Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bielikowo
Pokaż więcej
Bożena Przybylska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(67,78%)
Andrzej Tomasz Goryń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
29
(32,22%)
Okręg 2
Część sołectwa Brojce-obejmująca część ul. Brzozowej od bloku nr 1 do bloku nr 6
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Frankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(28,18%)
Anna Barbara Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
52
(47,27%)
Aneta Teresa Pierścionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
27
(24,55%)
Okręg 3
Część sołectwa Brojce-obejmująca część ul. Brzozowej, od bloku nr 7 do bloku nr 9 oraz od nr domu 10 do 38 i nr 41, 47
Pokaż więcej
Wojciech Grzegorz Piasecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(56,03%)
Grzegorz Ozga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
29
(25,00%)
Monika Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
22
(18,97%)
Okręg 4
Część sołectwa Brojce obejmująca ul. Łąkową, Młyńską, Sosnową, Wrzosową, część ulicy Długiej nr 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56
Pokaż więcej
Leszek Stanisław Perzanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(27,12%)
Piotr Łukasz Łakomy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
86
(72,88%)
Okręg 5
Część sołectwa Brojce obejmująca Karwin, Kolonię Trójka, Kolonię Szóstka, Kolonię Dziewiątka, część ul. Długiej nr 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 32A, 32B, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Pokaż więcej
Ewelina Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
25
(22,52%)
Agnieszka Joanna Fudała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI FUDAŁY
86
(77,48%)
Okręg 6
Część sołectwa Brojce obejmująca część ul. Długiej nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 54, 57, 58, ul. Parkowa
Pokaż więcej
Kazimierz Stobiecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(23,88%)
Anna Bogumiła Bączkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
37
(27,61%)
Aurelia Anna Szołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
65
(48,51%)
Okręg 7
Część sołectwa Dargosław obejmująca miejscowość Łatno i Dargosław nr od 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36
Pokaż więcej
Leszek Władysław Jagielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(22,78%)
Waldemar Edward Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
31
(39,24%)
Patrycja Bereda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
30
(37,97%)
Okręg 8
Część sołectwa Dargosław obejmująca miejscowość Uniestowo oraz Dargosław nr 14, 15, 16, 17, 22, 23, 25
Pokaż więcej
Bogdan Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(14,10%)
Tomasz Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
45
(57,69%)
Grażyna Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
22
(28,21%)
Okręg 9
Część sołectwa Kiełpino obejmująca miejscowość Kiełpino nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11A, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 29A, 30, 33, 35, 36, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63A, 64, 64A, 70, 71
Pokaż więcej
Włodzimierz Michał Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(21,57%)
Wojciech Jakutajć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
15
(14,71%)
Anna Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
65
(63,73%)
Okręg 10
Część sołectwa Kiełpino obejmująca miejscowości Smokęcino, Raciborów oraz część miejscowości Kiełpino nr 40, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 65, 66, 68, 69
Pokaż więcej
Marzanna Maria Chojęta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(27,71%)
Marek Jakutajć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
17
(20,48%)
Agnieszka Łosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
43
(51,81%)
Okręg 11
Sołectwo Mołstowo i sołectwo Pruszcz
Pokaż więcej
Helena Sikorska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(55,83%)
Aneta Dudkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
25
(20,83%)
Renata Czarniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI FUDAŁY
18
(15,00%)
Elżbieta Kamieniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
10
(8,33%)
Okręg 12
Sołectwo Przybiernowo
Pokaż więcej
Elżbieta Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(50,41%)
Bartłomiej Piskrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
61
(49,59%)
Okręg 13
Sołectwo Strzykocin
Pokaż więcej
Wioleta Agnieszka Misikonis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4
(5,26%)
Dawid Piotr Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
72
(94,74%)
Okręg 14
Sołectwo Tąpadły i sołectwo Stołąż
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Dalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(36,44%)
Agnieszka Mądrawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
35
(29,66%)
Ireneusz Zbigniew Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
40
(33,90%)
Okręg 15
Sołectwo Żukowo i sołectwo Darżewo
Pokaż więcej
Roman Stanisław Fido
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(33,33%)
Jan Herman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ
84
(66,67%)