Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Chocianowice od nr 1 do nr 200
Pokaż więcej
Ewelina Anna Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
66
(35,87%)
Wioletta Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
118
(64,13%)
Okręg 2
Sołectwo: Chocianowice od nr 201 do końca
Pokaż więcej
Norbert Bernard Barcz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(89,70%)
Irena Werner-Kopyto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
17
(10,30%)
Okręg 3
Sołectwo: Ciarka
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Dzierżyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(55,32%)
Benita Agnieszka Kowollik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
42
(44,68%)
Okręg 4
Sołectwo: Gronowice
Pokaż więcej
Adam Grzegorz Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
136
(64,45%)
Beata Maria Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
75
(35,55%)
Okręg 5
Sołectwo: Lasowice Małe
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Pikor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Jasienie ulica: Przysiółek Lipiny, Wiejska, Zwycięstwa
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Jankowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
26
(16,99%)
Rajmund Józef Kinder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
127
(83,01%)
Okręg 7
Sołectwo: Jasienie ulica: Ogrodowa, Opolska, Przysiółek Kopaczka, Przysiółek Wawrzyńcowski, Sadowa, Sportowa.
Pokaż więcej
Gabriela Teresa Prochota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Tuły, Oś
Pokaż więcej
Przemysław Piotr Kasztelan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(9,62%)
Rafał Jan Goroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
51
(49,04%)
Bernard Jan Widera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
43
(41,35%)
Okręg 9
Sołectwo: Laskowice ulica: Górna, Klapacz, Leśna, Niwy, Polna, Tulska, Wiejska od nr 1 do nr 30.
Pokaż więcej
Magdalena Dominika Kansy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
49
(41,53%)
Brygida Gabriela Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
69
(58,47%)
Okręg 10
Sołectwo: Laskowice ulica: Bierdzańska, Działkowa, Krótka, Nowa, Szkolna, Wesoła, Wiejska od nr 31 do końca.
Pokaż więcej
Gabriela Maria Świerc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Lasowice Wielkie
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
172
(60,35%)
Dawid Marek Bierawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
113
(39,65%)
Okręg 12
Sołectwa: Trzebiszyn, Szumirad.
Pokaż więcej
Zygfryd Piotr Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
56
(48,70%)
Renata Agnieszka Pilot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
59
(51,30%)
Okręg 13
Sołectwo: Chudoba od nr 1 do nr 87a.
Pokaż więcej
Grzegorz Roman Bok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(22,56%)
Klaudia Anna Schudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
103
(77,44%)
Okręg 14
Sołectwo: Chudoba od nr 88 do końca.
Pokaż więcej
Piotr Antoni Kisiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo: Wędrynia
Pokaż więcej
Marcin Bomba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ
100
(58,14%)
Józef Edward Ledwig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
72
(41,86%)