Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa Białobrzegi, Bortatycze, Bortatycze Kolonia, Chyża, Wysokie, Sitaniec, Sitaniec Wolica, Sitaniec Kolonia, Borowina Sitaniecka, Łapiguz
Pokaż więcej
Anna Bartoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
184
(7,53%)
Michał Mirosław Budzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
199
(8,15%)
Anna Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
124
(5,08%)
Agnieszka Katarzyna Kwoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
104
(4,26%)
Henryk Janusz Łukaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
247
(10,11%)
Wiesław Pośnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
188
(7,70%)
Andrzej Pokrywka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
110
(4,50%)
Dariusz Marek Tłuczkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
160
(6,55%)
Renata Ewa Tywoniuk-Kwoka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(3,15%)
Anna Elżbieta Waśko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(3,19%)
Anna Sołowiej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(2,58%)
Edmund Jan Hałasa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(7,58%)
Waldemar Błahut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(3,64%)
Jacek Stefan Adamczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(7,00%)
Henryk Rajtar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(2,62%)
Czesław Welcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(5,00%)
Dariusz Stanisław Wojnarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
37
(1,52%)
Wioleta Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
26
(1,06%)
Katarzyna Teresa Szałacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
77
(3,15%)
Jakub Goździuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
20
(0,82%)
Piotr Boba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
39
(1,60%)
Joanna Bas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
10
(0,41%)
Jarosław Tadeusz Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
24
(0,98%)
Zbigniew Skrzypa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
44
(1,80%)
Okręg 2
Sołectwa Jatutów, Kalinowice, Pniówek, Szopinek, Wólka Panieńska
Pokaż więcej
Grażyna Alina Zyza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
111
(5,17%)
Wojciech Suchowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
244
(11,37%)
Anna Maria Paszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
114
(5,31%)
Piotr Mirosław Najda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
370
(17,24%)
Monika Terlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
46
(2,14%)
Mariusz Ryszard Sawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
157
(7,32%)
Mirosław Michał Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
292
(13,61%)
Konrad Mariusz Kitka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
231
(10,76%)
Monika Justyna Kniaź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(3,26%)
Dariusz Bednarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(5,08%)
Michalina Majdan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(1,77%)
Jerzy Szast
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(5,13%)
Marek Andrzej Musiał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(5,36%)
Halina Maria Szymańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(6,48%)
Okręg 3
Sołectwa Białowola, Lipsko, Lipsko Polesie, Lipsko Kosobudy, Zalesie, Zarzecze, Wieprzec, Wierzchowiny, Skaraszów, Wólka Wieprzecka, Wychody, Skokówka, Zwódne, Żdanów, Żdanówek
Pokaż więcej
Krzysztof Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
239
(10,29%)
Piotr Władysław Koczułap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
288
(12,40%)
Anna Henryka Tabała-Radlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
115
(4,95%)
Beata Barbara Stręciwilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
182
(7,84%)
Kazimierz Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
157
(6,76%)
Anna Mirosława Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
191
(8,23%)
Henryka Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
74
(3,19%)
Andrzej Wacław Kiciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(7,36%)
Monika Kawala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(3,23%)
Andżelika Maria Siemko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(3,75%)
Marek Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(4,09%)
Tadeusz Tarajko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
345
(14,86%)
Małgorzata Szałach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(3,27%)
Wiesław Michał Koczułap
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
227
(9,78%)
Okręg 4
Sołectwa Hubale, Mokre, Płoskie, Siedliska (z częścią Siedliska Kolonia), Zawada (z częścią Siedliska Kolonia)
Pokaż więcej
Sylwester Wiesław Dobromilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
325
(13,28%)
Jolanta Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
150
(6,13%)
Radosław Pitwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
173
(7,07%)
Kinga Maria Popytak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
163
(6,66%)
Tadeusz Kostrubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
264
(10,78%)
Anna Ewa Skorupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
167
(6,82%)
Beata Jadwiga Wichorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO
175
(7,15%)
Piotr Dołba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
227
(9,27%)
Krzysztof Andrzej Chrześcijan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(5,43%)
Marek Krzysztof Kłoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(1,72%)
Krzysztof Adam Ostasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
305
(12,46%)
Teresa Wiesława Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(2,61%)
Teresa Janina Balasa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(3,47%)
Marzena Hildebrand
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175
(7,15%)