Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część miasta Świnoujście obejmująca ulice: aleja Baltic Park Molo, Bałtycka, Basztowa, J. Bema, W. Bogusławskiego, W. Broniewskiego, Bursztynowa, Bydgoska, Chełmska, A. B. Chodorowskiej, F. Chopina, B. Chrobrego nr: 33, 35, 37, 40, 42, 44, A. Cieszkowskiego, J. Dąbrowskiego, Drawska, Energetyków, A. Fredry, K. I. Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, E. Gierczak, Graniczna, Grodzka, A. Grottgera, Grudziądzka, Herbowa, Hetmańska, Hołdu Pruskiego, Husarska, aleja Interferie, Kapitańska, J. Kasprowicza, Kaszubska, J. Kochanowskiego, Komandorska, M. Konopnickiej, Kossaków, B. Krzywoustego, Z. i S. Kuglinów, Legionów, B. Leśmiana, S. Małachowskiego, Małopolska, J. Markiewicza, Marynarki Wojennej, Mazowiecka, Mazurska, K. Miarki, Mieczowa, S. Moniuszki, G. Narutowicza, C. K. Norwida, F. Nowowiejskiego, Olsztyńska, W. Orkana, E. Orzeszkowej, I. Paderewskiego, Piastowska, Marszałka J. Piłsudskiego, Powstańców Śląskich, Poznańska, B. Prusa, K. Pułaskiego, M. Reja, F. Roosevelta, Rycerska, H. Siemiradzkiego, H. Sienkiewicza, W. Sikorskiego, J. Słowackiego, L. Staffa, Strzelecka, Szkolna, Śląska, Toruńska, B. Trentowskiego, Turniejowa, J. Tuwima, K. Ujejskiego, Ułańska, Uzdrowiskowa, Warszawska, Wielkopolska, Wojska Polskiego, S. Wyspiańskiego, Kardynała S. Wyszyńskiego, Zamkowa, G. Zapolskiej, Zdrojowa, S. Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA - CAŁA NAPRZÓD
-
3
Bartosz Jerzy Adranowski
58
(1,05%)
-
8
Agnieszka Rachtan
84
(1,52%)
-
2
Dorota Urszula Mikulska
96
(1,74%)
-
1
Dorota Teresa Konkolewska
253
(4,58%)
-
4
Dagmara Ewa Nowaczkiewicz
16
(0,29%)
-
6
Krzysztof Jacenty Kamiński
9
(0,16%)
-
5
Andrzej Jacek Kubicki
43
(0,78%)
-
7
Krystian Kamil Kośmider
60
(1,09%)
-
9
Piotr Zygmunt Palewski
47
(0,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Joanna Monika Agatowska
884
(16,01%)
-
2
Honorota Barbara Cieśla
61
(1,10%)
-
6
Ewelina Urszula Kluczewicz
20
(0,36%)
-
4
Stanisław Edward Bartkowiak
149
(2,70%)
-
7
Andrzej Jacek Kryń
24
(0,43%)
-
3
Robert Jerzy Rachuta
124
(2,25%)
-
5
Szczepan Jan Januszewski
87
(1,58%)
-
9
Lidia Krystyna Uttendorf
43
(0,78%)
-
8
Łukasz Patryk Lewa
44
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
-
6
Ludwika Grażyna Myśliwiec
92
(1,67%)
-
1
Paweł Sujka
621
(11,25%)
-
2
Marek Jan Niewiarowski
185
(3,35%)
-
3
Aneta Zdybel
122
(2,21%)
-
4
Kamilla Agnieszka Szczucka
96
(1,74%)
-
5
Bartłomiej Roman Szablewski
95
(1,72%)
-
7
Wiesława Bogumiła Osikowska
34
(0,62%)
-
8
Piotr Ordon
100
(1,81%)
-
9
Andrzej Jan Lebdowicz
20
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Józef Zdzisław Kręcicki
69
(1,25%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Stój
145
(2,63%)
-
1
Andrzej Mrozek
295
(5,34%)
-
3
Stanisław Janusz Huszcza
135
(2,44%)
-
5
Witold Misiak
20
(0,36%)
-
6
Beata Dziadulewicz
28
(0,51%)
-
9
Jan Maria Podolecki
55
(1,00%)
-
7
Elżbieta Halina Michalska
95
(1,72%)
-
8
Natalia Nadzieja Szatkowska
22
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA WOLNYCH I SOLIDARNYCH
-
5
Marlena Kamila Karpa
17
(0,31%)
-
1
Tadeusz Gala
62
(1,12%)
-
2
Jarosław Jan Bróg
40
(0,72%)
-
6
Kamil Józef Lewandowski
28
(0,51%)
-
4
Janusz Andrzej Chudzyński
8
(0,14%)
-
7
Zbigniew Zybała
17
(0,31%)
-
3
Danuta Korda
14
(0,25%)
-
8
Grażyna Helena Pawlaczyk
12
(0,22%)
-
9
Danuta Jolanta Woźniak
10
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dariusz Czesław Śliwiński
264
(4,78%)
-
6
Katarzyna Kozłowska
110
(1,99%)
-
9
Krzysztof Marek Miller
20
(0,36%)
-
4
Iwona Fogt-Busler
29
(0,53%)
-
2
Elżbieta Jabłońska
398
(7,21%)
-
3
Grzegorz Paweł Kędzierski
70
(1,27%)
-
5
Jerzy Czobodziński
56
(1,01%)
-
8
Aleksandra Dorota Pawliczek-Gąska
24
(0,43%)
-
7
Mieczysław Zygmunt Herman
12
(0,22%)
Okręg 2
część miasta Świnoujście obejmująca ulice: Batalionów Chłopskich, J. Chełmońskiego, I. Daszyńskiego, Grunwaldzka nr: 41 - 41a, 45 - 45b, 47 - 47i, 48 - 48b, 54 - 57a, Z. Herberta, Karsiborska, H. Kołłątaja, Konstytucji 3 Maja, T. Kościuszki, Kujawska, 11 Listopada, Lechicka, Lutycka, Łużycka, J. Malczewskiego, J. Matejki, M. Niedziałkowskiego, Nowokarsiborska, Odrowców, Portowa, Rybaki, S. Staszica, kontradmirała W. Steyera, Wilków Morskich, W. Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA - CAŁA NAPRZÓD
-
1
Kamil Janta-Lipiński
120
(2,31%)
-
2
Aneta Stawicka
48
(0,92%)
-
3
Michał Maksymilian Jelonek
26
(0,50%)
-
6
Alicja Hipolita Bohdziewicz
30
(0,58%)
-
5
Jolanta Maria Ławińska
126
(2,43%)
-
9
Jarosław Bogusław Specjalski
45
(0,87%)
-
4
Krzysztof Piotr Milewski
15
(0,29%)
-
8
Damian Staniszewski
25
(0,48%)
-
7
Marta Justyna Witkowska
15
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Piotr Szpytko
186
(3,58%)
-
4
Joanna Gładzik-Gogol
91
(1,75%)
-
3
Krzysztof Przybylski
141
(2,71%)
-
1
Jarosław Cezary Włodarczyk
436
(8,39%)
-
5
Beata Dorota Kastrau
90
(1,73%)
-
8
Tadeusz Tański
83
(1,60%)
-
6
Wiesława Urszula Kudela
84
(1,62%)
-
7
Elżbieta Danuta Mitas
69
(1,33%)
-
9
Patryk Oskar Wojtkiewicz
42
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
-
9
Janusz Żmurkiewicz
450
(8,66%)
-
3
Magdalena Anna Ilczuk
74
(1,42%)
-
2
Grzegorz Piotr Koss
96
(1,85%)
-
1
Barbara Michalska
416
(8,01%)
-
4
Kamil Paweł Pyclik
38
(0,73%)
-
5
Daniel Piotr Witomski
9
(0,17%)
-
6
Ewa Mechło
22
(0,42%)
-
8
Aneta Małgorzata Kołodzińska-Serafin
4
(0,08%)
-
7
Paweł Franciszek Mazuryk
2
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Modest Jurkiewicz
357
(6,87%)
-
2
Aleksandra Namyślak
259
(4,99%)
-
9
Agnieszka Siemko
39
(0,75%)
-
3
Zofia Sołtysik
116
(2,23%)
-
4
Ryszard Maciej Gozdek
40
(0,77%)
-
8
Stanisław Misiak
18
(0,35%)
-
5
Iwona Monika Listek
29
(0,56%)
-
7
Marian Lis
57
(1,10%)
-
6
Jerzy Stanisław Dąbrowski
23
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA WOLNYCH I SOLIDARNYCH
-
4
Barbara Regina Dębowska
11
(0,21%)
-
2
Piotr Zygmunt Runge
9
(0,17%)
-
1
Paweł Cezary Winiarski
28
(0,54%)
-
3
Sebastian Iwaniuk
119
(2,29%)
-
5
Alicja Magdalena Trzcińska
9
(0,17%)
-
6
Leszek Łukaszewicz
9
(0,17%)
-
9
Lilianna Krystyna Ryttel
8
(0,15%)
-
7
Grzegorz Marcin Boczkowski
5
(0,10%)
-
8
Aleksandra Małgorzata Szustakowska
2
(0,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Agata Warwas
42
(0,81%)
-
4
Lesław Maciejewski
30
(0,58%)
-
1
Wiesław Stanisław Góreczny
306
(5,89%)
-
2
Jan Marek Borowski
540
(10,40%)
-
3
Karolina Genowefa Romańska
140
(2,70%)
-
5
Łukasz Zbigniew Gawle
16
(0,31%)
-
9
Dariusz Bielski
147
(2,83%)
-
7
Anna Wasita
27
(0,52%)
-
8
Agnieszka Barbara Wasilewska
25
(0,48%)
Okręg 3
część miasta Świnoujście obejmująca ulice: Armii Krajowej, I Armii Wojska Polskiego, Artyleryjska, Barkowa, N. Barlickiego, M. Beniowskiego, Białoruska, Bohaterów Września, Brzegowa, Brzozowa, Bunkrowa, B. Chrobrego z wyłączeniem nr: 33, 35, 37, 40, 42, 44, Czeska, M. Drzymały, Duńska, Dworcowa, Fińska, Gajowa, Głęboka, Gradowa, Grunwaldzka z wyłączeniem nr: 41 - 41a, 45 - 45bn, 47 - 47i, 48 - 48b, 54 - 57a, Holenderska, Jachtowa, Jana Pawła II, Jana z Kolna, S. Jaracza, Kanałowa, Kasztanowa, Plac Kościelny, Kręta, Ku Morzu, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Ludzi Morza, Łąkowa, Łęgowa, 1 Maja, Marynarzy, Mieszka I, Miodowa, H. Modrzejewskiej, Monte Cassino, Mostowa, Nadbrzeżna, Niecała, Norweska, Nowoartyleryjska, Odrzańska, Ogrodowa, Okólna, Osadników Wojskowych, Osiedlowa, Owocowa, Pogodna, Polna, Pomorska, Promowa, Prosta, Wiceadmirała K. Porębskiego, S. Rogozińskiego, Sąsiedzka, Skandynawska, Słoneczna, Plac Słowiański, J. Sołtana, Sosnowa, Spokojna, Sucha, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Szwedzka, L. Teligi, Tęczowa, Trzcinowa, Turkusowa, Warzywna, Wąska, Węgierska, Wierzbowa, Wodna, Wolińska, Plac Wolności, Wrzosowa, Wybrzeże Władysława IV, Wyspowa, Zacisze, Zalewowa, Zarzecze, Zaułek Kościelny, Żeglarska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA - CAŁA NAPRZÓD
-
9
Ewa Maria Sołowińska
91
(1,76%)
-
5
Olaf Aleksander Szymański
43
(0,83%)
-
2
Grażyna Wanda Tosnowiec
129
(2,50%)
-
1
Sławomir Stanisław Nowicki
546
(10,57%)
-
3
Sylwia Marszałek
261
(5,05%)
-
4
Henryk Hyżowiecki
16
(0,31%)
-
6
Jerzy Mieczysław Barczak
59
(1,14%)
-
7
Zdzisław Merchelski
179
(3,47%)
-
8
Edyta Barbara Bartoszewska
46
(0,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ryszard Mieczysław Teterycz
441
(8,54%)
-
2
Przemysław Jakub Witkowski
231
(4,47%)
-
3
Adrian Trydeński
197
(3,81%)
-
4
Mirosława Ewa Gabrysiak
48
(0,93%)
-
5
Dorota Hanna Grudzińska
27
(0,52%)
-
7
Mirosław Wiesław Kozłowski
35
(0,68%)
-
9
Adam Jarosław Żuchowicz
24
(0,46%)
-
6
Agnieszka Magdalena Kaczmarek
254
(4,92%)
-
8
Sławomira Katarzyna Zużałek
35
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA
-
9
Robert Kazimierz Miecznik
33
(0,64%)
-
1
Leon Ryszard Kowalski
234
(4,53%)
-
2
Jacek Marek Antczak
171
(3,31%)
-
3
Anna Katarzyna Stecyk
64
(1,24%)
-
6
Maciej Antoni Jasiakiewicz
29
(0,56%)
-
5
Joanna Magdalena Rojczyk
104
(2,01%)
-
4
Malwina Jędrzejak
40
(0,77%)
-
7
Jolanta Sidorczuk
49
(0,95%)
-
8
Elżbieta Halina Paździerska
49
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Namyślak
65
(1,26%)
-
1
Andrzej Stanisław Staszyński
426
(8,25%)
-
2
Grażyna Halina Bejster
92
(1,78%)
-
3
Bartłomiej Paweł Szmyt
75
(1,45%)
-
4
Teresa Grażyna Dawid
51
(0,99%)
-
5
Maciej Paweł Mrozek
78
(1,51%)
-
7
Wanda Elżbieta Katz
10
(0,19%)
-
9
Rafał Pusz
77
(1,49%)
-
8
Andrzej Jacek Reiche
8
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA WOLNYCH I SOLIDARNYCH
-
3
Marianna Macyszyn
15
(0,29%)
-
7
Kamila Grudzień-Zalewska
7
(0,14%)
-
8
Adam Moskwa
16
(0,31%)
-
1
Marcin Zygmunt Pomieczyński
52
(1,01%)
-
2
Piotr Florian Czerwiński
12
(0,23%)
-
4
Marcin Adam Czerwiński
9
(0,17%)
-
5
Tadeusz Trochimowicz
7
(0,14%)
-
6
Grażyna Czerniak
17
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Karolina Anna Czajka
69
(1,34%)
-
3
Jerzy Tadeusz Kłaput
75
(1,45%)
-
1
Leszek Antoni Waga
296
(5,73%)
-
2
Agnieszka Anastazja Dusza
116
(2,25%)
-
6
Edmund Trembowski
6
(0,12%)
-
4
Jerzy Piasecki
69
(1,34%)
-
7
Aneta Elżbieta Saran
45
(0,87%)
-
8
Małgorzata Krystyna Herman
7
(0,14%)
-
9
Mariusz Paweł Misztoft
29
(0,56%)