Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Marklowice Górne
Pokaż więcej
Mirosław Franciszek Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
248
(49,70%)
Wojciech Kazimierz Giza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
79
(15,83%)
Rafał Andrzej Holeksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
155
(31,06%)
Mariusz Waldemar Andrukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
17
(3,41%)
Okręg 2
Część sołectwa Zebrzydowice Górne Ulice: Akacjowa, Nowy Dwór, Poziomkowa, Różana, Juliusza Słowackiego 12 - 14 parzyste, od 15B do końca, Słowicza, Świerkowa, Zamkowa
Pokaż więcej
Marek Tomasz Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
159
(39,65%)
Ryszard Maksymilian Baron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
69
(17,21%)
Grażyna Ewa Rychły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
119
(29,68%)
Daniel Piotr Caniboł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
54
(13,47%)
Okręg 3
Część sołectwa Zebrzydowice Górne Ulice: Chabrowa, Grabowa, Groblowa, Jesionowa, Kalinowa, ks. Antoniego Janusza od 13 do końca, Stawowa, Stroma, Wałowa
Pokaż więcej
Patryk Adam Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
78
(20,63%)
Andrzej Karol Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
100
(26,46%)
Jarosław Jerzy Turski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
152
(40,21%)
Bogdan Jan Kurtyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
48
(12,70%)
Okręg 4
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Adama Asnyka, Astrów, Goździkowa, Jagodowa, Jutrzenki 2A - 10 parzyste, od 11 do końca, Okrężna, Pierwiosnków, Pochyła, Promienna, Przedwiośnie, Skotnicka
Pokaż więcej
Grzegorz Łukasz Kopiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
138
(33,66%)
Adam Włodzimierz Sztychny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
59
(14,39%)
Ireneusz Franciszek Sacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
151
(36,83%)
Przemysław Grzegorz Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
62
(15,12%)
Okręg 5
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Agrestowa, Dworcowa, Jutrzenki 1 - 2, 3 - 9 nieparzyste, Jana Kochanowskiego od 2 do końca numery parzyste, Owocowa, Strażacka, Wojska Polskiego, Wrzosowa
Pokaż więcej
Zbigniew Arkadiusz Ździebło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
175
(57,38%)
Mariola Jolanta Marczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
56
(18,36%)
Wojciech Ludwik Parchański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
74
(24,26%)
Okręg 6
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Górnicza, Kasztanowa, Jana Kochanowskiego 1 - 59 nieparzyste, ks. Antoniego Janusza 1 - 12, Makowa, Elizy Orzeszkowej 4 - 16 parzyste, od 17 do końca, Palmowa, Rzeczna, Sadowa, Juliusza Słowackiego 1 - 11, 13 - 15 nieparzyste, Srebrna, Tulipanowa
Pokaż więcej
Jacek Marek Wachtarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
108
(25,00%)
Michał Kazimierz Kondziołka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
86
(19,91%)
Grzegorz Jarosław Kukuczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
169
(39,12%)
Iwona Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
69
(15,97%)
Okręg 7
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Cicha, Działkowa, Jana Kochanowskiego od 61 do końca numery nieparzyste, Kwiatowa, Liliowa, Elizy Orzeszkowej 1 - 3, 5 - 15 nieparzyste, PCK, Piękna, Poprzeczna, Tęczowa, Topolowa, Wesoła, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Jadwiga Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
80
(19,14%)
Henryk Franek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
245
(58,61%)
Ireneusz Lucjan Ochodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
93
(22,25%)
Okręg 8
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chmielna, Graniczna, Jagiellońska 1 - 20, 22 - 32 parzyste, mjr Cezarego Hallera, Rolna, Wodna, Zielona, Źródlana
Pokaż więcej
Urszula Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
169
(41,02%)
Eugeniusz Lose
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
243
(58,98%)
Okręg 9
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Folwarczna, Jagiellońska 21 - 31 nieparzyste, 34 - 50 parzyste, 52A - 52C, Jarzębinowa, Jaśminowa, Janusza Korczaka 1 - 22, 23 - 39 nieparzyste, Malinowa, Myśliwska, Staropolska od 9 do końca, Wiejska, Wiśniowa
Pokaż więcej
Czesław Julian Tulorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
114
(32,66%)
Janina Małgorzata Węglorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
100
(28,65%)
Szymon Łukasz Żyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
135
(38,68%)
Okręg 10
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Bławatkowa, Hiacyntowa, Jagiellońska 33 - 51 nieparzyste, 52, od 52D do końca, Jasna, Kasztelańska, Miodowa 1, 2C, 2D, Nowa, Henryka Sienkiewicza, Spacerowa, Leopolda Staffa, Staropolska 1 - 8, Świtezianki 1 - 4, 6, Wierzbowa, Zagrodowa 1 - 5, 7 - 9 nieparzyste, Ceglana, księdza Ignacego Świeżego
Pokaż więcej
Tomasz Józef Wojacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
108
(31,30%)
Kalina Agnieszka Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
173
(50,14%)
Krystian Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
64
(18,55%)
Okręg 11
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Bukowa, Jodłowa, Janusza Korczaka 24 - 40 parzyste, od 41 do końca, ks. Jerzego Marekwicy, Miodowa 2, od 3 do końca, Orzechowa, Spółdzielcza, Świtezianki 5, od 6A do końca, Zagrodowa 6 - 10 parzyste, od 11 do końca
Pokaż więcej
Aleksandra Grażyna Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
47
(13,39%)
Janusz Stanisław Pilorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
193
(54,99%)
Joanna Maria Gwizdała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
111
(31,62%)
Okręg 12
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Dworkowa, Harcerska 27, 29, od 35 do końca, Krótka, Jana Matejki 13 - 19 nieparzyste, od 20 do końca, Pocztowa od 14 do końca, Juliana Tuwima, Zakątek Leśny
Pokaż więcej
Anna Wanda Stuś-Jarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
120
(41,96%)
Mirosław Piotr Wenglorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
103
(36,01%)
Grzegorz Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CZAPLI
63
(22,03%)
Okręg 13
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Harcerska 1 - 10, 12 - 28 parzyste, Jana III Sobieskiego, Kłosowa, Magnolii, Mała, Olchowa, Obrębowska, Pocztowa 1 - 13, Spokojna
Pokaż więcej
Henryk Ryszard Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
141
(50,18%)
Lesława Anna Juszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
113
(40,21%)
Grażyna Elżbieta Matuszek-Szotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
27
(9,61%)
Okręg 14
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Czereśniowa, Harcerska 11 - 25 nieparzyste, 30 - 34, Jabłoni, Marii Konopnickiej, Ludowa, Jana Matejki 1 - 12, 14 - 18 parzyste, Podleśna, Pogodna, Średnicowa, Wojewódzka
Pokaż więcej
Józef Kazimierz Sznapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
37
(14,07%)
Beata Barbara Piątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIĄTKOWSKIEJ
214
(81,37%)
Mariusz Wojciech Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
12
(4,56%)
Okręg 15
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Kolonii, Gustawa Morcinka, Ogrodnicza, Słoneczna, Pawła Stalmacha
Pokaż więcej
Joanna Renata Hanzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
94
(53,41%)
Sylwia Jadwiga Piszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
82
(46,59%)