Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tomasz Cimaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
95
(62,91%)
Bożena Łońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
56
(37,09%)
Okręg 2
Chomice, Mojsiki, Waniewo.
Pokaż więcej
Andrzej Jarczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
55
(50,00%)
Maria Krysiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
55
(50,00%)
Okręg 3
Kowalewszczyzna, Kowalewszczyzna-Folwark.
Pokaż więcej
Piotr Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
82
(75,23%)
Elżbieta Jarmuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
27
(24,77%)
Okręg 4
Jabłonowo-Kąty, Jabłonowo-Wypychy, Krzyżewo, Roszki-Ziemaki.
Pokaż więcej
Janusz Roszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
72
(48,00%)
Radosław Truskolawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
78
(52,00%)
Okręg 5
Czajki, Stare Truskolasy, Truskolasy-Lachy, Truskolasy-Niwisko, Truskolasy-Olszyna, Truskolasy-Wola.
Pokaż więcej
Marek Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
116
(55,77%)
Michał Zdrodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
92
(44,23%)
Okręg 6
Idźki Młynowskie, Kruszewo-Brodowo, Kruszewo-Głąby, Roszki Leśne, Roszki-Chrzczony, Roszki-Sączki.
Pokaż więcej
Dariusz Waldemar Ciborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
70
(40,00%)
Janusz Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
105
(60,00%)
Okręg 7
Idźki Średnie, Idźki-Wykno, Jamiołki-Godzieby, Jamiołki-Kowale, Jamiołki-Piotrowięta, Jamiołki-Świetliki.
Pokaż więcej
Grzegorz Idźkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
98
(46,01%)
Jerzy Władysław Jamiołkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
89
(41,78%)
Łukasz Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
26
(12,21%)
Okręg 8
Bruszewo, Bruszewo-Borkowizna.
Pokaż więcej
Paweł Mitrusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
9
(5,66%)
Tomasz Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
79
(49,69%)
Radosław Choiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(21,38%)
Katarzyna Gierłachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI RAZEM
37
(23,27%)
Okręg 9
Dworaki-Pikaty, Dworaki-Staśki, Nowe Racibory, Porośl-Kije.
Pokaż więcej
Diana Stankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
49
(27,22%)
Krzysztof Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
131
(72,78%)
Okręg 10
Kruszewo Wypychy, Perki-Bujenki, Perki-Franki, Perki-Karpie, Perki-Lachy, Perki-Mazowsze, Perki-Wypychy.
Pokaż więcej
Franciszek Kurzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
84
(47,73%)
Piotr Komar
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(52,27%)
Okręg 11
Bujny, Drągi, Noski Śnietne, Pęzy, Stare Racibory, Rzące.
Pokaż więcej
Dawid Raciborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
79
(45,66%)
Wojciech Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
94
(54,34%)
Okręg 12
Sokoły, ulice: Czerwonego Krzyża, Kościelna, Krzewina, Leśna, Nowy Świat, Piaskowa, Żytnia.
Pokaż więcej
Andrzej Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
20
(10,70%)
Adam Czarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
67
(35,83%)
Jarosław Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ
65
(34,76%)
Przemysław Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
35
(18,72%)
Okręg 13
Sokoły ulice: Ogrodowa, Parkowa, Rynek Mickiewicza, Targowa, Tykocińska.
Pokaż więcej
Daniel Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
46
(36,80%)
Jadwiga Sieniawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
79
(63,20%)
Okręg 14
Sokoły ulice: Cicha, Krótka, Mazowiecka, Niecała, Polna, Rynek Kościuszki, Szosa Białostocka, Szosa Mazowiecka, Sikorskiego, Wspólna, Wygoda.
Pokaż więcej
Kacper Szorc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
104
(52,79%)
Hanna Maria Kurzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
93
(47,21%)
Okręg 15
Sokoły ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Solidarności, Szkolna.
Pokaż więcej
Hanna Zarzecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
77
(45,03%)
Wioletta Gierłachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SOKÓŁ
54
(31,58%)
Izabela Roszkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(23,39%)