Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Olszyna: Chopina od 21 do końca, Wolności od 73 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Wiesław Henryk Wypych
0
(0,00%)
Okręg 2
Olszyna: Chopina 1 - 20A, Parkowa, Osiedle
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Izabela Świderska
40
(46,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Okuniewicz
46
(53,49%)
Okręg 3
Olszyna: Wolności 20A - 72, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Małgorzata Repelewicz
0
(0,00%)
Okręg 4
Olszyna: Kolejowa, Rzeczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Łukasz Sarzyński
0
(0,00%)
Okręg 5
Olszyna: Legnicka 1 - 40
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Artur Daniel Grabowski
34
(23,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Rozalia Szelest
52
(36,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MIESZKAŃCÓW
-
17
Marta Lelko
56
(39,44%)
Okręg 6
Olszyna: Górna, Legnicka od 41 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Ryszard Piotr Roszyk
0
(0,00%)
Okręg 7
Olszyna: Mickiewicza, Sienkiewicza, Adama Asnyka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Stanisław Józef Januszko
86
(49,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Maria Kudra
41
(23,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MIESZKAŃCÓW
-
17
Radosław Jan Sałandyk
47
(27,01%)
Okręg 8
Olszyna: 3 Maja, Wolności 1 - 20
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Sabina Stanisława Baran
66
(43,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MIESZKAŃCÓW
-
17
Damian Kopiś
85
(56,29%)
Okręg 9
Olszyna: 1 Maja, Piękna, Polna, Skłodowskiej-Curie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Sebastian Stycharz
62
(41,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Piotr Tertel
86
(58,11%)
Okręg 10
Olszyna: Kamienna, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Piotr Krzysztof Kurczewski
74
(37,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Sławomir Gmyzo
60
(30,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MIESZKAŃCÓW
-
17
Tomasz Kubiński
64
(32,32%)
Okręg 11
Biedrzychowice: 1 - 87
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Mariola Beata Kondracka
0
(0,00%)
Okręg 12
Biedrzychowice: od 88 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Patryk Zbigniew Ostrowski
73
(54,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Wencel
61
(45,52%)
Okręg 13
Bożkowice, Grodnica, Krzewie Małe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Roman Paweł Grubizna
87
(56,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Maksymilian Cieślak
66
(43,14%)
Okręg 14
Kałużna, Karłowice, Nowa Świdnica, Zapusta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Norbert Schindzielors
95
(66,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Teresa Gągała
48
(33,57%)
Okręg 15
Olszyna Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA
-
16
Iwona Dorota Sznajdrowicz
0
(0,00%)