Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tarnów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ulice: Agrestowa, Akacjowa, Generała Władysława Andersa, Armii Krajowej, Azotowa, Bandrowskiego nr 9, Barwna, Batalionu Barbara, Batalionów Chłopskich, Biała, Białych Klonów, Wilhelma Beckera, Beskidzka, Ojca Bocheńskiego, Bończyka, Świętego Brata Alberta, Brauna, Broniewskiego, Brzozowa, Burkiewicza, Bursy, Chabrowa, Chemiczna, Chłopska, Chyszowska, Ciołkoszów, Czarna Droga, Czerneckich, Czerwona, Czerwonych Klonów, Czupiela, Czysta od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Daleka, Dembowskiego, Dobra, Do Promu, Dunajcowa, Dworcowa, Emerytów, Fredry, Furmańska, Gałczyńskiego, Giełdowa, Głogowa, Głowackiego, Godowskiego, Kazimierza Górskiego, Grochowska, Generała Grota-Roweckiego, Generała Michała Tokarzewskiego, Gruntowa, Roberta Gucwy, Hłaski, Hodowlana, Księdza Indyka, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaśminowa, Jesienna, Kasprzyków, Kasztanowa, prof. Antoniego Kępińskiego, Kilińskiego, Klikowska od nr 2 do 104 (parzyste), Generała Klimeckiego, Kmicica, Kochanowskiego, Kolejowa, Władysława Kołodzieja, Konopnickiej, Korczaka, Kościuszki, Krakowska od nr 37 do 81 (nieparzyste) oraz od nr 197 do 309 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krakusa, Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Kresowa, Kruszyny, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Ledóchowskich, Lelewela, Letnia, Lisia, 11 Listopada, Ludowa, Witolda Lutosławskiego, Łukasiewicza, Łyczakowska, 3 Maja, Miodowa, Modra, Mokra, Moniuszki, Moraczewskiego, Mościckiego od nr 24 do 274 (parzyste) i od nr 39 do 247 (nieparzyste), Muchy, Nad Białą, Narutowicza od nr 1 do 3 (nieparzyste), Nauczycielska, Niebieska, Eugeniusza Niedojadło, Niska, Norwida, Nowatorska, Obrońców Lwowa, Obrońców Tobruku, Obywatelska, Olszewskiego, Osiedle, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Piękna, Pilarza, Podgórska, Polskiego Czerwonego Krzyża od nr 33 do 37 (nieparzyste) i od nr 28 do 32 (parzyste), Polskiego Października, Powstańców Styczniowych, Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz nr 41 i 43 i od nr 2 do 6 (parzyste) oraz nr 38, Prosta, Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Pszenna, Pułaskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 2 do 94 (parzyste), Racławicka, Rady Europy, Księdza Reca, Reymonta, Rolnicza, gen. Jordana Rozwadowskiego, Rozwojowa, Równa, Równoległa, Różana, Rzemieślnicza, Sempołowskiej, Sienkiewicza, Siewna, Sikorskiego, Skrzetuskiego, Sokoła, Spacerowa, Staffa, Stawowa, Strzałkowskiego, Stylińskich, Sucha, Szarych Szeregów, Szczepanika, Szkolna, Szkotnik od nr 23 do 37 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 75 (nieparzyste) i od nr 22 do 66 (parzyste), Śląska, Jędrzeja Śniadeckiego, Świętej Faustyny, Technologiczna, Tenerowicza, Tęczowa, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Ujejskiego, Ułańska, Wandy, Wędkarska, Wiciarzy, Wiejska, Wieniawskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Willowa, Wilsona, Witosa, Wiesława Wody, Wojnarskich, Wawrzyńca Wojtasiewicza, Wolności i Niezawisłości, Wołodyjowskiego, Wygodna, Wyspiańskiego, Księdza Prymasa Wyszyńskiego, Vetulani, Zaciszna, Zagłoby, Zagrodowa, Zarzyckiego, Zawilcowa, Zbylitowska, Zielna, Żeromskiego, Żółta, Żwirowa; place: Dworcowy, Księdza Mariana Grzanki, Kościuszki, Stanisława Kubińskiego, Podpułkownika Stanisława Sowiźrała – Sobolewicza; skwery: Kazimierza Ożgi, Księdza Jerzego Popiełuszki, Skwer Romualda Wowkonowicza; planty: im. Józefa Jakubowskiego; ronda: Generała „Nila” Emila Fieldorfa, Żołnierzy Wyklętych.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Sabina Barbara Podlasek
      150 (1,35%)
    2. 3 Sebastian Piotr Mucha
      422 (3,79%)
    3. 1 Kazimierz Koprowski
      1 546 (13,88%)
    4. 2 Anna Stanisława Krakowska
      502 (4,51%)
    5. 4 Adam Józef Sajdak
      455 (4,09%)
    6. 6 Krzysztof Zbigniew Stańczyk
      72 (0,65%)
    7. 8 Angelika Magdalena Świtalska
      537 (4,82%)
    8. 5 Bartłomiej Paweł Ostręga
      173 (1,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Edward Pogoda
      84 (0,75%)
    2. 5 Agata Anna Jadach
      37 (0,33%)
    3. 8 Marcin Dawid Ogarek
      73 (0,66%)
    4. 4 Marian Eugeniusz Ogrodnik
      133 (1,19%)
    5. 2 Krystyna Grażyna Kowalczyk-Żuchowicz
      45 (0,40%)
    6. 7 Alicja Łucja Serwin
      26 (0,23%)
    7. 1 Janusz Karol Bogacz
      177 (1,59%)
    8. 3 Dorota Agata Rykała
      74 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dariusz Marcin Kwaśniewicz
      288 (2,59%)
    2. 3 Grzegorz Andrzej Światłowski
      330 (2,96%)
    3. 7 Anna Zofia Skórska
      63 (0,57%)
    4. 8 Adam Piotr Steinhof
      100 (0,90%)
    5. 6 Danuta Maria Kleszcz
      221 (1,98%)
    6. 4 Ewa Zofia Witecka
      235 (2,11%)
    7. 2 Kinga Katarzyna Klepacka
      389 (3,49%)
    8. 1 Robert Marian Wardzała
      1 896 (17,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Ryszard Żmuda
      597 (5,36%)
    2. 1 Tomasz Marcin Olszówka
      755 (6,78%)
    3. 8 Ryszard Roman Knapik
      146 (1,31%)
    4. 3 Stefan Andrzej Wrona
      482 (4,33%)
    5. 7 Halina Aleksandra Głowacka
      91 (0,82%)
    6. 6 Ewa Elżbieta Obrzut
      120 (1,08%)
    7. 4 Jan Józef Wielgus
      252 (2,26%)
    8. 5 Joanna Justyna Krużel
      83 (0,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Monika Tyczyńska
      37 (0,33%)
    2. 3 Alicja Joanna Miszkurka
      148 (1,33%)
    3. 5 Paulina Teresa Kozioł
      35 (0,31%)
    4. 1 Seweryn Marcin Partyński
      324 (2,91%)
    5. 2 Rafał Tomasz Danik
      40 (0,36%)

    Okręg 2

    ulice: Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, Alpejska, Apenińska, Babiego Lata, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bajana, Bałkańska, Bartla, Mirona Białoszewskiego, Bieszczadzka, Błonie od nr 55 do 63A (nieparzyste), Błotna, Boczna, Edmunda Bojanowskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Braci Saków, Braci Żmudów, Buczakówka, Budowlana, Burtnicza, Bystra, Jana Bytnara, Chrząstowskich, Czarnowiejska, Dąbka, Dąbrowskiego od nr 17 do 39 (nieparzyste) i od nr 2 do 46 (parzyste), Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Dobrowolskiego, Dojazd, Do Huty, Drzewna, Drzymały, Esperantystów, Fabryczna, Falista, Garbarska, Gęsia, Gliniańska, Antoniego Gładysza, Głęboka, Główna, Gomoły, Gorczańska, Goslara od nr 1 do 7 (nieparzyste), Gospodarcza, Górska, Juliana Grabowskiego, Graniczna od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Gromadzka, Grunwaldzka, Gumniska, Karola Halskiego, Hanausek, Harcerska, Hubala-Dobrzańskiego, Jagiellońska, Władysława Jagiełły, Jantona, Jara, Jasna od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 2 do 24B (parzyste), Juraszka, Kacza, Kaflarska, Świętego Rafała Kalinowskiego, Karpacka, Kassali, Świętej Katarzyny, Świętego Kazimierza, Kąpielowa, Świętej Kingi, Klasztorna od nr 3 do 7 (nieparzyste) i nr 6, Kleeberga, Kołłątaja, Konarskiego, Kossaka, Świętego Stanisława Kostki, Kosynierów, Koszycka, Kotulskiej, Kowalska, Krakowska od nr 83 do 195 (nieparzyste) i od nr 70 do 296A (parzyste), Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Józefa Władysława Krogulskiego, Krupnicza z wyjątkiem nr 18 i nr 61, Generała Ryszarda Kuklińskiego, Kuzdrzała, Kwiatowa, Leliwitów, Jana Leńka, Liściasta, Lotnicza, Lwowska od nr 17 do 231 (nieparzyste) i od nr 22 do 216 (parzyste), Łanowa, Władysława Łokietka, Łyczków, Majchrzyka, Mała, Józefa Małeckiego, Świętego Marcina, Marusarz, Matuszewskiego, Maziarskiego, Mąsiora, Metalowa, Mickiewicza od nr 10 do 16 (parzyste) i nr 29, Mieszka I, Czesława Miłosza, Modelarska, Monopolowa, Mostowa, Mrozówka, Murarska, Nadbrzeżna Dolna, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Najświętszej Marii Panny od nr 1 do 7 (nieparzyste), Jana Nakończego, Obozowa, Ochronek, Ogrodowa, Okrężna, Okulickiego, Olejarska, Olszynowa, Orkana, Ostrogskich, Orzeszkowej, Osiedle Niepodległości, Osiedle Zielone, Pawłowskiego, Piastowska, Pabla Picasso, Pienińska, Piesza, Piotrowskiego, Pirenejska, Podhalańska, Podmiejska, Podzamcze, Pogodna, Polna, Południowa, Poranna, Demetriusza Potoczka, Potok, Powroźnicza, Pracy, Prusa, Przedszkolaków, Przekątna, Przemysłowa, Przyjemna, PTTK, Pusta, Pustaki, Radosna, Majora Władysława Raginisa, Reja, Robotnicza, Rudy-Młyny, Rzeczna, Rzędzińska, Sanguszków, Sądowa, Sienna, Simchego, Generała Stanisława Skalskiego, Skłodowskiej-Curie, Skorupki, Skowronków, Skrzyszowska, Słoneczna od nr 1 do 69 (nieparzyste), Sióstr Służebniczek, Spadowa, Spadzista, Sportowa, Spytki, Stanisza, Starodąbrowska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Stroma, Strusińska, Sucharskiego, Sudecka, Szara, Szczęśliwa, Szczytowa, Szewska, Szpitalna od nr 9 do 21 (nieparzyste) i od nr 12 do 36 (parzyste), Ślusarska, Środkowa, Świętej Trójcy, Świętojańska, Świętokrzyska, Tarnowskiego, Tatrzańska, Tokarska, Torowa, Trendoty, Tuchowska, Tuwima, Urocza, Urwana, Władysława Warneńczyka, Warsztatowa, Waryńskiego nr 19, Warzywna, Wesoła, Westwalewicza, Wiadukt, Widok od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste), Wierzbowa, Wiosenna, Świętego Wojciecha, Wolańska, Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zakładowa, Zamenhofa, Zamknięta, Zamkowa, Zaremby, Zbożowa, Zgody, Zielona, Zimowa, Złota, Zuchów, Źródlana; aleje: Jana Pawła II od nr 1 do 55 (nieparzyste), Matki Bożej Fatimskiej od nr 1 do 29 (nieparzyste), Tarnowskich; place: Drzewny, Kusocińskiego, Maryi Panny z Góry Karmel, Ojca Świętego Jana Pawła II; skwery: Piszów, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego; ronda: Dagnanów, Ronalda Reagana, Hetmana Tarnowskiego, Zesłańców Sybiru

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Barbara Duraj
      201 (1,61%)
    2. 8 Maria Niemiec
      67 (0,54%)
    3. 3 Tadeusz Jan Mazur
      541 (4,35%)
    4. 4 Katarzyna Maria Podorska
      167 (1,34%)
    5. 6 Elżbieta Danuta Kaczówka
      140 (1,12%)
    6. 7 Krzysztof Jasiewicz
      45 (0,36%)
    7. 9 Stanisław Klimek
      834 (6,70%)
    8. 2 Roman Henryk Korczak
      1 289 (10,35%)
    9. 1 Piotr Stanisław Wójcik
      1 672 (13,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Roman Bart
      273 (2,19%)
    2. 8 Magdalena Antonina Bień
      23 (0,18%)
    3. 2 Beata Agata Mielczyk-Chrząszcz
      26 (0,21%)
    4. 9 Wojciech Piotr Górnikiewicz
      110 (0,88%)
    5. 6 Łukasz Siadek
      48 (0,39%)
    6. 7 Urszula Halina Klimek
      59 (0,47%)
    7. 5 Tomasz Mariusz Kaleta
      62 (0,50%)
    8. 4 Romana Anna Jewuła
      134 (1,08%)
    9. 3 Ryszard Jacek Lis
      89 (0,71%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Monika Marzena Rąpała
      225 (1,81%)
    2. 6 Grażyna Helena Nowak
      111 (0,89%)
    3. 1 Zbigniew Tomasz Kajpus
      934 (7,50%)
    4. 2 Sebastian Stepek
      708 (5,69%)
    5. 4 Michał Andrzej Kizior
      55 (0,44%)
    6. 7 Natalia Maria Kania
      345 (2,77%)
    7. 9 Adam Bartosz
      375 (3,01%)
    8. 3 Maria Urszula Borys - Latała
      575 (4,62%)
    9. 8 Sławomir Stanisław Kozioł
      58 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Joanna Danuta Dobroś
      50 (0,40%)
    2. 2 Joanna Maria Truchan
      159 (1,28%)
    3. 3 Grzegorz Stefan Wrona
      256 (2,06%)
    4. 1 Jakub Michał Kwaśny
      1 468 (11,79%)
    5. 5 Wioletta Anna Grzywa
      260 (2,09%)
    6. 4 Mariusz Eugeniusz Wojdyło
      78 (0,63%)
    7. 6 Grzegorz Antoni Zając
      56 (0,45%)
    8. 7 Ewa Maria Dagnan-Jaworek
      76 (0,61%)
    9. 9 Tadeusz Kazimierz Żak
      356 (2,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wojciech Mikołaj Mytnik
      35 (0,28%)
    2. 4 Beata Lidia Kasperek
      39 (0,31%)
    3. 7 Dariusz Bogusław Serek
      35 (0,28%)
    4. 1 Ryszard Ireneusz Nejman
      164 (1,32%)
    5. 2 Ireneusz Tadeusz Dudek
      113 (0,91%)
    6. 6 Lucyna Renata Zając
      23 (0,18%)
    7. 5 Paweł Mariusz Ciochoń
      70 (0,56%)
    8. 8 Krystyna Barbara Sulimka
      47 (0,38%)

    Okręg 3

    ulice: Adwentowicza, Świętej Anny, Antalla, Asnyka, Księdza Bajdy, Bajkowa, Bandrowskiego od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 4 do 16a (parzyste), Basztowa, Batorego, Bema, Bernardyńska, Bielatowicza, Błonie od nr 2 do 18A (parzyste), Bodo, Bogusławskiego, Boya Żeleńskiego, Olgi Boznańskiej, Bóżnic, Brama Pilzneńska, Brandstaettera, Bratkowa, Brodzińskiego, Bukowa, Cedrowa, Cegielniana, Chełmońskiego, Chopina, Chryzantemowa, Chrząszcza, Ciasna, Cicha, Zbigniewa Cybulskiego, Cytrynowa, Czajki, Czapskiego, Czereśniowa, Czysta od nr 21 do 31 (nieparzyste) i od nr 22 do 30 (parzyste), Ćwiklińskiej, Dąbrowskiego od nr 1 do 15 (nieparzyste), Dębowa, Piotra Drobieckiego, Drużbackiej, Ducha Świętego, Dunikowskiego, Dutkiewicza, Dwernickiego, Adolfa Dymszy, Działkowa, Elektryczna, Fałata, Fasolowa, Forteczna, Franciszkańska, Gierymskich, Gojawiczyńskiej, Goldhammera, Gołębia, Gombrowicza, Goslara od nr 2 do 8 (parzyste), Goździkowa, Górna, Grochowa, Grottgera, Gruszkowa, Grzybowa, Władysława Hańczy, Jerzego Harasymowicza, Świętego Huberta, Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaracza, Jastruna, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kapitulna, Karłowicza, Kasprowicza, Katedralna, Kiepury, Krzysztofa Kieślowskiego, Stefana Kisielewskiego, Klasztorna nr 1 i od nr 2 do 4 (parzyste), Klikowska od nr 1 do 337 (nieparzyste) i od nr 106 do 308 (parzyste), Klonowa, ks. Andrzeja Kmiecika, Kolberga, Krzysztofa Komedy, Komunalna, Konna, Konopna, Kopernika, dr Józefa Kozioła, Krakowska od nr 1 do 35 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Krasińskiego od nr 1 do 51 (nieparzyste) i od nr 14 do 52 (parzyste), Kręta, Krótka, Kryształowa, Krzyska, Kupiecka, Kurnakowicza, Kurpińskiego, Legionów, Stanisława Lema, Leszczynowa, Leszczyńskiego, Limanowskiego, Lippóczy’ego, 29 Listopada, Lniana, Lwowska od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Łazienna, Łęgowa, Tadeusza Łomnickiego, 1 Maja, Majchra, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Malinowa, Małe Schody, Matejki, Matki Teresy z Kalkuty, Mehoffera, Michałowskiego, Mickiewicza od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Miętowa, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej, Modrzewiowa, Morelowa, Mościckiego od nr 1 do 37 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Mroźna, Sławomira Mrożka, Muzyczna, Na Łąkach, Najświętszej Marii Panny od nr 9 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Nałkowskiej, Narutowicza od nr 5 do 37 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Niedomicka, Czesława Niemena, Niezapominajek, Nowa, Nowodąbrowska od nr 139 do 297 (nieparzyste) i od nr 48 do 306 (parzyste), Nowy Świat, Ogrodnicza, Ogórkowa, Olchowa, Ordonównej, Orzechowa, Osterwy, Paderewskiego, Józefa Pankiewicza, Parkowa, Piekarska, Piłsudskiego, Świętego Ojca Pio, Platanowa, Pochyła, Polskiego Czerwonego Krzyża od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 26 (parzyste), Pomarańczowa, Pomidorowa, Poniatowskiego, Porzeczkowa, Powstańców Warszawy od nr 11 do 39 (nieparzyste) i od nr 8 do 36 (parzyste), Poziomkowa, Prostopadła, Przecznica Strusińska od nr 15 do 31 (nieparzyste) i od nr 18 do 46 (parzyste), Przesmyk, Przybyłkiewicza, Przyjazna, Pułaskiego od nr 31 do 77 (nieparzyste), Reisinga, Rejtana, Rogoyskiego, Romanowicza, Rybna, Rynek, Rzeźnicza, Sadowa, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Siemiradzkiego, Bł. Księdza Romana Sitko, Skargi, Skryta, Słowackiego, Smosarskiej, Solskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Spokojna, Joanny Srebro, Stalowa, Jana Stanisławskiego, Stara, Starowolskiego, Staszica, Stokrotek, Zofii Stryjeńskiej, Profesora Studniarskiego, Studnickiego, Wita Stwosza, Konrada Swinarskiego, Swojska, Szczawiowa, Szeroka, Szklana, Szkotnik od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Szpitalna od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Szujskiego od nr 2 do 20 (parzyste), Szuszkiewicza, Szymanowskiego, Ścieżki, Śliwkowa, Świerkowa, Taras, Targowa, Pasaż Tertila, Towarowa, Traktorowa, Trawiasta, Trzcinowa, Tulipanowa, Urszulańska, Wałowa, Waryńskiego z wyjątkiem nr 19, Wąska, Wekslarska, Węgrzyna, Wielkie Schody, Wigury, Wilcza, Wiśniowa, Stanisława Witkiewicza, Wodna, Wojtarowicza, Woszczerowicza, Porucznika Błażeja Wójcickiego, Wyczółkowskiego, Zagumnie, Zakątna, Zapolskiej, Zelwerowicza, Ziemniaczana, Ziołowa, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki, Żydowska, Żytnia; aleje: Jana Pawła II od nr 57 do 119 (nieparzyste) i od nr 28 do 80 (parzyste), Matki Bożej Fatimskiej od nr 2 do 46 (parzyste), Piaskowa, Solidarności; place: Bema, Bohaterów Getta, Więźniów KL Auschwitz, Katedralny, Kazimierza, Morawskiego, Sprawiedliwości, Sobieskiego, Ofiar Katynia, Ofiar Stalinizmu, Rybny, Sienkiewicza, Jana Szczepanika, 5 Pułku Strzelców Konnych; skwery: Europejski, Ojca Kokocińskiego, Małkowskiego, Petöfiego, Preissów, Doktora Starkla, Starej Synagogi, Bohaterów Zadwórza 1920; ronda: Generała „Nila” Emila Fieldorfa, Niepodległości; zakątek Króla Władysława Łokietka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grzegorz Piotr Sokołowski
      147 (1,33%)
    2. 3 Jolanta Irena Żurowska
      489 (4,42%)
    3. 9 Mirosław Ryszard Biedroń
      625 (5,65%)
    4. 8 Teresa Lechowicz
      176 (1,59%)
    5. 7 Małgorzata Wyszogrodzka
      123 (1,11%)
    6. 4 Antoni Edward Zięba
      355 (3,21%)
    7. 5 Monika Zofia Barwacz
      173 (1,56%)
    8. 2 Józef Stanisław Gancarz
      903 (8,16%)
    9. 1 Ryszard Pagacz
      960 (8,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Barbara Teresa Bieniarz-Zygadło
      9 (0,08%)
    2. 5 Małgorzata Danuta Siembab
      54 (0,49%)
    3. 2 Ewa Maria Kropiowska
      59 (0,53%)
    4. 3 Jacek Bogusław Litwin
      47 (0,42%)
    5. 6 Józef Jan Grajdura
      30 (0,27%)
    6. 1 Sławomir Wiesław Błaszczak
      190 (1,72%)
    7. 4 Przemysław Węgrzyn
      28 (0,25%)
    8. 8 Barbara Zofia Kwiek
      24 (0,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marek Ciesielczyk
      622 (5,62%)
    2. 2 Agnieszka Danielewicz
      434 (3,92%)
    3. 3 Marian Adam Wardzała
      444 (4,01%)
    4. 1 Roman Stefan Ciepiela
      1 904 (17,21%)
    5. 6 Elżbieta Maria Klepacka
      60 (0,54%)
    6. 5 Mariusz Kajpus
      240 (2,17%)
    7. 9 Ewa Bator
      81 (0,73%)
    8. 7 Magdalena Teresa Kozioł
      22 (0,20%)
    9. 8 Daniel Antoni Wardzała
      147 (1,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Filip Tadeusz Olszówka
      412 (3,72%)
    2. 1 Grażyna - Barwacz
      599 (5,42%)
    3. 3 Barbara Gajda
      288 (2,60%)
    4. 7 Monika Maria Komorowska
      84 (0,76%)
    5. 2 Jerzy Grzegorz Kowalski
      186 (1,68%)
    6. 4 Daniel Stefan Cholewiak
      154 (1,39%)
    7. 5 Natalia Dagmara Polak
      109 (0,99%)
    8. 6 Jakub Marian Jędryka
      71 (0,64%)
    9. 8 Michał Władysław Jagiencarz
      22 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Musiał
      41 (0,37%)
    2. 4 Robert Bogusław Koszkul
      22 (0,20%)
    3. 2 Antoni Andrzej Wilczyński
      286 (2,59%)
    4. 3 Urszula Parys
      44 (0,40%)
    5. 1 Mateusz Janusz Czosnyka
      318 (2,87%)
    6. 7 Marek Tycjan Wrona
      54 (0,49%)
    7. 6 Małgorzata Katarzyna Migała
      25 (0,23%)

    Okręg 4

    ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, Bitwy pod Monte Cassino, Bitwy pod Studziankami, Błonie od nr 1 do 53 (nieparzyste), Generała Bora-Komorowskiego, Adama Boryczki, Długa, Do Prochowni, Drozdów, Graniczna od nr 20 do 74 (parzyste), Jasna od nr 35 do 103 C (nieparzyste), Krupnicza nr 18 i nr 61, Księżycowa, Generała Langnera, Leśna, ks. Jana Marszałka, Marynarki Wojennej, Nowodąbrowska od nr 111 do 137 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, Odległa, Osiedle Legionów Dąbrowskiego, Promienna, 16 Pułku Piechoty, Rydza Śmigłego, Słoneczna od nr 2 do 86 (parzyste), Słowików, Starodąbrowska od nr 21 do 49 (nieparzyste) i od nr 18 do 48 (parzyste), Szpitalna od nr 23 do 61 (nieparzyste) i od nr 38 do 60 (parzyste), Westerplatte, Widok od nr 33 do 141 (nieparzyste) i od nr 26 do 128 (parzyste), Wojska Polskiego, Zaułek, Zdrowa; aleje: Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 do 109 (nieparzyste), Jana Pawła II od nr 2 do 26 (parzyste); skwery: Artystów im. Jerzego Brauna; ronda: Giedroycia, Ronalda Reagana.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dawid Piotr Solak
      727 (8,67%)
    2. 2 Barbara Maria Koprowska
      670 (7,99%)
    3. 7 Kazimierz Józef Żurowski
      223 (2,66%)
    4. 5 Maria Kijak
      116 (1,38%)
    5. 3 Piotr Paweł Sak
      838 (10,00%)
    6. 6 Barbara Elżbieta Kuklewicz
      266 (3,17%)
    7. 4 Jan Józef Niedojadło
      329 (3,93%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Krystyna Święs
      132 (1,57%)
    2. 1 Tomasz Adam Markuszewski
      422 (5,04%)
    3. 6 Tomasz Oleksy
      140 (1,67%)
    4. 5 Elżbieta Franciszka Wilczyńska
      34 (0,41%)
    5. 3 Krystyna Wiesława Andrasz
      23 (0,27%)
    6. 4 Bogdan Andrzej Walkowicz
      23 (0,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Andżelika Marta Mytnik
      77 (0,92%)
    2. 7 Mateusz Wojciech Zawisza
      76 (0,91%)
    3. 2 Krzysztof Maciej Kuboń
      128 (1,53%)
    4. 1 Piotr Marcin Augustyński
      1 008 (12,03%)
    5. 3 Krzysztof Tadeusz Janas
      510 (6,09%)
    6. 4 Krystyna Mierzejewska
      537 (6,41%)
    7. 5 Justyna Patrycja Mroczek
      65 (0,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Wojciech Wietrzyk
      179 (2,14%)
    2. 6 Anna Józefa Łabno
      111 (1,32%)
    3. 5 Marta Ewa Gałuszka
      106 (1,26%)
    4. 1 Piotr Tadeusz Górnikiewicz
      566 (6,75%)
    5. 4 Marek Iwaniec
      113 (1,35%)
    6. 3 Edyta Anna Kowalska
      147 (1,75%)
    7. 2 Tadeusz Antoni Rzepecki
      252 (3,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Paulina Małgorzata Dereń
      47 (0,56%)
    2. 3 Iwona Maria Kaczocha
      19 (0,23%)
    3. 2 Barbara Łucja Kozioł
      36 (0,43%)
    4. 6 Bartosz Tadeusz Buczek
      15 (0,18%)
    5. 5 Barbara Musiał
      32 (0,38%)
    6. 1 Dominik Idzi Gondek
      391 (4,67%)
    7. 4 Grzegorz Andrzej Czermak
      23 (0,27%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    O tym się mówi

    Oto 10 najbogatszych Polaków przed czterdziestką [RANKING]

    Oto 10 najbogatszych Polaków przed czterdziestką [RANKING]

    Nowy most w Lublinie. Ma być gotowy w tym miesiącu

    Nowy most w Lublinie. Ma być gotowy w tym miesiącu

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Sonda

    Czy śledzisz wyniki pomiarów dotyczących stanu powietrza w Lublinie?

    Najczęściej czytane