Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Irena Krystyna Furmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
166
(56,66%)
Aleksandra Anna Prawucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
13
(4,44%)
Beata Agnieszka Przesmycka-Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
21
(7,17%)
Magdalena Weronika Wilczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
93
(31,74%)
Okręg 2
Wawrów od nr 84 do nr 89F
Pokaż więcej
Ewa Edyta Głowińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
74
(36,63%)
Natalia Anna Godlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
20
(9,90%)
Krystyna Rajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
108
(53,47%)
Okręg 3
Wawrów od nr 17 do nr 45A, ulice: Czereśniowa, Lawendowa, Malinowa, Osiedle Bermudy, Zielone Pola, Pogodna, Różana, Słoneczna
Pokaż więcej
Sławomir Stanisław Kozdraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
51
(17,47%)
Ilona Grażyna Walkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
30
(10,27%)
Ryszard Jan Giżycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
61
(20,89%)
Marian Paweł Tomkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WAWRÓW
109
(37,33%)
Stanisław Tokarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
41
(14,04%)
Okręg 4
Wawrów od nr 1 do nr 16A, od nr 46 do nr 72 i od nr 90 do końca, ul. Akacjowa, Bieszczadzka, Morelowa, Sadowa
Pokaż więcej
Piotr Wołczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
38
(17,84%)
Marzena Papke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
21
(9,86%)
Zbigniew Karol Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
107
(50,23%)
Zbigniew Andrzej Haściło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WAWRÓW
47
(22,07%)
Okręg 5
Janczewo od nr 1 do nr 64A, ulice: Jabłoniowa, Jaśminowa, Leśna, Malinowa, Ogrodowa, Orzechowa, Sosnowa, Słoneczna
Pokaż więcej
Radosław Przemysław Wołoszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
71
(21,58%)
Joanna Helena Ostrówka-Skoczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
28
(8,51%)
Marta Płaczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
60
(18,24%)
Damian Kochmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
170
(51,67%)
Okręg 6
Janczewo od nr 65 do końca, ulice: Brzozowa, Lipowa, Makowa, Owocowa, Polna, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Tadeusz Ryszard Szutenbach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
51
(15,22%)
Mirosława Weronika Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
37
(11,04%)
Regina Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
40
(11,94%)
Krystyna Podsiadło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
207
(61,79%)
Okręg 7
Płomykowo, Gralewo od nr 10 do nr 48, od nr 95 do nr 104, ulice: Krótka, Kwiatowa, Miodowa
Pokaż więcej
Renata Bożena Szostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
122
(52,36%)
Katarzyna Łucja Halaba-Bruzdewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
21
(9,01%)
Marlena Zauer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
25
(10,73%)
Radosław Józef Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
65
(27,90%)
Okręg 8
Gralewo od nr 1 do nr 9, od nr 49 do nr 94, od nr 104C do końca i ul. Widokowa
Pokaż więcej
Bartosz Przemysław Korejwo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
47
(25,00%)
Arkadiusz Leon Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
18
(9,57%)
Aneta Korbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
45
(23,94%)
Tadeusz Adam Boczula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
78
(41,49%)
Okręg 9
Górki, Santok ulice: Gorzowska od nr 59A do końca, Szkolna, Wodna
Pokaż więcej
Adam Marek Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
56
(26,67%)
Arkadiusz Sławomir Winnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
2
(0,95%)
Sylwia Katarzyna Kantarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
69
(32,86%)
Irena Wanda Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
83
(39,52%)
Okręg 10
Santok ulice: Basztowa, Gorzowska od nr 1 do nr 58, Gralewska, Wiśniowa
Pokaż więcej
Justyna Agnieszka Haliczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
79
(37,98%)
Waldemar Kaznowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
14
(6,73%)
Renata Steczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
61
(29,33%)
Konrad Józef Kowalicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
54
(25,96%)
Okręg 11
Stare Polichno
Pokaż więcej
Patrycja Marta Korejwo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
109
(36,95%)
Jan Czesław Pastwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
1
(0,34%)
Halina Tokarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
36
(12,20%)
Ireneusz Kucner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
149
(50,51%)
Okręg 12
Ludzisławice, Nowe Polichno
Pokaż więcej
Sabina Teresa Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
30
(22,56%)
Sławomir Rudnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
4
(3,01%)
Tomasz Piotr Żarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
51
(38,35%)
Bartłomiej Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
48
(36,09%)
Okręg 13
Baranowice, Jastrzębnik, Lipki Małe, Mąkoszyce
Pokaż więcej
Agnieszka Dorota Papciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
28
(19,05%)
Bogusław Zygmunt Roguś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
53
(36,05%)
Renata Zdzisława Nowosad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
66
(44,90%)
Okręg 14
Lipki Wielkie ulice: Lubelska, Łąkowa, Nad Kanałem, Notecka, Plac Kościelny, Pocztowa, Spokojna, Stolarska i Szosowa od nr 1 do nr 72
Pokaż więcej
Jacek Daniel Błach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
49
(18,77%)
Grzegorz Roman Walkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
4
(1,53%)
Karolina Dorota Piętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
91
(34,87%)
Mirosława Wanda Porańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
117
(44,83%)
Okręg 15
Lipki Wielkie ulice: Akacjowa, Kościelna, Nowa, Polna i Szosowa od nr 74 do końca
Pokaż więcej
Arkadiusz Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA LUDNIEWSKIEGO - SANTOK JUTRA
39
(13,36%)
Paweł Żelazny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY WINNICKIEJ „RAZEM DLA SANTOKA”
17
(5,82%)
Katarzyna Małgorzata Szafrańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA CIBORSKIEGO-WSPÓLNE DOBRO
139
(47,60%)
Radosław Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA - NASZA GMINA SANTOK
97
(33,22%)