Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ADAMA MICKIEWICZA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FELICJANA SŁAWOJA SKŁADKOWSKIEGO, GWARNA, JANA MATEJKI, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KALISKA, KOMUNALNA, KONIŃSKA, KRÓTKA, ŁAGODNA, ŁĄCZNA, MARIANA CIEPLAKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIŁA, MIŁOSNA, MIODOWA, MŁODYCH, MUCHLIŃSKA, NASTROJOWA, PLAC ZACISZE, POŁUDNIOWA, PROMIENNA, PRZYJEMNA, RAJSKA, SIELSKA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SPÓŁDZIELCÓW, STANISŁAWA KĄCZKOWSKIEGO, STEFANA ŻEROMSKIEGO, STYLOWA, SZEROKA, SZKOLNA, ŚW. FLORIANA, UROCZA, WĄSKA, WESOŁA, ZABAWNA, ZGODNA, ZIELONA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
6
Ewa Maria Podembska
24
(1,03%)
-
1
Marcin Derucki
261
(11,23%)
-
4
Aneta Mirosława Molka
41
(1,76%)
-
5
Elżbieta Niespodziańska
267
(11,48%)
-
2
Wojciech Michał Rygiert
112
(4,82%)
-
3
Przemysław Michał Poliński
66
(2,84%)
-
7
Paweł Antoni Rogodziński
100
(4,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zofia Dzierzgowska
16
(0,69%)
-
6
Urszula Halina Rosińska
14
(0,60%)
-
4
Sebastian Andrzej Jafra
23
(0,99%)
-
7
Dariusz Jasak
170
(7,31%)
-
1
Dariusz Kałużny
223
(9,59%)
-
2
Filip Władysław Nowakowski
41
(1,76%)
-
3
Zofia Malarowska
34
(1,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Magdalena Anna Grosz
4
(0,17%)
-
1
Joanna Maria Maciejewska
115
(4,95%)
-
2
Piotr Jan Dziura
51
(2,19%)
-
3
Remigiusz Michał Wojciechowski
4
(0,17%)
-
7
Tomasz Józef Tomkiewicz
16
(0,69%)
-
4
Magdalena Teresa Dąbrowska
10
(0,43%)
-
5
Krzysztof Zygmunt Adamek
15
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
2
Zdzisław Franciszek Kasprzak
28
(1,20%)
-
1
Jacek Jan Wzorek
107
(4,60%)
-
3
Jolanta Teresa Bochyńska
9
(0,39%)
-
4
Iwona Ewa Chrzempiec
56
(2,41%)
-
5
Piotr Dewicki
25
(1,08%)
-
6
Anna Piekarska
9
(0,39%)
-
7
Przemysław Hubar
7
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Damian Wdowiński
10
(0,43%)
-
3
Małgorzata Karbowa
17
(0,73%)
-
1
Andrzej Rossa
26
(1,12%)
-
4
Aneta Anna Bartczak
7
(0,30%)
-
7
Janusz Dudek
17
(0,73%)
-
5
Mariusz Łukasik
13
(0,56%)
-
6
Milena Zofia Krótkiewicz
20
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
1
Adrian Andrzej Wielogórski
74
(3,18%)
-
4
Dariusz Trzmielewski
19
(0,82%)
-
2
Paweł Dzikowski
38
(1,63%)
-
6
Anna Maria Adamek
13
(0,56%)
-
5
Magdalena Wawrowska
4
(0,17%)
-
3
Katarzyna Czerwińska
2
(0,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jacek Król
33
(1,42%)
-
5
Mirosława Maria Śmigaszewska
9
(0,39%)
-
2
Jarosław Marcin Romke
58
(2,49%)
-
4
Mariusz Oskar Arent
12
(0,52%)
-
1
Marta Anna Kiszewska
105
(4,52%)
Okręg 2
3 MAJA, AKACJOWA, ALEJA JANA PAWŁA II, ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, BRACI MARSZLÓW, BRACI PIETRZAKÓW, BROWARNA, BRZOZOWA, BURSZTYNOWA, CICHA, CZYSTA, DĘBOWA, DOBRSKA, DOBRSKA SZOSA, DWORCOWA, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, FOLWARCZNA, FRYDERYKA CHOPINA, GORZELNIANA, GRANICZNA, GRAŻYNY BACEWICZ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JACKA KACZMARSKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JAŚMINOWA, JÓZEFA BRANDTA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, J. MEHOFFERA, KAROLA KURPIŃSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KASZTANOWA, KAZIMIERZA SEROCKIEGO, KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO, KLONOWA, KOLEJOWA, KOLSKA, KSIĘDZA FLORCZAKA, KWIATOWA, LEONA LUBOMIRA KRUSZYŃSKIEGO, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LEŚNA, LNIANA, LUCJANA ŻELIGOWSKIEGO, LUDOMIRA RÓŻYCKIEGO, ŁĄKOWA, MAKOWA, MALINOWA, MARKA GRECHUTY, MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO, MORELOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, NOWA, OGRODOWA, OLIWKOWA, ORZECHOWA, OSIEDLE MIRANDA, OSIEDLE UNIEJOWSKIE, PARKOWA, PERŁOWA, PIĘKNA, PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO, PIWNA, PLAC HENRYKA GLICENSTEINA, PLAC HENRYKA SIENKIEWICZA, PLAC KILIŃSKIEGO, PLAC WOJSKA POLSKIEGO, PODUCHOWNE, PÓŁNOCNA, PSZENICZNA, RADOSNA, RÓŻANA, RUBINOWA, SEZAMOWA, SŁONECZNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, SZAFIROWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TAMKA, TOMIŁY SKŁADKOWSKIEJ, TOROWA, WINCENTEGO MILEWSKIEGO, WIŚNIOWA, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO, WŁADYSŁAWA PODKOWIŃSKIEGO, WŁADYSŁAWA ŻELEŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, ZDROJKI LEWE, ZDROJKI PRAWE, ZDROJOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
1
Karol Włodzimierz Serafiński
496
(15,26%)
-
5
Ewelina Magdalena Derucka
58
(1,78%)
-
3
Seweryn Sylwester Chrostek
215
(6,62%)
-
2
Andrzej Jerzy Perliński
195
(6,00%)
-
4
Malwina Podgórska
38
(1,17%)
-
7
Jerzy Stanisław Włodarczyk
102
(3,14%)
-
6
Karolina Ewa Gajda
48
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maryla Janina Stolarek
335
(10,31%)
-
2
Eugeniusz Łukasik
119
(3,66%)
-
3
Stanisław Andrzej Kończak
92
(2,83%)
-
5
Anna Józefa Jaszczak
11
(0,34%)
-
4
Janusz Andrzej Perliński
83
(2,55%)
-
7
Zdzisław Andrzej Gadomski
56
(1,72%)
-
6
Małgorzata Barbara Solińska
43
(1,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marian Mirosław Marczewski
200
(6,15%)
-
5
Mirosław Stanisław Mikołajczyk
32
(0,98%)
-
2
Jerzy Michał Purcel
51
(1,57%)
-
3
Bożena Hanna Mechlińska
21
(0,65%)
-
4
Alina Maria Wesołowska
18
(0,55%)
-
6
Józef Tadeusz Rutkowski
33
(1,02%)
-
7
Beata Lilianna Woźniak-Matusiak
13
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
3
Andrzej Zieliński
79
(2,43%)
-
2
Jolanta Elżbieta Woźniak
15
(0,46%)
-
5
Joanna Pastuszka
53
(1,63%)
-
4
Remigiusz Tomasz Tomczak
16
(0,49%)
-
7
Janusz Henryk Modrzejewski
22
(0,68%)
-
1
Krzysztof Bogdan Pakuła
64
(1,97%)
-
6
Magdalena Milena Wojtkowiak
11
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Emil Andrzej Grzelak
20
(0,62%)
-
4
Monika Dąbkowska-Sosenka
20
(0,62%)
-
1
Krzysztof Aleksander Świerk
108
(3,32%)
-
3
Sylwester Kąpielski
8
(0,25%)
-
7
Anita Nawrot
13
(0,40%)
-
5
Dawid Marszałkowski
32
(0,98%)
-
6
Sylwia Marta Szymańska
12
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
7
Jerzy Jan Wesołowski
52
(1,60%)
-
5
Iwona Anna Bugalska-Rosiak
35
(1,08%)
-
1
Henryk Andrzej Kacprzak
209
(6,43%)
-
4
Paweł Jacek Grabara
20
(0,62%)
-
3
Karolina Augustyniak
17
(0,52%)
-
2
Albin Rafał Zańko
169
(5,20%)
-
6
Elżbieta Cytrowska
16
(0,49%)
Okręg 3
650 LECIA, ADAMA ASNYKA, ALEJA NSZZ "Solidarność", ALEKSANDRA FREDRY, ANDRZEJA KMICICA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, CISOWA, EMILII PLATER, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO, FRANCISZKA STAWICKIEGO, GABRIELA NARUTOWICZA, GENERAŁA MIECZYSŁAWA SMORAWIŃSKIEGO, GENERAŁA STANISŁAWA MACZKA, GEN. STANISŁAWA SOSABOWSKIEGO, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, GRUNWALDZKA, HENRYKA SUCHARSKIEGO, IGLASTA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, IGNACEGO MOŚCICKIEGO, INWESTYCYJNA, JAŁOWCOWA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA SKRZETUSKIEGO, JANA SOBIESKIEGO, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JEDWABNICZA, JODŁOWA, JULIANA ORDONA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KOLSKA SZOSA, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KOŃCOWA, KORYTKOWSKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KSIĘDZA DOMINIKA JĘDRZEJEWSKIEGO, LEGIONÓW POLSKICH, MACIEJA RATAJA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MIESZKA I, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MJR. HUBALA, MODRZEWIOWA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, PLAC ZAWISZY CZARNEGO, PODCHORĄŻYCH, POLNA, POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PRZEMYSŁOWA, RACŁAWICKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SKWER JANA PAWŁA II, SOSNOWA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, STEFANA STARZYŃSKIEGO, ŚWIERKOWA, ŚW. BARBARY, TADEUSZA KUTRZEBY, UNIEJOWSKA, WINCENTEGO WITOSA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA RACZKIEWICZA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, WSCHODNIA, ZAPAŁCZANA, ŻWIRKI I WIGURY.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
1
Mariola Maria Kadrzyńska-Siwek
397
(13,86%)
-
4
Aneta Jasnowska
116
(4,05%)
-
5
Sławomir Sobieraj
22
(0,77%)
-
2
Paweł Tadeusz Borowski
343
(11,98%)
-
3
Mariola Małgorzata Pacześna
253
(8,83%)
-
6
Krzysztof Graczyk
16
(0,56%)
-
7
Paulina Gębczyńska-Ograbek
30
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adrian Marian Bąk
67
(2,34%)
-
1
Jerzy Roman Pionke
298
(10,41%)
-
4
Karol Wacław Ziemiański
27
(0,94%)
-
6
Małgorzata Agnieszka Knop
38
(1,33%)
-
7
Janina Kolęda
103
(3,60%)
-
5
Janina Kazimiera Jasyk
10
(0,35%)
-
2
Katarzyna Karniszewska
99
(3,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Grzegorz Michał Grabarczyk
12
(0,42%)
-
5
Sylwia Dziurzyńska
11
(0,38%)
-
2
Aneta Dziura
23
(0,80%)
-
1
Maciej Mirosław Marczewski
165
(5,76%)
-
7
Marcin Rafał Kaźmierczak
23
(0,80%)
-
3
Krzysztof Szczeciński
20
(0,70%)
-
6
Grażyna Teresa Bielawska
6
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
6
Dariusz Ryszard Kaulferszt
28
(0,98%)
-
1
Joanna Krystyna Pawlak
72
(2,51%)
-
4
Anna Małgorzata Kubarska
16
(0,56%)
-
3
Leszek Włodarczyk
48
(1,68%)
-
7
Hanna Kaprzyk
11
(0,38%)
-
5
Jan Grzegorz Grabowski
8
(0,28%)
-
2
Jarosław Kurzawa
58
(2,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Arkadiusz Andrzej Bartosik
8
(0,28%)
-
2
Marek Sęk
43
(1,50%)
-
6
Andrzej Stanisław Grzelak
3
(0,10%)
-
3
Joanna Krystyna Stodolna
12
(0,42%)
-
4
Urszula Jablonski
15
(0,52%)
-
1
Tomasz Krzysztof Kwaśny
48
(1,68%)
-
7
Karolina Łajdecka
11
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
1
Roman Maciej Groblica
151
(5,27%)
-
2
Alina Maria Janecka
26
(0,91%)
-
5
Małgorzata Alina Wojtasik
16
(0,56%)
-
3
Roman Krzysztof Chojnacki
13
(0,45%)
-
4
Edyta Wioletta Nowinowska
8
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dariusz Jan Marczak
26
(0,91%)
-
1
Dariusz Janusz Młynarczyk
119
(4,16%)
-
5
Janusz Andrzej Stryczniewicz
16
(0,56%)
-
3
Marcelina Chojnacka
19
(0,66%)
-
4
Barbara Beata Nowinowska
10
(0,35%)
Okręg 4
ARMII KRAJOWEJ, GÓRNICZA, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, OSIEDLE WYZWOLENIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 , 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 28, 31, 32, 35, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
1
Ewa Groncik
186
(6,03%)
-
5
Maciej Andrzej Aniołczyk
243
(7,87%)
-
3
Radosław Idzikowski
410
(13,28%)
-
2
Emilia Swenderska
148
(4,79%)
-
4
Tomasz Michalak
37
(1,20%)
-
8
Kamil Ast
38
(1,23%)
-
6
Anita Pawlak
33
(1,07%)
-
7
Przemysław Paweł Karkus
17
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Wojtczak
340
(11,01%)
-
2
Anna Urszula Bytniewska
76
(2,46%)
-
8
Mariusz Jan Wachowicz
63
(2,04%)
-
7
Stefan Irek
24
(0,78%)
-
4
Anna Beata Janiak
59
(1,91%)
-
6
Magdalena Niżałowska
57
(1,85%)
-
3
Norbert Hubert Lament
129
(4,18%)
-
5
Sylwester Benedykt Maćków
33
(1,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Paweł Kwiatkowski
152
(4,92%)
-
2
Stanisław Ćwiek
61
(1,98%)
-
6
Alicja Ewa Jackowska
19
(0,62%)
-
8
Dariusz Paczkowski
31
(1,00%)
-
5
Wiesław Bolesław Marcinkowski
24
(0,78%)
-
4
Zbigniew Buda
24
(0,78%)
-
3
Danuta Janina Markiewicz
15
(0,49%)
-
7
Elżbieta Teresa Pabich
14
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
8
Monika Barbara Martyn
12
(0,39%)
-
3
Izabela Maria Nowakowska
40
(1,30%)
-
1
Piotr Bińkowski
70
(2,27%)
-
2
Ryszard Stanisław Banaszkiewicz
15
(0,49%)
-
4
Renata Sochacka
12
(0,39%)
-
5
Jerzy Gruszczyński
29
(0,94%)
-
6
Dorota Ewa Błazik
6
(0,19%)
-
7
Edyta Maria Szulc
18
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Marcin Kamil Kaniecki
11
(0,36%)
-
6
Anna Romana Wróblewska
1
(0,03%)
-
8
Piotr Arkadiusz Andrzejczak
15
(0,49%)
-
2
Jolanta Baran
50
(1,62%)
-
1
Grzegorz Kamil Grzelak
29
(0,94%)
-
7
Aneta Kremska
12
(0,39%)
-
3
Alina Małgorzata Żydziak
45
(1,46%)
-
5
Leszek Mirosław Nejman
19
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
6
Wacław Mateusz Wypych
20
(0,65%)
-
1
Zdzisław Adam Borowski
80
(2,59%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Malak
42
(1,36%)
-
4
Monika Kmiecik
18
(0,58%)
-
3
Bogdan Leszek Makowski
23
(0,75%)
-
5
Karolina Ewa Kosecka
6
(0,19%)
-
8
Bogdan Eugeniusz Kawka
35
(1,13%)
-
7
Zbigniew Ćwiek
15
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Łukasz Grzybowski
27
(0,87%)
-
2
Robert Tomasz Gorzkowski
68
(2,20%)
-
4
Paweł Bogumił Arent
17
(0,55%)
-
5
Krystyna Kiszewska
23
(0,75%)
-
1
Elżbieta Michałowicz
96
(3,11%)