 (0,07%)
    8. 7 Bożena Aneta Wierzbowska
      91 (0,03%)
    9. 10 Adam Grzegorz Kraszewski
      69 (0,02%)
    10. 9 Małgorzata Pytliczek
      68 (0,02%)
    11. 11 Sebastian Patryk Hejniak
      164 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Jacek Tomasz Nowacki
      656 (0,22%)
    2. 7 Grzegorz Zbigniew Sztemborowski
      344 (0,12%)
    3. 5 Katarzyna Pastwa
      733 (0,25%)
    4. 3 Zofia Franek
      1 363 (0,46%)
    5. 4 Marek Stępniewski
      935 (0,32%)
    6. 2 Radosław Włodzimierz Peterman
      608 (0,21%)
    7. 6 Ewa Skrzyńska
      1 509 (0,51%)
    8. 1 Ireneusz Jabłoński
      6 225 (2,11%)
    9. 9 Łukasz Marek Pastwa
      317 (0,11%)
    10. 10 Urszula Izabela Marcinkowska-Piekut
      578 (0,20%)
    11. 11 Mirosław Mussur
      486 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dawid Sebastian Lutomski
      303 (0,10%)
    2. 8 Jakub Stanisław Kuliś
      104 (0,04%)
    3. 9 Justyna Nowińska
      232 (0,08%)
    4. 3 Magdalena Anna Rengert
      185 (0,06%)
    5. 6 Damian Robert Mrożek
      236 (0,08%)
    6. 7 Paweł Jan Animucki
      114 (0,04%)
    7. 5 Greta Utecht-Jarzyńska
      91 (0,03%)
    8. 4 Rafał Michał Domagała
      361 (0,12%)
    9. 1 Zbigniew Jerzy Lipczyk
      2 439 (0,83%)
    10. 10 Justyna Katarzyna Modrzejewska
      143 (0,05%)
    11. 11 Michał Maksymilian Turek
      153 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Sława Pawłowska
      488 (0,17%)
    2. 4 Franciszek Kazimierz Sadawa
      40 (0,01%)
    3. 2 Piotr Piotrowski
      299 (0,10%)
    4. 3 Adam Karol Smoliński
      92 (0,03%)
    5. 7 Barbara Teresa Czarnota-Krakowiak
      85 (0,03%)
    6. 5 Sylwia Elżbieta Jakubowska
      124 (0,04%)
    7. 6 Miłosz Jarosław Wieruszyński
      49 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Sylwia Katarzyna Tomasik
      346 (0,12%)
    2. 1 Henryk Stanisław Siemiński
      1 364 (0,46%)
    3. 5 Wiesława Teresa Zgierska
      536 (0,18%)
    4. 2 Jolanta Łuniewska-Bury
      721 (0,24%)
    5. 3 Bogusław Marian Kaczmarek
      417 (0,14%)
    6. 4 Eugeniusz Paweł Majewski
      475 (0,16%)
    7. 6 Marcin Borek
      511 (0,17%)
    8. 10 Marcin Tomasz Piontek
      223 (0,08%)
    9. 8 Beata Joanna Chmielewska-Pytka
      419 (0,14%)
    10. 9 Tomasz Piotr Kryziński
      112 (0,04%)
    11. 11 Maksymilian Patryk Bednarek
      1 287 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Anna Gałkiewicz
      2 370 (0,80%)
    2. 2 Marcin Aleksander Skośkiewicz
      273 (0,09%)
    3. 3 Mariola Andrzejczak
      362 (0,12%)
    4. 4 Agnieszka Ludwika Mańczak
      330 (0,11%)
    5. 7 Marcin Jerzy Sieradzki
      423 (0,14%)
    6. 5 Włodzimierz Jacek Bauer
      230 (0,08%)
    7. 6 Monika Agnieszka Perek-Jura
      381 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aleksandra Rycerz
      157 (0,05%)
    2. 9 Barbara Kazimiera Jaszczuk
      49 (0,02%)
    3. 10 Zdzisław Kazimierz Nowakowski
      65 (0,02%)
    4. 8 Waldemar Andrzej Koźlik
      32 (0,01%)
    5. 5 Henryk Brewiński
      26 (0,01%)
    6. 6 Teresa Sompolska
      110 (0,04%)
    7. 7 Cezary Wróbel
      90 (0,03%)
    8. 2 Piotr Karol Andrysiak
      107 (0,04%)
    9. 1 Zbigniew Andrzej Kula
      267 (0,09%)
    10. 3 Aneta Trzebińska
      149 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bartosz Piotr Migas
      643 (0,22%)
    2. 8 Adam Marek Wilmowski
      194 (0,07%)
    3. 4 Adam Kazimierz Pawłowski
      277 (0,09%)
    4. 7 Ewa Krystyna Urbańczyk
      247 (0,08%)
    5. 5 Agnieszka Anna Korczyńska
      369 (0,13%)
    6. 6 Bartosz Sebastian Brudz
      136 (0,05%)
    7. 9 Weronika Bronisława Jóźwiak
      201 (0,07%)
    8. 3 Alicja Chmurska
      575 (0,19%)
    9. 1 Wioleta Magdalena Krysiak
      2 374 (0,80%)
    10. 10 Michał Cezary Rachalewski
      201 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Izabella Barbara Kołecka
      861 (0,29%)
    2. 6 Agata Jolanta Sadowska
      1 427 (0,48%)
    3. 5 Krzysztof Michał Wesołowski
      798 (0,27%)
    4. 1 Elżbieta Hibner
      5 467 (1,85%)
    5. 2 Jacek Stanisław Strzelecki
      669 (0,23%)
    6. 4 Anna Maria Jackowska
      948 (0,32%)
    7. 7 Krzysztof Woźniak
      615 (0,21%)
    8. 8 Sławomir Maciej Skorek
      266 (0,09%)
    9. 9 Tomasz Derecki
      717 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Konrad Dariusz Łaska
      107 (0,04%)
    2. 3 Dawid Piotr Skibiński
      105 (0,04%)
    3. 1 Jolanta Grażyna Kryska
      385 (0,13%)
    4. 6 Julia Malicka
      224 (0,08%)
    5. 7 Grzegorz Maciej Dominiak
      145 (0,05%)
    6. 4 Mirosław Grzędowski
      52 (0,02%)
    7. 5 Anna Maria Gołębiowska
      164 (0,06%)

    Okręg 2

    powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat łowicki, powiat zgierski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Baranowski
      835 (0,52%)
    2. 1 Anna Małgorzata Adamska-Makowska
      2 489 (1,55%)
    3. 3 Aneta Czajka
      1 067 (0,67%)
    4. 4 Wanda Chlebna
      861 (0,54%)
    5. 7 Janusz Antoni Cieślak
      456 (0,28%)
    6. 5 Grzegorz Szydlik
      477 (0,30%)
    7. 6 Zuzanna Wanda Mamińska
      450 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Robert Górczyński
      8 852 (5,53%)
    2. 5 Ewelina Elżbieta Niciak
      2 551 (1,59%)
    3. 1 Alicja Elżbieta Antczak
      17 562 (10,96%)
    4. 2 Robert Piotr Baryła
      8 959 (5,59%)
    5. 3 Zbigniew Sylwester Linkowski
      9 252 (5,77%)
    6. 6 Jolanta Krystyna Śmiałek
      2 773 (1,73%)
    7. 7 Waldemar Jan Wojciechowski
      9 924 (6,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ilona Maria Rafalska
      12 451 (7,77%)
    2. 1 Dariusz Joński
      20 853 (13,02%)
    3. 3 Iwona Elżbieta Lewandowska
      3 723 (2,32%)
    4. 4 Martin Józef Groeger
      426 (0,27%)
    5. 5 Zbigniew Wójcik
      1 523 (0,95%)
    6. 7 Edyta Grażyna Strumian
      1 566 (0,98%)
    7. 6 Marek Henryk Wróblewski
      616 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Justyna Sobczak
      1 185 (0,74%)
    2. 2 Andrzej Damian Karasiewicz
      314 (0,20%)
    3. 3 Krzysztof Piotr Zaremba
      316 (0,20%)
    4. 4 Angelika Skowronek
      247 (0,15%)
    5. 5 Krzysztof Jan Bednarek
      311 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Liliana Maria Czwajda
      718 (0,45%)
    2. 3 Justyna Ziółkowska
      1 665 (1,04%)
    3. 4 Dariusz Jan Olczak
      1 224 (0,76%)
    4. 5 Bogumiła Katarzyna Łuczak-Filipek
      353 (0,22%)
    5. 1 Krzysztof Miklas
      6 327 (3,95%)
    6. 6 Marta Koźlik
      643 (0,40%)
    7. 7 Jacek Chołuj
      841 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystian Wandachowicz
      794 (0,50%)
    2. 2 Bożena Teresa Utecht
      121 (0,08%)
    3. 5 Jakub Muszyński
      347 (0,22%)
    4. 4 Ewa Kędzierska
      387 (0,24%)
    5. 3 Anna Szoszkiewicz
      428 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Michał Klimczak
      614 (0,38%)
    2. 2 Krzysztof Tadeusz Persowski
      81 (0,05%)
    3. 5 Jarosław Maciej Włostek
      334 (0,21%)
    4. 4 Agata Maria Kucharska
      321 (0,20%)
    5. 3 Bożenna Zofia Kubiak
      291 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Tadeusz Wołoszyn
      2 410 (1,50%)
    2. 1 Dariusz Jarosław Szpakowski
      6 251 (3,90%)
    3. 7 Andrzej Myczka
      1 476 (0,92%)
    4. 2 Michał Tomasz Pacholski
      3 332 (2,08%)
    5. 4 Bożena Motylińska
      1 611 (1,01%)
    6. 5 Maria Wanda Pietrzak
      1 819 (1,14%)
    7. 6 Anna Mikołajczyk
      1 721 (1,07%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Norbert Maria Zemler
      299 (0,19%)
    2. 3 Sylwia Weronika Dębińska
      389 (0,24%)
    3. 5 Anna Maria Kameduła
      263 (0,16%)
    4. 1 Anna Gabriela Migala
      706 (0,44%)
    5. 2 Aleksander Grzegorz Gajewski
      337 (0,21%)
    6. 6 Marcin Kazimierz Rożnowski
      217 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Andrzej Olejniczak
      1 206 (0,75%)
    2. 3 Tomasz Balcerak
      198 (0,12%)
    3. 4 Sławomir Szałkiewicz
      94 (0,06%)
    4. 5 Zofia Durka
      278 (0,17%)
    5. 6 Magdalena Małgorzata Wawrzyniak
      391 (0,24%)
    6. 2 Katarzyna Monika Jóźwiak
      421 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Maria Bartochowska
      223 (0,14%)
    2. 1 Mateusz Piotr Mirys
      1 024 (0,64%)
    3. 3 Piotr Rogalski
      346 (0,22%)
    4. 4 Justyna Babska
      260 (0,16%)
    5. 5 Rafał Grabski
      309 (0,19%)
    6. 6 Daria Magdalena Szewczyk
      390 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Robert Piechocki
      1 014 (0,63%)
    2. 3 Urszula Sadowska
      2 103 (1,31%)
    3. 1 Artur Jan Walczyk
      2 664 (1,66%)
    4. 5 Artur Augustyniak
      1 926 (1,20%)
    5. 4 Renata Frydrysiak
      1 008 (0,63%)

    Okręg 3

    powiat łaski, powiat pabianicki, powiat pajęczański, powiat poddębicki, powiat sieradzki, powiat wieluński, powiat wieruszowski, powiat zduńskowolski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Arkadiusz Andrzejczak
      889 (0,37%)
    2. 2 Iwona Monika Kaźmierska-Małyska
      2 730 (1,14%)
    3. 1 Cezary Roman Olejniczak
      5 759 (2,40%)
    4. 9 Małgorzata Teresa Sobierajska
      511 (0,21%)
    5. 5 Bożena Teresa Ceglarska
      709 (0,30%)
    6. 7 Stanisław Kazimierz Stasiak
      726 (0,30%)
    7. 8 Renata Wioletta Sobolak
      314 (0,13%)
    8. 6 Stanisław Kazimierz Kowalski
      509 (0,21%)
    9. 3 Joanna Katarzyna Michalska-Szmytke
      864 (0,36%)
    10. 4 Henryk Jan Leśniczak
      630 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Dorota Anna Więckowska
      8 583 (3,57%)
    2. 2 Marlena Barbara Sagan
      19 997 (8,32%)
    3. 1 Krzysztof Ciebiada
      24 973 (10,40%)
    4. 6 Michał Bazyli Krzak
      4 351 (1,81%)
    5. 4 Jakub Maciej Pietkiewicz
      2 735 (1,14%)
    6. 5 Iwona Edyta Koperska
      7 705 (3,21%)
    7. 3 Edward Józef Kiedos
      7 187 (2,99%)
    8. 7 Rafał Stefan Matysiak
      4 785 (1,99%)
    9. 10 Robert Przybyła
      5 792 (2,41%)
    10. 8 Paulina Kinga Ciura
      5 544 (2,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Heronim Stępień
      21 815 (9,08%)
    2. 2 Przemysław Józef Skibiński
      2 303 (0,96%)
    3. 3 Dorota Helena Ryl
      6 844 (2,85%)
    4. 4 Bartłomiej Bartos
      1 736 (0,72%)
    5. 6 Jolanta Maria Chełmińska
      2 291 (0,95%)
    6. 7 Małgorzata Barbara Biegajło
      3 496 (1,46%)
    7. 5 Andrzej Owczarek
      7 621 (3,17%)
    8. 8 Krzysztof Antoni Łacmański
      679 (0,28%)
    9. 10 Sławomira Marczak
      1 410 (0,59%)
    10. 9 Grażyna Kutzner
      985 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Andrzej Szewczyk
      318 (0,13%)
    2. 6 Jacek Dziedziela
      114 (0,05%)
    3. 4 Karolina Barbara Kaliszewska
      161 (0,07%)
    4. 1 Rafał Gierowski
      914 (0,38%)
    5. 8 Marcin Błaszczyk
      310 (0,13%)
    6. 3 Marlena Anna Chlebicz
      198 (0,08%)
    7. 5 Anna Kamińska
      398 (0,17%)
    8. 7 Katarzyna Dorota Szcześniak
      146 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Arkadiusz Zbigniew Lisowski
      770 (0,32%)
    2. 7 Marta Joanna Majchrzak
      1 173 (0,49%)
    3. 2 Jan Królikowski
      1 578 (0,66%)
    4. 3 Sylwester Jan Kostrzewa
      1 217 (0,51%)
    5. 8 Izabela Małgorzata Gołacka
      543 (0,23%)
    6. 1 Paweł Parniewski
      3 707 (1,54%)
    7. 4 Tomasz Andrzej Choczaj
      811 (0,34%)
    8. 9 Grzegorz Leszek Kasza
      488 (0,20%)
    9. 10 Anna Maria Rumijowska-Galewicz
      451 (0,19%)
    10. 6 Małgorzata Katarzyna Florek
      1 360 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Joanna Kędziak
      388 (0,16%)
    2. 7 Adam Jan Wolniewicz
      320 (0,13%)
    3. 5 Alicja Maria Dobiesz
      155 (0,06%)
    4. 1 Waldemar Arkadiusz Utecht
      971 (0,40%)
    5. 6 Artur Piotr Marczak
      307 (0,13%)
    6. 4 Helena Katarzyna Muszyńska
      292 (0,12%)
    7. 2 Lech Tomasz Kędzierski
      364 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Janusz Lobka
      162 (0,07%)
    2. 5 Cezary Manzel
      56 (0,02%)
    3. 4 Marianna Magdalena Otto
      231 (0,10%)
    4. 1 Henryk Gudaś
      458 (0,19%)
    5. 2 Marzena Zawodzińska
      106 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Zięba-Gzik
      16 629 (6,92%)
    2. 2 Andrzej Franciszek Chowis
      7 951 (3,31%)
    3. 6 Jarosław Leszek Wełna
      1 183 (0,49%)
    4. 3 Elżbieta Renata Nawrocka
      5 253 (2,19%)
    5. 10 Wiesław Wojciech Stasiak
      3 373 (1,40%)
    6. 4 Jerzy Wróbel
      4 096 (1,70%)
    7. 8 Ewa Katarzyna Zaton-Smok
      920 (0,38%)
    8. 7 Adam Paweł Nowak
      5 166 (2,15%)
    9. 5 Ewa Katarzyna Olas-Bernacka
      853 (0,36%)
    10. 9 Anna Maria Stępień
      1 511 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Maria Miśkiewicz
      644 (0,27%)
    2. 6 Jadwiga Borkiet
      372 (0,15%)
    3. 2 Małgorzata Wochowska
      476 (0,20%)
    4. 1 Adrian Sławomir Stempkowski
      585 (0,24%)
    5. 3 Bogumił Filipiak
      332 (0,14%)
    6. 5 Łukasz Paweł Kopertowski
      165 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Woźniak
      176 (0,07%)
    2. 9 Teresa Małgorzata Ciechanowska
      182 (0,08%)
    3. 10 Iwona Franelak
      133 (0,06%)
    4. 1 Iwona Agnieszka Cłapa
      1 484 (0,62%)
    5. 3 Piotr Hubert Rodziewicz
      101 (0,04%)
    6. 2 Rafał Piotr Woźniak
      494 (0,21%)
    7. 5 Andrzej Henryk Śniegula
      0 (0%)
    8. 4 Tatiana Ewa Werbicka
      187 (0,08%)
    9. 8 Inga Katarzyna Czerwińska
      120 (0,05%)
    10. 6 Jarosław Cezary Dzieran
      152 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Patrycja Agnieszka Chrzanowska-Przybylska
      177 (0,07%)
    2. 7 Monika Maria Kamińska
      246 (0,10%)
    3. 3 Anna Lidia Błaszczyk
      436 (0,18%)
    4. 4 Przemysław Raj
      420 (0,17%)
    5. 1 Anna Iwona Sikora
      1 848 (0,77%)
    6. 2 Tomasz Orzechowski
      206 (0,09%)
    7. 6 Tomasz Jacek Minkiewicz
      84 (0,03%)
    8. 8 Jakub Wojciech Bewicz
      44 (0,02%)
    9. 5 Ewa Krawczyk
      542 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Głowacki
      1 011 (0,42%)
    2. 7 Adrian Piotr Robaczyński
      354 (0,15%)
    3. 6 Robert Krzysztof Stawiński
      446 (0,19%)
    4. 1 Magdalena Izabela Pilarska
      3 817 (1,59%)
    5. 2 Radosław Dariusz Fremel
      274 (0,11%)
    6. 5 Robert Dariusz Danisiewicz
      358 (0,15%)
    7. 8 Renata Grażyna Karolewska
      1 242 (0,52%)
    8. 4 Anna Małgorzata Gawron
      1 206 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Marlena Edyta Majewska
      186 (0,08%)
    2. 1 Grzegorz Witold Andrysiak
      383 (0,16%)
    3. 4 Aleksandra Katarzyna Tomaszewska
      301 (0,13%)
    4. 5 Magdalena Karolina Piedo
      105 (0,04%)
    5. 10 Beniamin Gabriel Łaska
      236 (0,10%)
    6. 6 Krzysztof Stanisław Maciaszek
      132 (0,05%)
    7. 2 Piotr Dominik Gwis
      206 (0,09%)
    8. 7 Romana Stanisława Malinowska
      109 (0,05%)
    9. 3 Sebastian Dariusz Marendziak
      78 (0,03%)
    10. 9 Sylwia Agnieszka Walczak
      310 (0,13%)

    Okręg 4

    Piotrków Trybunalski, powiat bełchatowski, powiat łódzki wschodni, powiat piotrkowski, powiat radomszczański

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Bogdan Chrzanowski
      489 (0,25%)
    2. 3 Monika Justyna Pawlikowska
      1 121 (0,56%)
    3. 5 Marzanna Zofia Słomczyńska
      394 (0,20%)
    4. 1 Artur Zygmunt Ostrowski
      9 465 (4,77%)
    5. 8 Wojciech Jabłoński
      649 (0,33%)
    6. 2 Tadeusz Rozpara
      3 849 (1,94%)
    7. 4 Sergiusz Lech Kacperski
      381 (0,19%)
    8. 7 Anna Beata Bednarek
      836 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Jan Ziemba
      30 021 (15,12%)
    2. 6 Aleksandra Elminowska
      2 608 (1,31%)
    3. 4 Aneta Anna Niedźwiecka
      9 054 (4,56%)
    4. 2 Beata Zofia Dróżdż
      15 212 (7,66%)
    5. 5 Sebastian Derda
      3 713 (1,87%)
    6. 3 Krzysztof Feliks Szymczyk
      4 097 (2,06%)
    7. 7 Konrad Szymon Zyberyng
      3 184 (1,60%)
    8. 8 Dariusz Mariusz Rogut
      11 394 (5,74%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Sylwia Spólnicka
      10 116 (5,09%)
    2. 7 Magdalena Anna Miler
      1 199 (0,60%)
    3. 8 Sławomir Witold Wochna
      2 607 (1,31%)
    4. 1 Paweł Kowalczyk
      11 883 (5,98%)
    5. 2 Jacek Wiktor Kaczorowski
      5 804 (2,92%)
    6. 4 Jacek Marian Sokalski
      5 814 (2,93%)
    7. 6 Zuzanna Helena Bald
      770 (0,39%)
    8. 5 Michał Alama
      1 287 (0,65%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Ewa Wasiewicz
      143 (0,07%)
    2. 1 Piotr Michał Budkiewicz
      1 184 (0,60%)
    3. 2 Bogusław Piotr Ciupka
      337 (0,17%)
    4. 3 Rafał Andrzej Kardas
      460 (0,23%)
    5. 4 Angelika Maria Tomasik
      258 (0,13%)
    6. 6 Ewelina Zdulska
      317 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jagoda Auguścik
      1 521 (0,77%)
    2. 2 Ryszard Józef Stangreciak
      549 (0,28%)
    3. 1 Marcin Paweł Caban
      4 716 (2,38%)
    4. 3 Sylwia Magdalena Pędziwiatr
      2 409 (1,21%)
    5. 4 Przemysław Stępień
      1 700 (0,86%)
    6. 8 Katarzyna Anna Śliwowska
      1 330 (0,67%)
    7. 5 Jolanta Maria Nowicka
      1 498 (0,75%)
    8. 7 Weronika Małgorzata Pochopień
      388 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Igor Jan Radziszewski
      325 (0,16%)
    2. 3 Weronika Agnieszka Słowińska
      437 (0,22%)
    3. 7 Michał Jan Gawroński
      181 (0,09%)
    4. 2 Dawid Paweł Kasprzyca
      243 (0,12%)
    5. 6 Joanna Magdalena Kurzela
      197 (0,10%)
    6. 4 Katarzyna Ewa Kleska
      417 (0,21%)
    7. 5 Patryk Adrian Ceranka
      162 (0,08%)
    8. 1 Mateusz Adam Kurczyna
      1 040 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Danielczyk
      189 (0,10%)
    2. 1 Arkadiusz Marek Miksa
      508 (0,26%)
    3. 4 Izabela Emilia Maciejewska
      307 (0,15%)
    4. 3 Aleksy Maria Wyszkowski
      101 (0,05%)
    5. 5 Marzena Monika Kulhawik
      95 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Eliza Jadwiga Bartkowska
      1 040 (0,52%)
    2. 1 Marek Marian Mazur
      10 340 (5,21%)
    3. 8 Miron Tadeusz Ossowski
      2 451 (1,23%)
    4. 4 Błażej Tadeusz Lewiński
      1 220 (0,61%)
    5. 6 Maria Kaczorowska
      1 527 (0,77%)
    6. 2 Jerzy Wojciech Kaczmarek
      5 232 (2,64%)
    7. 5 Monika Anna Sawicka
      1 544 (0,78%)
    8. 7 Jolanta Gandziarek
      963 (0,49%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Katarzyna Radwańska
      625 (0,31%)
    2. 2 Justyna Katarzyna Maras
      416 (0,21%)
    3. 1 Przemysław Piotr Kosowski
      1 434 (0,72%)
    4. 4 Katarzyna Skośkiewicz
      230 (0,12%)
    5. 3 Marcin Tadeusz Flak
      500 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Bogusławska
      280 (0,14%)
    2. 3 Bartłomiej Jan Stefanek
      249 (0,13%)
    3. 2 Grzegorz Dylewski
      738 (0,37%)
    4. 4 Jan Andrzej Klimczak
      252 (0,13%)
    5. 5 Honorata Wiedeńska
      306 (0,15%)
    6. 7 Bożena Sikora
      607 (0,31%)
    7. 1 Andrzej Urbaniak
      560 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Ganicz
      165 (0,08%)
    2. 4 Aleksandra Niezgodzińska-Grocka
      241 (0,12%)
    3. 3 Tomasz Wojciech Skorupa
      328 (0,17%)
    4. 1 Andrzej Krzysztof Pawelczyk
      1 180 (0,59%)
    5. 2 Monika Zofia Sulka
      611 (0,31%)
    6. 6 Halina Barbara Szymańska
      547 (0,28%)
    7. 5 Jakub Przemysław Klimczak
      435 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Aneta Szklarek
      1 355 (0,68%)
    2. 3 Joanna Agnieszka Syncerek
      647 (0,33%)
    3. 2 Rafał Krzysztof Biernacki
      1 151 (0,58%)
    4. 6 Michał Benedykt Bratus
      509 (0,26%)
    5. 5 Agnieszka Anna Radzińska
      1 055 (0,53%)
    6. 1 Przemysław Szczepan Skupiński
      2 856 (1,44%)

    Okręg 5

    Skierniewice, powiat opoczyński, powiat rawski, powiat skierniewicki, powiat tomaszowski, powiat brzeziński

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Józef Smurzyński
      1 264 (0,83%)
    2. 5 Emilia Małgorzata Wiśniewska - Kabat
      385 (0,25%)
    3. 2 Lech Mikołaj Menke
      615 (0,40%)
    4. 7 Katarzyna Karolina Ciesielska
      936 (0,61%)
    5. 4 Adam Bogdan Iwaszkiewicz
      508 (0,33%)
    6. 6 Jacek Waldemar Staryga
      596 (0,39%)
    7. 3 Małgorzata Stanisława Karbowiak
      920 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Michał Wojciechowski
      28 148 (18,41%)
    2. 2 Ewa Beata Wendrowska
      7 311 (4,78%)
    3. 4 Paweł Sałek
      10 517 (6,88%)
    4. 3 Dariusz Paweł Antkiewicz
      1 179 (0,77%)
    5. 5 Paulina Krzysztofik
      2 587 (1,69%)
    6. 7 Janusz Kazimierz Ciesielski
      6 525 (4,27%)
    7. 6 Beata Ewa Ozga-Flejszer
      4 609 (3,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Gertruda Maria Lewandowska
      746 (0,49%)
    2. 7 Tadeusz Ryszard Bujnowski
      4 319 (2,82%)
    3. 1 Arkadiusz Paweł Gajewski
      9 895 (6,47%)
    4. 2 Renata Anna Nowak
      3 012 (1,97%)
    5. 6 Bartłomiej Krzysztof Matysiak
      1 264 (0,83%)
    6. 3 Andrzej Jerzy Senejko
      824 (0,54%)
    7. 4 Elżbieta Ewa Kuba
      1 232 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adrian Antoniak
      664 (0,43%)
    2. 2 Andrzej Fąk
      207 (0,14%)
    3. 3 Konrad Kamocki
      244 (0,16%)
    4. 6 Marlena Diana Mikulska
      133 (0,09%)
    5. 5 Kalina Maria Salamon
      124 (0,08%)
    6. 7 Patryk Jacek Fornalczyk
      163 (0,11%)
    7. 4 Ewelina Płocka
      295 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Małgorzata Bartosiak-Chylak
      336 (0,22%)
    2. 1 Sławomir Stanisław Róg
      3 510 (2,30%)
    3. 4 Krzysztof Waldemar Kowalski
      1 305 (0,85%)
    4. 2 Małgorzata Anna Lewandowska
      1 818 (1,19%)
    5. 3 Ewa Barbara Liszewska
      727 (0,48%)
    6. 5 Paweł Piotr Kobyłczak
      493 (0,32%)
    7. 7 Łukasz Chachuła
      1 410 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adrian Sęk
      885 (0,58%)
    2. 7 Ewelina Anna Błoch
      193 (0,13%)
    3. 3 Łukasz Jakub Trzonek
      291 (0,19%)
    4. 2 Andrzej Gawałkiewicz
      184 (0,12%)
    5. 5 Karolina Anna Żak
      418 (0,27%)
    6. 4 Michał Mariusz Specjalski
      123 (0,08%)
    7. 6 Maja Ruben
      104 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Waldemar Adam Śliwkiewicz
      101 (0,07%)
    2. 4 Piotr Eugeniusz Chądzyński
      60 (0,04%)
    3. 2 Arkadiusz Jan Kulhawik
      58 (0,04%)
    4. 3 Maria Jung
      106 (0,07%)
    5. 1 Edyta Manzel
      298 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Klimczak
      19 694 (12,88%)
    2. 2 Artur Jan Bagieński
      16 984 (11,11%)
    3. 3 Grażyna Marianna Olszewska
      883 (0,58%)
    4. 4 Iwona Maria Dudka
      817 (0,53%)
    5. 6 Jan Żerek
      953 (0,62%)
    6. 5 Małgorzata Maria Koras
      268 (0,18%)
    7. 7 Włodzimierz Wojtaszek
      861 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Ossowicka
      252 (0,16%)
    2. 1 Bartłomiej Gabriel Wiśniewski
      479 (0,31%)
    3. 3 Olga Joanna Fajkowska
      279 (0,18%)
    4. 2 Jakub Kobyliński
      179 (0,12%)
    5. 6 Anna Izabela Stalmierska
      152 (0,10%)
    6. 5 Tomasz Maciej Piątkowski
      347 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wiktor Kamil Sikora
      110 (0,07%)
    2. 1 Sylwester Nowakowski
      289 (0,19%)
    3. 3 Anna Maria Sobczyk
      302 (0,20%)
    4. 2 Mirosława Włodarczyk
      156 (0,10%)
    5. 5 Marian Stanisław Jaszczuk
      48 (0,03%)
    6. 6 Anna Aneta Piątkowska
      232 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marta Panak
      1 219 (0,80%)
    2. 4 Mariusz Łukasz Podpora
      223 (0,15%)
    3. 6 Tomasz Lewandowski
      457 (0,30%)
    4. 3 Julia Anna Klemba
      335 (0,22%)
    5. 5 Joanna Agnieszka Bies
      145 (0,09%)
    6. 2 Rafał Bartosiewicz
      358 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Daniel Łukasz Łukasiewicz
      749 (0,49%)
    2. 3 Ilona Anna Grzybowska
      668 (0,44%)
    3. 4 Jakub Mateusz Gawron
      366 (0,24%)
    4. 1 Zuzanna Iwona Gajda
      1 892 (1,24%)
    5. 2 Jerzy Borys
      436 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Oleksandr Stolarczuk
      150 (0,10%)
    2. 1 Jolanta Teresa Gos
      325 (0,21%)
    3. 2 Wojciech Telenga
      132 (0,09%)
    4. 4 Marcin Stefański
      185 (0,12%)
    5. 3 Agnieszka Katarzyna Jabłońska
      349 (0,23%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    O tym się mówi

    Oto 10 najbogatszych Polaków przed czterdziestką [RANKING]

    Oto 10 najbogatszych Polaków przed czterdziestką [RANKING]

    Nowy most w Lublinie. Ma być gotowy w tym miesiącu

    Nowy most w Lublinie. Ma być gotowy w tym miesiącu

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Sonda

    Czy śledzisz wyniki pomiarów dotyczących stanu powietrza w Lublinie?

    Najczęściej czytane