Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krasne (od nr 1 do nr 50, od 147 do końca)
Pokaż więcej
Ireneusz Tomasz Luchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
72
(47,06%)
Henryk Raczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(52,94%)
Okręg 2
Krasne (od nr 51 do 146)
Pokaż więcej
Wacław Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 3
Podkrasne, Wierzba (sołectwo Wierzba Druga)
Pokaż więcej
Roman Józef Bochniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
Stary Zamość, (od nr 1 do 113, od nr 140 do końca), Stary Zamość Gościniec
Pokaż więcej
Piotr Jarosław Pieczykolan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
153
(74,27%)
Mariola Maria Antoszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(25,73%)
Okręg 5
Nowa Wieś, Podstary Zamość, Podstary Zamość Doły, Stary Zamość Dziedzicówka (od nr 114 do nr 139)
Pokaż więcej
Wiesław Biały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Wierzba Pierwsza (od nr 19 do 93)
Pokaż więcej
Stanisław Ryszard Kostrubała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
85
(59,03%)
Anna Marchewka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(40,97%)
Okręg 7
Sołectwo Wierzba Pierwsza (od nr 94 do 192)
Pokaż więcej
Mirosław Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
81
(54,73%)
Krystyna Irena Kochańska
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
67
(45,27%)
Okręg 8
Majdan Sitaniecki
Pokaż więcej
Sławomir Bujnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Borowina, Wisłowiec (sołectwo Wisłowiec, sołectwo Wisłowiec-Kolonia)
Pokaż więcej
Edyta Małgorzata Woszuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(9,57%)
Andrzej Jan Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
156
(82,98%)
Adam Janusz Smyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNA GMINA PLUS”
14
(7,45%)
Okręg 10
Chomęciska Małe
Pokaż więcej
Urszula Anna Bęcal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
148
(58,73%)
Edyta Katarzyna Zielińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(41,27%)
Okręg 11
Udrycze-Kolonia, Udrycze Wola (od nr 33 do 45)
Pokaż więcej
Jan Szczepan Borys
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Udrycze-Wola (od nr 1 do 32, od nr 46 do końca)
Pokaż więcej
Andrzej Krzyszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
124
(80,52%)
Ryszard Mieczysław Kitka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(19,48%)
Okręg 13
Udrycze-Koniec
Pokaż więcej
Marek Czesław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
86
(47,51%)
Aleksandra Soboń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(14,92%)
Jarosław Jeleń
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
68
(37,57%)
Okręg 14
Chomęciska Duże Pierwsze
Pokaż więcej
Szczepan Konrad Ziemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
99
(59,64%)
Stanisław Gnyp
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(40,36%)
Okręg 15
Chomęciska Duże Drugie
Pokaż więcej
Zbigniew Krzysztof Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ
117
(70,91%)
Aneta Waszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(29,09%)