Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czerwionka-Leszczyny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
4
Barbara Emilia Stano
214
(1,37%)
-
7
Michał Andrzej Szombara
85
(0,54%)
-
3
Jerzy Józef Brząkalik
149
(0,95%)
-
5
Grzegorz Mirosław Kubasa
531
(3,40%)
-
1
Izabella Barbara Krasowska-Salamon
743
(4,76%)
-
8
Bożena Bierowiec-Chrustek
81
(0,52%)
-
2
Jan Tokarz
571
(3,66%)
-
6
Joanna Barbara Dworowy
141
(0,90%)
-
9
Stanisława Krystyna Ptak
57
(0,36%)
-
12
Beata Joanna Sobik-Pala
77
(0,49%)
-
10
Małgorzata Ewa Klasik
145
(0,93%)
-
11
Jacek Karol Rybka
164
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
3
Irena Ewa Woźnica
604
(3,87%)
-
1
Marek Bogusław Profaska
3 220
(20,62%)
-
6
Krzysztof Józef Kalinowski
182
(1,17%)
-
12
Wincenty Józef Klyta
68
(0,44%)
-
10
Elżbieta Małgorzata Górecka
100
(0,64%)
-
4
Gabriela Cecylia Grochla
407
(2,61%)
-
2
Michał Jan Cichoń
671
(4,30%)
-
5
Bogusław Piotr Żelazny
197
(1,26%)
-
11
Andrzej Rufin Szymura
181
(1,16%)
-
9
Zofia Barbara Dymorz
133
(0,85%)
-
7
Małgorzata Gabriela Marciniak
91
(0,58%)
-
8
Wojciech Jerzy Górecki
173
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Katarzyna Anna Dzieżok
70
(0,45%)
-
6
Bożena Elżbieta Żemła
210
(1,34%)
-
11
Karol Norbert Hajduczek
159
(1,02%)
-
10
Bożena Ewa Danyłko
75
(0,48%)
-
7
Franciszek Zygmunt Barakomski
188
(1,20%)
-
3
Anna Teresa Gudzik
301
(1,93%)
-
5
Jolanta Maria Tkocz
184
(1,18%)
-
1
Cezary Dominik Rajca
2 192
(14,04%)
-
2
Adam Aleksander Wczasek
396
(2,54%)
-
4
Grzegorz Marek Budny
184
(1,18%)
-
8
Mateusz Damian Musioł
154
(0,99%)
-
12
Jan Adam Hrapiec
175
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA
-
2
Mariusz Tomasz Kaszek
662
(4,24%)
-
1
Eugeniusz Henryk Adamiec
702
(4,49%)
-
6
Ewa Maria Zaremba
83
(0,53%)
-
3
Jan Benedykt Piecha
100
(0,64%)
-
7
Czesław Stanisław Fojcik
86
(0,55%)
-
12
Sylwia Katarzyna Bochenek
66
(0,42%)
-
11
Sabina Małgorzata Ziajka
25
(0,16%)
-
10
Ramona Ewa Śliwa
87
(0,56%)
-
8
Piotr Jan Miozga
62
(0,40%)
-
9
Leszek Zenon Rutkowski
45
(0,29%)
-
5
Aleksandra Zofia Rapacz-Wróbel
114
(0,73%)
-
4
Ryszard Jan Bluszcz
313
(2,00%)
Okręg 2
Gaszowice, Jejkowice, Lyski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
1
Grzegorz Jan Wojaczek
555
(5,70%)
-
5
Aleksandra Ludwika Śliż-Czorny
107
(1,10%)
-
4
Małgorzata Anna Dyakowska
183
(1,88%)
-
2
Karina Elżbieta Stępień
878
(9,02%)
-
3
Monika Weronika Cedziwoda
211
(2,17%)
-
6
Wojciech Marcin Brzenczek
167
(1,72%)
-
7
Roksana Weronika Durczok
111
(1,14%)
-
8
Mateusz Bartosz Skorupa
41
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
1
Damian Franciszek Mrowiec
1 745
(17,93%)
-
5
Janusz Jan Strupowski
153
(1,57%)
-
3
Aleksandra Anna Wojtas-Plisz
467
(4,80%)
-
7
Krzysztof Henryk Mańczyk
72
(0,74%)
-
2
Zbigniew Goworowski
410
(4,21%)
-
6
Alicja Magdalena Lewandowska
252
(2,59%)
-
4
Bogusław Niestrój
477
(4,90%)
-
8
Gabriela Grażyna Oślizło
285
(2,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Piotr Paulus
375
(3,85%)
-
1
Łukasz Rufin Norek
921
(9,46%)
-
3
Monika Krystyna Kasparek
163
(1,68%)
-
4
Jerzy Kawulok
394
(4,05%)
-
6
Małgorzata Monika Gancek
47
(0,48%)
-
5
Kazimierz Mazurek
284
(2,92%)
-
7
Piotr Mariusz Kwiczala
132
(1,36%)
-
8
Natalia Albina Kustra
62
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Honorata Judyta Węglorz
430
(4,42%)
-
4
Ewa Twardowska
73
(0,75%)
-
2
Arnold Andrzej Powalla
421
(4,33%)
-
3
Ewa Ewelina Stoś
170
(1,75%)
-
5
Andrzej Zdrzałek
145
(1,49%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
3
Grzegorz Józef Nogły
147
(2,67%)
-
1
Sylwia Ewa Szulik
530
(9,62%)
-
2
Krzysztof Piotr Juraszczyk
158
(2,87%)
-
4
Justyna Barbara Błatoń
77
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
3
Lidia Maria Małysa
175
(3,18%)
-
1
Halina Karwot
1 233
(22,38%)
-
2
Adam Michał Wala
178
(3,23%)
-
4
Bogdan Stanisław Śliwka
175
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Teresa Maria Marek-Bugiel
93
(1,69%)
-
4
Irena Łucja Boraca
187
(3,39%)
-
1
Andrzej Stanisław Kłapczyk
539
(9,78%)
-
3
Bolesław Tadeusz Mazur
250
(4,54%)
-
5
Maria Ewa Labus
104
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Elżbieta Krystyna Pierchała
699
(12,69%)
-
2
Maria Grażyna Rduch
251
(4,56%)
-
3
Stanisław Gembalczyk
336
(6,10%)
-
4
Grzegorz Andrzej Wolny
377
(6,84%)