Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rumia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    A. Asnyka, Abrahama, Bohaterów Kaszubskich, Bolesława Chrobrego, Czechowa, Czesława Miłosza, Derdowskiego, Generała Andersa, Generała Józefa Hallera, Gen. Stanisława Maczka, Gnieźnieńska, Helska, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Warszawskiej), Jaworskiego, Kochanowskiego, Krótka, Krzywa, Ks. Bernarda Sychty, Księdza Lucjana Gierosa, Ks. Leona Heykego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Marynarska, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Targowej), Marzanny, Matejki, Mickiewicza, Morska, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Opolska, Paderewskiego, Poprzeczna, Poznańska, Pucka, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Roszczynialskiego, Równa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sopocka, Starowiejska, Stolarska, Suwalska, Szczecińska, Ślusarska, Targowa, Torowa, Toruńska, Warszawska, Wąska, Wejhera, Wrocławska, Wybickiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Woźniak
      606 (12,46%)
    2. 2 Karolina Rydzewska
      508 (10,44%)
    3. 6 Mariusz Piotrowski
      290 (5,96%)
    4. 4 Anna Genowefa Okrój
      309 (6,35%)
    5. 5 Justyna Lipińska
      280 (5,76%)
    6. 3 Marcin Fuchs
      269 (5,53%)
    7. 7 Marcin Adrian Kaczmarek
      291 (5,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Bolesław Kowalik
      99 (2,03%)
    2. 1 Sylwia Elżbieta Walkiewicz
      229 (4,71%)
    3. 5 Elżbieta Maria Flisikowska
      37 (0,76%)
    4. 3 Daria Anna Kapicka
      32 (0,66%)
    5. 4 Wojciech Grzegorz Roman
      21 (0,43%)
    6. 6 Tadeusz Jan Brzeziński
      17 (0,35%)
    7. 7 Karolina Katarzyna Miotk
      77 (1,58%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Sebastian Poltrok
      65 (1,34%)
    2. 6 Marek Zawadzki
      77 (1,58%)
    3. 1 Michał Kryża
      634 (13,03%)
    4. 2 Natalia Anna Janowska
      220 (4,52%)
    5. 5 Zbigniew Stankowski
      37 (0,76%)
    6. 7 Hanna Ronowicz-Koziarska
      49 (1,01%)
    7. 4 Marzena Maria Idziak-Ciesielska
      80 (1,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Katarzyna Piątkowska-Fularczyk
      32 (0,66%)
    2. 4 Monika Agnieszka Janta
      36 (0,74%)
    3. 2 Piotr Józef Dziabas
      46 (0,95%)
    4. 1 Józef Chmielewski
      115 (2,36%)
    5. 5 Małgorzata Maria Ratajczak
      38 (0,78%)
    6. 6 Monika Irena Woźniak
      23 (0,47%)
    7. 7 Bartosz Piotr Kiersznikiewicz
      137 (2,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patryk Chyła
      11 (0,23%)
    2. 1 Monika Maria Baran
      145 (2,98%)
    3. 6 Adam Jan Perkowski
      15 (0,31%)
    4. 5 Krzysztof Marian Marmurowicz
      6 (0,12%)
    5. 2 Aleksandra Lidia Tomkiewicz
      14 (0,29%)
    6. 3 Katarzyna Ewa Leszczyńska
      20 (0,41%)

    Okręg 2

    3 Maja, Bydgoska, Bolesława Krzywoustego, Cedrowa, Chylońska, Częstochowska, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem), Dębowa, Dokerów, Działkowców, Elbląska, Filtrowa, Gdańska, Gdyńska, Grabowa, Grudziądzka, Gruszkowa, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do granicy z Gdynią), Hetmana Czarnieckiego, Jałowcowa, Jana Kazimierza, Janowska, Jarzębinowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Katowicka, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kolejowa, Krakowska, Królowej Bony, Kujawska, Leszka Białego, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej), Mazowiecka, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Oksywska, Oliwska, Olsztyńska, Orzechowa, Pomorska, Portowa, Przemysława II, Radomska, Słupska, Sosnowa, Stanisława Ormińskiego, Stoczniowców, Szkutników, Świętojańska, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wileńska, Wiśniowa, Władysława IV, Władysława Łokietka, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żeglarzy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Daniel Grzegorz Hadam
      231 (3,42%)
    2. 2 Piotr Łucjan Bartelke
      490 (7,25%)
    3. 3 Lucyna Szypuła
      329 (4,87%)
    4. 1 Ariel Tomasz Sinicki
      2 085 (30,85%)
    5. 4 Halina Grażyna Matysiak-Drąg
      104 (1,54%)
    6. 7 Emilia Kamila Samulska
      111 (1,64%)
    7. 8 Magdalena Małgorzata Mrowicka
      274 (4,05%)
    8. 5 Hanna Kawa
      173 (2,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Franciszek Jóźwiak
      43 (0,64%)
    2. 8 Monika Lemiszewska
      73 (1,08%)
    3. 1 Dariusz Stanisław Kuczmarski
      117 (1,73%)
    4. 2 Elżbieta Maria Waśkowska
      88 (1,30%)
    5. 7 Danuta Ludwika Sosnowska
      39 (0,58%)
    6. 6 Krystian Zbigniew Nagaba
      12 (0,18%)
    7. 4 Kamil Ryszard Blok
      76 (1,12%)
    8. 3 Godwin Egwuatu
      145 (2,15%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Jasiński
      148 (2,19%)
    2. 1 Mateusz Jan Socha
      823 (12,18%)
    3. 3 Maciej Witold Kącicki
      36 (0,53%)
    4. 6 Katarzyna Bożena Gruszka
      24 (0,36%)
    5. 5 Paweł Ryszard Wawrzyńczyk
      69 (1,02%)
    6. 4 Marta Romanowska
      80 (1,18%)
    7. 7 Bożena Maria Banach
      35 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zbigniew Maciej Rachwald
      110 (1,63%)
    2. 5 Roman Józef Łuczak
      104 (1,54%)
    3. 1 Leszek Andrzej Kiersznikiewicz
      542 (8,02%)
    4. 2 Tadeusz Piątkowski
      167 (2,47%)
    5. 6 Michał Krzysztof Prus
      33 (0,49%)
    6. 8 Marta Wiesława Konkel
      69 (1,02%)
    7. 3 Agnieszka Lendas
      86 (1,27%)
    8. 7 Justyna Joanna Chmielewska
      42 (0,62%)

    Okręg 3

    1 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Apolinarego Formeli, Bema, Bławatkowa, Bolesława Prusa, Borówkowa, Bratkowa, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Ceynowy, Chełmińska, Chopina, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Cypriana Kamila Norwida, Cyprysowa, Daliowa, Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej), Elizy Orzeszkowej, Fiołkowa, Franciszka Fenikowskiego, Generała Sikorskiego, Gerberowa, Goździkowa, Ignacego Hepki, Ignacego Krasickiego, Irysowa, Jagodowa, Jana Trepczyka, Jana z Kolna, Jaworowa, Jeziorna, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Mackiewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierska, Kilińskiego, Klonowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Kopernika, Kostki Napierskiego, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krokusowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lecha Bądkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, Lotników, Majkowskiego, Makowa, Malinowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Mściwoja II, Nagietkowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Partyzantów, Plac Kaszubski, Plac Wolności, Porzeczkowa, Poziomkowa, Północna, Przyrzeczna, Rajska, Różana, Saperów, Skłodowskiej-Curie, Spadochroniarzy, Spółdzielcza, Staszica, Stefana Bieszka, Storczykowa, Subisława, Sztabowa, Śniadeckich, Świętopełka, Torfowa, Truskawkowa, Tuwima, Tysiąclecia, Waryńskiego, Warzywna, Wiązowa, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Grzegorz Pasieczny
      1 123 (23,17%)
    2. 2 Leszek Andrzej Grzeszczyk
      287 (5,92%)
    3. 3 Teresa Mirela Jałocha
      170 (3,51%)
    4. 6 Krzysztof Jan Brzozowski
      150 (3,10%)
    5. 5 Liliana Małgorzata Bareła-Palczewska
      281 (5,80%)
    6. 4 Teresa Maria Hebel
      293 (6,05%)
    7. 7 Marek Chodnicki
      154 (3,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Krupska
      166 (3,43%)
    2. 2 Tomasz Jan Kłeczek
      72 (1,49%)
    3. 3 Celina Wiesława Dorsz
      136 (2,81%)
    4. 4 Mariusz Świniarski
      50 (1,03%)
    5. 6 Łukasz Jacek Bartkowiak
      23 (0,47%)
    6. 5 Agnieszka Monika Landowska
      18 (0,37%)
    7. 7 Rafał Słowikowski
      11 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Łucja Jasińska
      368 (7,59%)
    2. 3 Paweł Wojciechowski
      160 (3,30%)
    3. 7 Danuta Maria Treder
      31 (0,64%)
    4. 2 Jan Alojzy Semmerling
      179 (3,69%)
    5. 4 Jadwiga Woszczyk
      74 (1,53%)
    6. 5 Alfred Marek Rutkowski
      58 (1,20%)
    7. 6 Jerzy Kierznikiewicz
      64 (1,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Bryłka
      127 (2,62%)
    2. 5 Adrian Mateusz Wicki
      59 (1,22%)
    3. 7 Jolanta Dobrzeniecka
      70 (1,44%)
    4. 1 Henryk Franciszek Grinholc
      438 (9,04%)
    5. 3 Sylwia Maria Pawłowska
      82 (1,69%)
    6. 4 Witold Artur Gesse
      62 (1,28%)
    7. 6 Bartosz Merecki
      21 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA BARAN-POROZUMIENIE DLA RUMI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Grażyna Borsik
      8 (0,17%)
    2. 4 Mateusz Krzysztof Leszczyński
      9 (0,19%)
    3. 3 Hanna Maria Baran
      21 (0,43%)
    4. 5 Szymon Stanisław Rębisz
      19 (0,39%)
    5. 1 Jarosław Zbigniew Szydłak
      62 (1,28%)

    Okręg 4

    Admiralska, Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Biała, Białowieska, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Borowa, Bosmańska, Cegielniana, Chabrowa, Chełmońskiego, Chmielna, Chodkiewicza, Czesława Janczarskiego, Długa, Dolna, Fabryczna, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Garbarska, Głogowa, Gniewowska, Górnicza, Górska, Granitowa, Grunwaldzka, Gryfa Pomorskiego, Harcerska, Herberta, Hetmańska, Hodowlana, Husarska, Hutnicza, Jachtowa, Jacka Malczewskiego, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Jantarowa, Jaśminowa, Juliusza Kossaka, Kamienna, Kapitańska, Kasprowicza, Komandorska, Kombatantów, Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzywe Koło, Ksawerego Dunikowskiego, Leśna, Leśniczówka Zagórze, Ludowa, Łąkowa, Marmurowa, Mazurska, Metalowców, Migały, Młyńska, Nałkowskiej, Na Stoku, Nizinna, Okrętowa, Owsiana, Parkowa, Piaskowa, Płk. Dąbka, Podgórna, Podgórska, Podmokła, Polna, Przemysłowa, Pszeniczna, Reja, Robotnicza, Rybaków, Rycerska, Rymarska, Sabata, Sadowa, Sędzickiego, Skarpowa, Skośna, Sobieskiego, Stalowa, Stefana Batorego, Strzelecka, Szkolna, Szyprów, Śląska, Świętego Józefa, Tatrzańska, Tkacka, Towarowa, Wałowa, Wita Stwosza, Włókiennicza, Wodna, Wysoka, Wyżynna, Zakole, Zakopiańska, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Zbychowska, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Żwirowa, Żytnia, Źródlana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mieczysław Grzegorz Grzenia
      226 (4,87%)
    2. 1 Tomasz Urbaniak-Dzienisz
      431 (9,29%)
    3. 2 Beata Agnieszka Ławrukajtis
      512 (11,03%)
    4. 3 Maria Regina Bochniak
      530 (11,42%)
    5. 7 Michał Czesław Gaj
      327 (7,05%)
    6. 6 Czesław Stanisław Elżanowski
      132 (2,84%)
    7. 5 Ewa Katarzyna Kreft
      357 (7,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN FORMELLA NASZA RUMIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Jan Formella
      458 (9,87%)
    2. 2 Jarosław Romuald Muszyński
      143 (3,08%)
    3. 3 Maciej Wiewiórka
      57 (1,23%)
    4. 4 Ewa Anna Kassem
      16 (0,34%)
    5. 5 Iwona Katarzyna Dzidkowska
      24 (0,52%)
    6. 6 Anna Dorota Grubba
      38 (0,82%)
    7. 7 Elżbieta Jadwiga Hallmann
      17 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jakub Bartosz Ciskowski
      90 (1,94%)
    2. 5 Jan Leon Block
      95 (2,05%)
    3. 1 Florian Konrad Mosa
      469 (10,11%)
    4. 4 Marta Maria Lewińska
      48 (1,03%)
    5. 7 Karolina Jadwiga Banach
      40 (0,86%)
    6. 2 Joanna Małgorzata Klein-Szalkowska
      105 (2,26%)
    7. 6 Grażyna Teresa Zdrojewska
      129 (2,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ-LESZEK KIERSZNIKIEWICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Bożena Frontczak
      91 (1,96%)
    2. 4 Jerzy Zbigniew Kąkol
      47 (1,01%)
    3. 6 Agnieszka Malotka
      34 (0,73%)
    4. 3 Przemysław Marek Kolczyński
      65 (1,40%)
    5. 7 Hanna Bekisz
      41 (0,88%)
    6. 2 Andrzej Sikorski
      111 (2,39%)
    7. 5 Arkadiusz Michał Dagga
      7 (0,15%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    O tym się mówi

    Areszt dla Rosjanina, który odpowiada za transport tygrysów

    Areszt dla Rosjanina, który odpowiada za transport tygrysów

    Pożar Stokrotki w Lublinie. Zatrzymany nietrzeźwy 27-latek

    Pożar Stokrotki w Lublinie. Zatrzymany nietrzeźwy 27-latek

    S17: Praca przy budowie obwodnicy wre. Zobacz zdjęcia

    S17: Praca przy budowie obwodnicy wre. Zobacz zdjęcia

    Sonda

    Czy śledzisz wyniki pomiarów dotyczących stanu powietrza w Lublinie?

    Najczęściej czytane