Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Michał Jerzy Wojciechowski
249
(1,49%)
-
2
Stanisław Olsztyn
204
(1,22%)
-
5
Zbigniew Jarosz
66
(0,40%)
-
4
Elżbieta Walentyna Zalewska
59
(0,35%)
-
3
Elżbieta Danuta Siwik
62
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
-
2
Korneliusz Aleksander Stanulewicz
187
(1,12%)
-
1
Krystyna Flis
927
(5,56%)
-
3
Aleksandra Puławska
329
(1,97%)
-
4
Grzegorz Wdowiak
309
(1,85%)
-
5
Grzegorz Marian Szczęsnowicz
455
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM"
-
2
Michał Gospodarski
120
(0,72%)
-
1
Anna Justyna Wolińska
394
(2,36%)
-
3
Janina Maria Druszcz
57
(0,34%)
-
4
Maria Nagadowska
36
(0,22%)
-
5
Rafał Dominik Wołoszyn
52
(0,31%)
-
7
Dariusz Prychacz
85
(0,51%)
-
6
Justyna Czapska
64
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Wojciechowski
629
(3,77%)
-
4
Adam Rudzewicz
187
(1,12%)
-
3
Zbigniew Purpurowicz
845
(5,06%)
-
6
Grażyna Bogumiła Rydel
146
(0,88%)
-
5
Agnieszka Gębczyńska
96
(0,58%)
-
1
Elżbieta Ewa Wirska
1 632
(9,78%)
-
7
Daniel Adam Kopeć
386
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN"
-
2
Barbara Piłat
182
(1,09%)
-
4
Jerzy Popiołek
141
(0,85%)
-
5
Anna Maria Nadgrabska
156
(0,93%)
-
1
Maciej Jerzy Pantak
353
(2,12%)
-
3
Wioletta Anna Dzwonkowska
96
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
-
6
Jacek Kaczkowski
91
(0,55%)
-
7
Kornelia Kurowska
200
(1,20%)
-
3
Irena Petryna
586
(3,51%)
-
2
Marian Zdunek
758
(4,54%)
-
4
Teresa Kocbach
200
(1,20%)
-
5
Marta Lidia Pasławska-Hurło
149
(0,89%)
-
1
Piotr Władysław Grzymowicz
1 476
(8,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Wiktor Wójcik
570
(3,42%)
-
4
Anna Kowalewska
411
(2,46%)
-
1
Robert Jan Szewczyk
2 534
(15,19%)
-
3
Adam Andrzej Kołodziejski
215
(1,29%)
-
5
Bożena Alicja Drohomirecka-Justyna
281
(1,68%)
-
7
Marek Fabianowicz
334
(2,00%)
-
6
Barbara Maria Deja
376
(2,25%)
Okręg 2
Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Andrzej Stanisław Sankowski
47
(0,27%)
-
1
Artur Zakrzewski
290
(1,68%)
-
3
Mirosława Anna Moroz
36
(0,21%)
-
5
Wioletta Wasilewska
73
(0,42%)
-
6
Hanna Bożena Grajek
20
(0,12%)
-
7
Nelly Justyna Chojnowska
71
(0,41%)
-
2
Piotr Kułdo
46
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
-
2
Mariusz Daniel Kwas
401
(2,33%)
-
5
Agnieszka Popławska-Ozga
232
(1,35%)
-
8
Wojciech Ugarenko
91
(0,53%)
-
1
Nelly Elżbieta Antosz
1 061
(6,16%)
-
3
Ewelina Zbirowska
117
(0,68%)
-
4
Marta Jaworska
185
(1,07%)
-
6
Bożena Elżbieta Maciąg
275
(1,60%)
-
7
Piotr Bilicki
136
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM"
-
1
Tomasz Pitura
324
(1,88%)
-
2
Tomasz Szewczak
210
(1,22%)
-
7
Jacek Marek Wojtal
8
(0,05%)
-
9
Monika Diana Dzik
89
(0,52%)
-
4
Hanna Tetmer-Rzepecka
35
(0,20%)
-
6
Andrzej Gajewski
52
(0,30%)
-
5
Natalia Ewa Laskowska
53
(0,31%)
-
3
Teresa Wanda Serowska
32
(0,19%)
-
8
Łukasz Fiedorowicz
78
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Edyta Urszula Markowicz
417
(2,42%)
-
2
Krzysztof Narwojsz
673
(3,91%)
-
4
Ewa Małgorzata Piotrkowska
161
(0,93%)
-
5
Władysław Kałudziński
96
(0,56%)
-
7
Sonia Tamara Solarz-Taciak
96
(0,56%)
-
1
Michał Piotr Wypij
2 616
(15,19%)
-
8
Marta Załęska
96
(0,56%)
-
6
Janusz Marek Nikołajuk
44
(0,26%)
-
9
Michał Kuc
70
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Marcin Kazimierz Kiwit
85
(0,49%)
-
1
Stanisław Lech Szatkowski
677
(3,93%)
-
6
Monika Tucholska
41
(0,24%)
-
2
Elżbieta Osenkowska
230
(1,34%)
-
3
Jarosław Makowski
52
(0,30%)
-
4
Urszula Sępkowska
41
(0,24%)
-
5
Andrzej Kazimierz Przybylski
26
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN"
-
1
Mirosław Arczak
612
(3,55%)
-
2
Andrzej Poterała
225
(1,31%)
-
5
Paweł Łukasz Szczur
216
(1,25%)
-
4
Izabela Magdalena Brzezińska
149
(0,87%)
-
3
Jacek Bartłomiej Rostek
115
(0,67%)
-
6
Monika Katarzyna Hausman-Pniewska
143
(0,83%)
-
7
Zdzisława Halina Łukaszewska
212
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
-
9
Marian Jerzy Jurak
196
(1,14%)
-
8
Elżbieta Anna Bronakowska
191
(1,11%)
-
2
Maja Edyta Antosik
298
(1,73%)
-
5
Piotr Sławomir Klimas
226
(1,31%)
-
3
Wiesław Nałęcz
178
(1,03%)
-
4
Ewa Bagińska
132
(0,77%)
-
6
Joanna Iwona Maziuk
65
(0,38%)
-
1
Zbigniew Dąbkowski
779
(4,52%)
-
7
Bogdan Gęsicki
103
(0,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Izabela Barbara Smolińska-Letza
893
(5,18%)
-
2
Ewa Renata Zakrzewska
1 070
(6,21%)
-
3
Joanna Dorota Misiewicz
1 009
(5,86%)
-
4
Sławomir Kmieć
111
(0,64%)
-
5
Rafał Ostoja-Lniski
141
(0,82%)
-
7
Jarosław Skokowski
86
(0,50%)
-
8
Janusz Góralczyk
126
(0,73%)
-
6
Wojciech Dariusz Krztoń
395
(2,29%)
-
9
Małgorzata Teresa Jackiewicz-Garniec
169
(0,98%)
Okręg 3
Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Janusz Prucnal
254
(1,48%)
-
3
Wojciech Wawrzyniak
44
(0,26%)
-
6
Piotr Wojciech Mikołajczyk
51
(0,30%)
-
2
Milena Elżbieta Farat
56
(0,33%)
-
5
Jolanta Gontarz
68
(0,40%)
-
7
Maja Olsztyn
175
(1,02%)
-
4
Łukasz Krzysztof Rembecki
28
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
-
1
Czesław Jerzy Małkowski
2 906
(16,94%)
-
3
Sylwia Bormańska-Gadomska
74
(0,43%)
-
2
Arkadiusz Przegrocki
324
(1,89%)
-
5
Apolonia Barbara Jaskólska
64
(0,37%)
-
4
Kordian Kozanecki
48
(0,28%)
-
7
Brygida Bilicka
57
(0,33%)
-
6
Krzysztof Jan Achramowicz
107
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM"
-
6
Agnieszka Przełomiec
108
(0,63%)
-
1
Wiesław Komar
212
(1,24%)
-
4
Katarzyna Alicja Kurowska
89
(0,52%)
-
2
Robert Stanisław Karabin
60
(0,35%)
-
3
Małgorzata Pielak
92
(0,54%)
-
5
Tomasz Czapski
45
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Julita Agata Kamińska
146
(0,85%)
-
6
Bożena Lewczuk
217
(1,27%)
-
3
Anna Irena Bukowska
395
(2,30%)
-
5
Jan Pilipienko
423
(2,47%)
-
4
Piotr Duliszewski
255
(1,49%)
-
2
Radosław Marcin Nojman
659
(3,84%)
-
1
Jarosław Stanisław Babalski
1 688
(9,84%)
-
8
Jacek Pachucki
258
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN"
-
4
Sławomir Stefan Główczewski
28
(0,16%)
-
6
Bożena Gabriela Woyna
44
(0,26%)
-
1
Mariusz Korpoliński
691
(4,03%)
-
2
Teresa Halina Pokora-Wierzbicka
219
(1,28%)
-
3
Marek Grzelak
114
(0,66%)
-
5
Aneta Kamila Fabisiak-Hill
214
(1,25%)
-
8
Bartłomiej Maciej Biedziuk
116
(0,68%)
-
7
Beata Zemins
70
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
-
2
Małgorzata Wioletta Gołębicka
303
(1,77%)
-
1
Wanda Agnieszka Jabłońska
1 338
(7,80%)
-
3
Marcin Michał Wakar
342
(1,99%)
-
5
Mirosław Mariusz Michalski
119
(0,69%)
-
6
Ryszard Franciszek Szymański
63
(0,37%)
-
4
Urszula Maria Geszczyńska
81
(0,47%)
-
7
Zofia Leokadia Łuksza
107
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Jacek Łukaszewski
2 688
(15,67%)
-
2
Szymon Adam Pelinko
375
(2,19%)
-
3
Marta Kamińska
515
(3,00%)
-
4
Małgorzata Bogdanowicz-Bartnikowska
270
(1,57%)
-
5
Marcin Tumasz
117
(0,68%)
-
6
Grażyna Anna Bartkowska
196
(1,14%)
-
8
Marcin Grzegorz Galibarczyk
162
(0,94%)
-
7
Elżbieta Filipska
77
(0,45%)
Okręg 4
Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Agata Sidz
82
(0,40%)
-
3
Tomasz Traczyk
78
(0,38%)
-
1
Rafał Nikodem Bętkowski
409
(2,01%)
-
5
Piotr Kosztowny
82
(0,40%)
-
6
Paweł Arkadiusz Borysowski
53
(0,26%)
-
4
Małgorzata Maria Wójtowicz
66
(0,32%)
-
7
Bogumiła Wiktoria Malinowska
58
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
-
4
Lucyna Jaczewska
175
(0,86%)
-
3
Damian Froń
324
(1,59%)
-
2
Edward Siedlar
154
(0,76%)
-
1
Monika Joanna Rogińska-Stanulewicz
1 003
(4,93%)
-
5
Anna Maria Czaplińska
171
(0,84%)
-
7
Ryszard Kordalski
215
(1,06%)
-
6
Beata Aneta Paszkowska
126
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,OLSZTYN KOCHAM"
-
4
Ewa Bojarska
166
(0,82%)
-
1
Grzegorz Franciszek Kurowski
289
(1,42%)
-
5
Marek Andrzej Ptasznik
131
(0,64%)
-
2
Iwona Szostak
286
(1,41%)
-
7
Bartosz Michał Hura
82
(0,40%)
-
8
Elżbieta Szewczak
72
(0,35%)
-
3
Stanisław Adam Karzecki
57
(0,28%)
-
6
Adrian Piotr Abramczyk
107
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Dariusz Wasiela
198
(0,97%)
-
1
Leszek Araszkiewicz
1 765
(8,68%)
-
3
Maciej Radosław Tobiszewski
456
(2,24%)
-
2
Zdzisława Barbara Tołwińska
564
(2,77%)
-
4
Marcin Czyża
486
(2,39%)
-
8
Marta Patrycja Engler
206
(1,01%)
-
6
Zbigniew Antoni Tomkowicz
103
(0,51%)
-
7
Urszula Daria Jędrychowska
259
(1,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Jolanta Bartosiak
22
(0,11%)
-
8
Elżbieta Pilecka
57
(0,28%)
-
4
Alicja Marianna Marcinkiewicz
43
(0,21%)
-
5
Adrian Godlewski
55
(0,27%)
-
3
Paweł Robert Rojczyk
33
(0,16%)
-
1
Krzysztof Kacprzycki
959
(4,72%)
-
2
Małgorzata Urszula Szumowska
131
(0,64%)
-
7
Andrzej Tadeusz Sałkowski
24
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNY OLSZTYN"
-
4
Halina Domańska
91
(0,45%)
-
2
Borys Józef Zadorecki
166
(0,82%)
-
7
Małgorzata Anna Wasyluk
134
(0,66%)
-
1
Monika Walentyna Falej
1 175
(5,78%)
-
6
Witold Konrad Młynarczyk
140
(0,69%)
-
3
Marcin Tomasz Młynarczyk
59
(0,29%)
-
5
Piotr Tomasz Olejnik
70
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
-
1
Mirosław Antoni Gornowicz
1 285
(6,32%)
-
2
Halina Zaborowska-Boruch
508
(2,50%)
-
3
Kamil Kowalewicz
158
(0,78%)
-
5
Wioletta Bulejak
131
(0,64%)
-
9
Irena Elżbieta Fabisiak
221
(1,09%)
-
8
Marcin Wincel
243
(1,20%)
-
7
Aleksander Witold Bauknecht
132
(0,65%)
-
6
Robert Stanisław Słupecki
90
(0,44%)
-
4
Halina Mikulska
196
(0,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Radosław Klonowski
2 833
(13,94%)
-
2
Tomasz Jan Głażewski
704
(3,46%)
-
8
Daniel Janik
111
(0,55%)
-
3
Halina Teresa Ciunel
1 156
(5,69%)
-
6
Beata Wilamowska-Trochim
88
(0,43%)
-
5
Dagmara Karolina Ciesielska-Jasińska
199
(0,98%)
-
4
Tomasz Stanisław Branicki
212
(1,04%)
-
9
Irena Burczyk
364
(1,79%)
-
7
Tomasz Boenke
315
(1,55%)