Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Sokołów Młp. ulice: Adama Mickiewicza, B. Prusa, Garncarska, Gen. Okulickiego, Joselewicza, Kochanowskiego, Łazienna, Mjr Sucharskiego, Ogrodowa, Płk. Dąbka, Płk. Deca, Sienkiewicza, Stodolna, Szewska, Św. Ducha, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Sokołów Młp. ulice: Boczna, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Darochy, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości, Partyzantów, Piękosiów, Polna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Sokołów Młp. ulice: 3 - go Maja, Brzozowa, Bukowa, Głogowska, Grabowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Legionistów, Leśna, Lubelska, Piaski, Plac Św. Jana, Plebańska, Płk. Piotra Podstawskiego, Poniatowskiego, Rynek, Rzeszowska, Sokoła, Sosnowa, Św. Huberta, Zawale, Ks. Michała Gądka, Ks. Mieczysława Wajdy, Bpa. Ignacego Tokarczuka, O. Damiana Stachowicza, Ks. Franciszka Stankiewicza, Ks. Ludwika Bukały, Ks. Józefa Cieślika, Tęczowa, Różana, Liliowa, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Sokołów Młp. ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Mazurska, Andrzeja Bolesława Dańczaka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Dębowa, Graniczna, Krótka, Ks. Szczepana Szydelskiego, Pileckich, Sportowa, Płk. Łukasza Cieplińskiego, Powstańców Styczniowych, Ks. Leona Stokowskiego, Ks. Józefa Pelca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Turza i Markowizna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Górno ulice: Borowa, Centralna od nr 50 do końca, Kościelna, Pańska, Rzeszowska, Sanatoryjna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Górno ulice: Akacjowa, Centralna od nr 1 do 49, Dołęga, Górki, Kwiatowa, Leśna, Majdan, Meszne, Polna, Sokołowska, Sosnowa, Sportowa, Zaborze, Zaciszna, Zagrodowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wólka Niedźwiedzka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kąty Trzebuskie i Wólka Sokołowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Trzeboś ulice: Dworzysko, Górna, Kościelna, Sportowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Trzeboś ulice: Dolna, Leśna, Mościny, Podlas
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Nienadówka od nr 3 do nr 328 i od nr 803 do nr 808
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Nienadówka od nr 330 do nr 623
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Nienadówka od nr 624 do nr 801 i od nr 809 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Trzebuska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów