Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Łask 1 – ulice: Adama Mickiewicza; Armii Krajowej; Bolesława Prusa; Dzika; Gabriela Narutowicza; Generała Andersa; Górna; Henryka Sienkiewicza; Jana Kasprowicza; Jana Kilińskiego; Jana Kwirama; Jana Łaskiego; Jana Matejki; Jana Pawła II; Jana Sobieskiego; Juliusza Słowackiego; Kazimierza Pułaskiego; Kolejowa; Kosynierów; Kościelna; Lutomierska; Łąkowa; Macieja Józefa Kononowicza; 1 Maja; 9 Maja; Marii Curie-Skłodowskiej; Marii Konopnickiej; Mirosława Bogusa; Objazdowa; Plac Lotników Łaskich; Pl. Jarosława Dąbrowskiego; Pl. 11 Listopada; Polna; Południowa; Północna; Prostokątna; Rodziny Bujnowskich; Słoneczna; Spółdzielcza; Stefana Czarnieckiego; Stefana Okrzei; Stefana Żeromskiego; Strażacka; Szeroka; Światopełka Karpińskiego; Tadeusza Kościuszki; Tylna; Utrata; Walerego Wróblewskiego; Warszawska (nr 2 – nr 16 i nr 3 – nr 41); Wąska; Widawska; Wiejska; Wiosenna; Władysława Broniewskiego; Władysława Stanisława Reymonta; Zachodnia; Zielona; Źródlana; Żytnia;
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Adam Bogusław Marek
172
(4,25%)
-
4
Renata Popławska
17
(0,42%)
-
3
Iwona Małgorzata Sobul - Szota
86
(2,13%)
-
5
Anna Jolanta Kłucjasz
24
(0,59%)
-
7
Zbigniew Piotr Gocałek
9
(0,22%)
-
1
Agnieszka Anna Łukaszewska
176
(4,35%)
-
6
Marian Stanisław Kubiak
35
(0,87%)
-
8
Dorota Elżbieta Kłos
10
(0,25%)
-
9
Sebastian Stryjewski
15
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Marcin Mencel
150
(3,71%)
-
7
Czesława Knul
65
(1,61%)
-
4
Urszula Bożenna Szafrańska
64
(1,58%)
-
5
Wojciech Tadeusz Drozd
84
(2,08%)
-
3
Marek Grzegorz Jachimek
75
(1,85%)
-
8
Andrzej Pikosz
19
(0,47%)
-
6
Waldemar Sławomir Bączkowski
32
(0,79%)
-
9
Beata Anna Miksa
101
(2,50%)
-
2
Mariola Urszula Gumpert Obst
73
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Włodzimierz Tomasz Henke
159
(3,93%)
-
6
Agnieszka Bożena Kudzin
44
(1,09%)
-
9
Sylwester Grzegorz Gaze
108
(2,67%)
-
1
Przemysław Urban
393
(9,71%)
-
3
Andrzej Henryk Mara
292
(7,22%)
-
4
Małgorzata Lucyna Rolczak
64
(1,58%)
-
5
Kamila Anna Michoń
39
(0,96%)
-
8
Adam Przemysław Mieszkowski
21
(0,52%)
-
7
Karolina Nowak
48
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Włodzimierz Sylwiusz Nowicki
175
(4,33%)
-
1
Robert Krzysztof Bartosik
347
(8,58%)
-
3
Wojciech Grzegorz Madej
201
(4,97%)
-
4
Krzysztof Włodzimierz Owczarek
153
(3,78%)
-
6
Elżbieta Małgorzata Wojtacka - Ślęzak
112
(2,77%)
-
7
Monika Agnieszka Malinowska - Wągrowska
36
(0,89%)
-
5
Zofia Kulczyńska
81
(2,00%)
-
8
Marzanna Urszula Stasiak
31
(0,77%)
-
9
Janusz Jerzy Walczak
47
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Rżanek
47
(1,16%)
-
7
Krzysztof Piotr Krawczyk
17
(0,42%)
-
1
Łukasz Roman Piech
66
(1,63%)
-
4
Adrian Robert Gwis
33
(0,82%)
-
6
Jadwiga Janina Oleszczak
4
(0,10%)
-
5
Krystyna Barbara Jasiczek
16
(0,40%)
-
3
Barbara Katarzyna Bulzacka
6
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK TADYCH WSPÓLNY ŁASK
-
1
Anna Barbara Kalecka
69
(1,71%)
-
2
Leszek Tadych
133
(3,29%)
-
3
Grażyna Sikora
27
(0,67%)
-
4
Krystyna Elżbieta Ratajska
9
(0,22%)
-
8
Tadeusz Woźniak
11
(0,27%)
-
5
Krzysztof Marek Nowak
9
(0,22%)
-
6
Waldemar Polański
4
(0,10%)
-
7
Piotr Mirosław Gajdziński
37
(0,91%)
Okręg 2
Miasto Łask 2 – ulice: Aleja Niepodległości; Bohaterów Września; Borowikowa; Chabrowa; Cisowa; Dębowa; Inki-Danuty Siedzikówny; Jarzębinowa; Jesionowa; Jodłowa; Leszczynowa; Orzechowa; Podleśna; Przemysłowa; Rzeczna; Stefana Batorego; Szkolna; Szpitalna; Św. Faustyny; Topolowa; Warszawska (od nr 18 do końca i od nr 53 do końca); Dzielnica Kolumna, ulice: Akacjowa; Antoniego Jawornickiego; Bazarowa; Bliska; Błękitna; Boczna; Bracka; Brzeźna; Brzoskwiniowa; Brzozowa; Bukowa; Cicha; Dolna; Elizy Orzeszkowej; Gdańska; Grabowa; Graniczna; Grzybowa; Harcerska; Iglasta; Ignacego Krasickiego; Jagodowa; Jaśminowa; Juliana Tuwima; Kalinowa; Kasztanowa; Katowicka; Klonowa; Kolonijna; Komuny Paryskiej; Krakowska; Kresowa; Krótka; Ks. Józefa Czajkowskiego; Ks. Klemensa Malinowskiego; Kwiatowa; Leśna; Leśników Polskich; Letnia; Lipowa; Lubelska; Ludowa; Łanowa; Łączna; Łódzka; 3 Maja; Malwowa; Mikołaja Kopernika; Miła; Miodowa; Modrzewiowa; Mokra; Narodowa; Nowa; Nowobracka; Niska; Obwodowa; Ogrodowa; Ostatnia; Piaskowa; Piekarnicza; Piękna; Piotrkowska; Plac Gwiaździsty; Plażowa; Pl. Szarych Szeregów; Pogodna; Powstańców Styczniowych; Prosta; Przedwiośnie; Rolnicza; Romualda Traugutta; Różana; Sadowa; Sandomierska; Sejmowa; Skromna; Sosnowa; Sowia; Spacerowa; Spokojna; Sportowa; Stanisława Wyspiańskiego; Swojska; Szweycerów; Szyszkowa; Śląska; Światowida; Świerkowa; Torowa; Toruńska; Wakacyjna; Wczasowa; Wiązowa; Wierzbowa; Wileńska; Wiśniowa; Władysława Jagiełły; Wojska Polskiego; Wrzosowa; Wysoka; Zagajnikowa; Zakopiańska;
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Grzegorz Rosiak
202
(5,68%)
-
2
Magdalena Wioletta Klimczak
48
(1,35%)
-
6
Małgorzata Zofia Jadczak
15
(0,42%)
-
3
Mariusz Paweł Janiszewski
66
(1,86%)
-
4
Piotr Paweł Wiśniewski
51
(1,43%)
-
5
Natalia Krystyna Kaciupska
30
(0,84%)
-
7
Zbigniew Ryszard Golał
4
(0,11%)
-
8
Krzysztof Stanisław Tyluś
13
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krystyna Politańska
323
(9,08%)
-
1
Marcin Sałagacki
260
(7,31%)
-
4
Jacek Stefan Skrzyński
63
(1,77%)
-
3
Andrzej Syska
94
(2,64%)
-
7
Mariola Jolanta Olejnik
21
(0,59%)
-
5
Małgorzata Beata Grzegorzewska
38
(1,07%)
-
6
Sebastian Bartłomiej Sobczak
13
(0,37%)
-
8
Sylwester Florczak
274
(7,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Rafał Dariusz Szymczyk
83
(2,33%)
-
1
Piotr Paweł Wołosz
738
(20,75%)
-
3
Mariola Wiesława Barańska
44
(1,24%)
-
4
Joanna Michalina Szymczyk
30
(0,84%)
-
5
Małgorzata Ziętala - Markiewicz
38
(1,07%)
-
6
Jarosław Malinowski
50
(1,41%)
-
7
Marcin Jan Witusik
17
(0,48%)
-
8
Justyna Alicja Kmiecik - Pasternak
61
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Krzysztof Longin Prawicki
76
(2,14%)
-
1
Stanisław Jan Kołodziejski
223
(6,27%)
-
4
Elżbieta Maria Rytwińska
76
(2,14%)
-
3
Magdalena Marta Binkowska
92
(2,59%)
-
5
Janina Kijańska
46
(1,29%)
-
8
Grzegorz Zdzisław Stolarek
147
(4,13%)
-
6
Dariusz Jerzy Chwierut
67
(1,88%)
-
7
Agnieszka Monika Milczarek
33
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jarosław Tomasz Pobielajew
14
(0,39%)
-
5
Anna Kowalewska
26
(0,73%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Chudobińska
21
(0,59%)
-
3
Łukasz Tadeusz Michalski
7
(0,20%)
-
2
Jadwiga Ewa Mikołajczyk
14
(0,39%)
-
1
Konrad Kiel
25
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK TADYCH WSPÓLNY ŁASK
-
2
Marcin Ciebiada
29
(0,82%)
-
1
Dariusz Biegański
32
(0,90%)
-
4
Klaudia Małgorzata Hajnrych
11
(0,31%)
-
3
Arkadiusz Patryk Lefik
14
(0,39%)
-
5
Grażyna Antonina Rolczak
5
(0,14%)
-
6
Agnieszka Rafalska
22
(0,62%)
Okręg 3
Sołectwa: Aleksandrówek; Anielin; Bałucz; Borszewice; Budy Stryjewskie; Gorczyn; Karszew; Kopyść; Krzucz; Łopatki; Mauryca; Okup Mały; Okup Wielki; Orchów; Ostrów; Rokitnica; Rembów; Remiszew; Sięganów; Stryje Księże; Stryje Paskowe; Teodory; Wola Bałucka; Wola Łaska; Wola Stryjewska; Wiewiórczyn; Wronowice; Wrzeszczewice; Wrzeszczewice Nowe; Wydrzyn; Zielęcice.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Przemysław Sadziński
205
(4,95%)
-
6
Krystyna Grażyna Rybicka
13
(0,31%)
-
2
Grzegorz Cezary Miłosz
169
(4,08%)
-
3
Dariusz Michalak
44
(1,06%)
-
8
Radosław Kaczmarski
11
(0,27%)
-
4
Waldemar Seliga
83
(2,00%)
-
5
Ireneusz Wiesław Łaguniak
24
(0,58%)
-
7
Ilona Zasada
12
(0,29%)
-
9
Bożena Ewa Pluskwa
46
(1,11%)
-
10
Dominika Danuta Kaźmierczak
60
(1,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Anna Malinowska
63
(1,52%)
-
1
Tadeusz Marek Starzyński
151
(3,64%)
-
3
Janusz Maciej Jankowski
30
(0,72%)
-
5
Mariusz Piotr Nawrocki
42
(1,01%)
-
4
Agata Bogumiła Marek
45
(1,09%)
-
10
Iwona Bogusława Gładka
50
(1,21%)
-
6
Paulina Katarzyna Lubojańska
13
(0,31%)
-
9
Ryszard Józef Wlazło
40
(0,97%)
-
7
Piotr Roman Muszyński
42
(1,01%)
-
8
Włodzimierz Pilarczyk
16
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Groblewski
316
(7,63%)
-
2
Stanisław Bordowicz
211
(5,09%)
-
3
Aleksandra Halina Kolasa
182
(4,39%)
-
4
Marcin Andrzej Błoński - Suk
148
(3,57%)
-
5
Małgorzata Dorota Księska
89
(2,15%)
-
7
Justyna Lange
37
(0,89%)
-
6
Stanisław Michał Dębkowski
35
(0,84%)
-
9
Aleksandra Jadwiga Olizorowicz
85
(2,05%)
-
10
Marek Staniucha
159
(3,84%)
-
8
Dariusz Michał Zawiasa
44
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Gabriel Szkudlarek
295
(7,12%)
-
9
Ilona Maria Paczyńska
17
(0,41%)
-
8
Grzegorz Paweł Maląg
126
(3,04%)
-
2
Wojciech Marianowski
127
(3,06%)
-
3
Zbigniew Mieczysław Sowała
276
(6,66%)
-
6
Jadwiga Krystyna Janecka
9
(0,22%)
-
4
Anna Barbara Walczewska
26
(0,63%)
-
7
Dariusz Robert Miszalski
59
(1,42%)
-
5
Józef Rychlik
195
(4,71%)
-
10
Monika Mrowińska
131
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Jerzy Krzyczmanik
39
(0,94%)
-
7
Agnieszka Kazimiera Berdys
13
(0,31%)
-
2
Karolina Anna Kaniecka - Malinowska
56
(1,35%)
-
6
Błażej Paweł Bartczak
37
(0,89%)
-
3
Agnieszka Pach
22
(0,53%)
-
5
Mieczysław Kolasa
21
(0,51%)
-
4
Jadwiga Witucka
71
(1,71%)
-
8
Grażyna Teresa Pawlak
28
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK TADYCH WSPÓLNY ŁASK
-
2
Radosław Przemysław Turowiecki
32
(0,77%)
-
1
Krzysztof Marcin Pięta
37
(0,89%)
-
4
Urszula Pabisiak
10
(0,24%)
-
5
Grażyna Malczyk
9
(0,22%)
-
6
Karol Jan Szczepaniak
6
(0,14%)
-
8
Bogumił Piotr Soiński
6
(0,14%)
-
7
Rafał Iwanowski
6
(0,14%)
-
3
Magdalena Monika Urbaniak
25
(0,60%)