Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na południe od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25
Pokaż więcej
Cezary Jerzy Cichocki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
50
(34,48%)
Paweł Tomasz Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
6
(4,14%)
Grzegorz Komór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(28,97%)
Alina Maria Mohylowska-Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
47
(32,41%)
Okręg 2
Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na północ od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Dembowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
20
(11,56%)
Jacek Mirosław Studziński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
48
(27,75%)
Agnieszka Elżbieta Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
54
(31,21%)
Robert Czesław Kraska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(24,86%)
Joanna Matczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
8
(4,62%)
Okręg 3
Sołectwa: Budy, Proszyska (miejscowości: Proszyska, Wycinki, Żółwiny), Radunek
Pokaż więcej
Elżbieta Katarzyna Krzewina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(40,79%)
Justyna Dorota Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
15
(19,74%)
Grażyna Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
30
(39,47%)
Okręg 4
Sołectwa: Nożyczyn, Siedlimowo
Pokaż więcej
Lidia Beinka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
39
(22,67%)
Iwona Kobielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
24
(13,95%)
Aneta Maria Barczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(56,40%)
Beata Joanna Tabaczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
12
(6,98%)
Okręg 5
Sołectwa: Berlinek, Krzywe Kolano, Lenartowo
Pokaż więcej
Monika Szymczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(25,18%)
Paulina Magdalena Erber-Fryska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
22
(15,83%)
Genowefa Stanisława Paczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
26
(18,71%)
Joanna Beata Jędraszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(40,29%)
Okręg 6
Sołectwo Wójcin-część położona przy drodze prowadzącej od miejscowości Kożuszkowo do skrzyżowania w miejscowości Wójcin i dalej część sołectwa położona na północny wschód od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin
Pokaż więcej
Patryk Paweł Maciejewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
35
(20,35%)
Dariusz Żelazowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(35,47%)
Halina Grażyna Płachcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE
76
(44,19%)
Okręg 7
Sołectwo Wójcin-część położona na zachód i południe od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin
Pokaż więcej
Maciej Ziółkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
43
(25,00%)
Anna Winiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(50,58%)
Jan Stanisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE
42
(24,42%)
Okręg 8
Sołectwo Gaj (miejscowości: Gaj, Przyjezierze i Wysoki Most)
Pokaż więcej
Natalia Dymarkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(13,84%)
Marcin Tomasz Czaplicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
99
(62,26%)
Marcin Tomasz Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(23,90%)
Okręg 9
Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
Bartosz Kapelski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
21
(16,15%)
Jerzy Kamelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Marcin Jakub Drzazgowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
53
(40,77%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Kożuszkowa
Pokaż więcej
Marek Hanczewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
32
(18,50%)
Barbara Drzazgowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
39
(22,54%)
Emilia Magdalena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
28
(16,18%)
Jolanta Stanisława Toda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(42,77%)
Okręg 11
Sołectwa: Kożuszkowo (miejscowości: Kożuszkowo i Pomiany), Kuśnierz
Pokaż więcej
Jan Kłosowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
20
(15,75%)
Marek Jarosław Wysocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(54,33%)
Kazimierz Derenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
38
(29,92%)
Okręg 12
Sołectwo Kościeszki: (miejsowości: Gopło, Kościeszki)
Pokaż więcej
Wanda Maria Krzesińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
50
(33,33%)
Renata Starczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
46
(30,67%)
Sylwia Bernadeta Galińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,67%)
Kacper Wilhelm Szymankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
32
(21,33%)
Okręg 13
Sołectwa: Dobsko, Siemionki (miejscowości: Siemionki, Sierakowo, Sierakówek, Włostowo)
Pokaż więcej
Magdalena Maria Buczkowska-Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
39
(29,55%)
Tomasz Wesołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(34,85%)
Jerzy Marek Burzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
47
(35,61%)
Okręg 14
Sołectwa: Lubstówek, Rzeszyn
Pokaż więcej
Paweł Glanc
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
41
(42,71%)
Lidia Kaczalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
30
(31,25%)
Bartosz Mieszko Pawłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(17,71%)
Piotr Paweł Czubachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
8
(8,33%)
Okręg 15
Sołectwa: Golejewo, Rzeszynek
Pokaż więcej
Mieczysław Krzesiński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(24,60%)
Regina Piotrowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
29
(23,02%)
Izabela Świtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM
4
(3,17%)
Lidia Sucharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(30,95%)
Piotr Paweł Doldasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
23
(18,25%)