Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bolów, Łaszów
Pokaż więcej
Henryk Jerzy Grądek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(52,88%)
Krystian Grzegorz Kwiecień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(47,12%)
Henryk Bil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA
0
(0,00%)
Okręg 2
Niezwojowice, Solcza
Pokaż więcej
Grzegorz Marian Gaweł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Artur Zbigniew Czekaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(67,16%)
Urszula Anna Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(32,84%)
Okręg 4
Czesław Grzegorz Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Lelowice Kolonia
Pokaż więcej
Józef Stefańczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(59,78%)
Apolonia Kazimiera Kitlińska-Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(40,22%)
Okręg 6
Małgorzata Grażyna Bujak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Krzysztof Marian Kania
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(16,10%)
Adam Piotr Kłosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(34,75%)
Jan Głuszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
58
(49,15%)
Okręg 8
Marcin Andrzej Deka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(62,40%)
Łucja Irena Nowakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(37,60%)
Okręg 9
Czuszów (przysiółek Parcelacja)
Pokaż więcej
Krzysztof Wleciał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(11,83%)
Piotr Ryszard Zys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(37,63%)
Wojciech Jerzy Bojdo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA
22
(23,66%)
Zbigniew Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
25
(26,88%)
Okręg 10
Czuszów (Przysiółek Folwark)
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Domagała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(61,34%)
Zenon Baczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(60,61%)
Okręg 11
Czuszów (Przysiółek Kresy, Jeziórka)
Pokaż więcej
Grzegorz Jan Wądek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(37,82%)
Agnieszka Lidia Rakoczy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(14,29%)
Lesław Józef Jędrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA
57
(47,90%)
Okręg 12
Nadzów (Przysiółki Nadzowska, Międzygóry, Zagaje) Sudołek
Pokaż więcej
Katarzyna Musiał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(12,57%)
Jarosław Jan Raś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(20,96%)
Marcin Paweł Gudowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
76
(45,51%)
Renata Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
35
(20,96%)
Okręg 13
Nadzów (Przysiółki Babia Góra, Stara Wieś)
Pokaż więcej
Zofia Lędźwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(42,52%)
Stanisław Krzysztof Gryszówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(57,48%)
Okręg 14
Pałecznica ulice: Małopolska, Krakowska, Ogrodowa, Długa , Słoneczna, Najświętszej Marii Panny, Hrabiana Góra, Strażacka , Akacjowa, Mokra, Zielona, Cmentarna.
Pokaż więcej
Halina Zdzisława Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(61,54%)
Paweł Michał Komenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,89%)
Mikołaj Józef Walczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA
1
(0,70%)
Tomasz Mariusz Iwan
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
37
(25,87%)
Okręg 15
Pałecznica ulice: Besek, Św. Jakuba, Dworska, Francuska, Krótka.
Pokaż więcej
Adam Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(74,66%)
Czesław Franciszek Błaut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(15,07%)
Miłosz Andrzej Walczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA
15
(10,27%)