Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
obszar sołectw Brulino-Lipskie i Helenowo
Pokaż więcej
Sławomir Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
38
(82,61%)
Ludwik Bańkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(17,39%)
Okręg 2
obszar sołectwa Gostkowo
Pokaż więcej
Barbara Lipińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(60,00%)
Zygmunt Kuczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSTKOWO
34
(40,00%)
Okręg 3
obszar sołectwa Grędzice
Pokaż więcej
Henryk Skłodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
0
(0,00%)
Okręg 4
obszar sołectw Godlewo-Gudosze i Janczewo-Sukmanki
Pokaż więcej
Jan Skłodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
52
(89,66%)
Teresa Godlewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(10,34%)
Okręg 5
obszar sołectwa Janczewo Wielkie
Pokaż więcej
Albert Dębicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
46
(71,88%)
Jan Budziszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(28,13%)
Okręg 6
obszar sołectwa Leśniewo
Pokaż więcej
Michał Jan Broda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(9,23%)
Piotr Frąckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEŚNIEWO
59
(90,77%)
Okręg 7
obszar sołectwa Smolewo-Parcele
Pokaż więcej
Janina Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
0
(0,00%)
Okręg 8
obszar sołectw Słup i Słup-Kolonia
Pokaż więcej
Agnieszka Skłodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
65
(91,55%)
Tomasz Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(8,45%)
Okręg 9
obszar sołectwa Smolewo-Wieś
Pokaż więcej
Sławomir Młyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
29
(53,70%)
Anna Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(46,30%)
Okręg 10
obszar sołectwa Uścianek-Dębianka
Pokaż więcej
Józef Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
20
(35,71%)
Aneta Bermond
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(64,29%)
Okręg 11
obszar sołectwa Zakrzewo-Zalesie
Pokaż więcej
Krzysztof Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
35
(63,64%)
Bogdan Józef Kossakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(36,36%)
Okręg 12
obszar sołectw Świerże-Leśniewek i Mianówek
Pokaż więcej
Stanisław Konstanty Świerżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
74
(73,27%)
Wojciech Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(26,73%)
Okręg 13
część obszaru sołectwa Szulborze Wielkie:-ul. Bohaterów AK-ul. Romantyczna-ul. Miła
Pokaż więcej
Aneta Niemira
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
48
(60,00%)
Krzysztof Bogucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(40,00%)
Okręg 14
część obszaru sołectwa Szulborze Wielkie:-ul. Czyżewska-ul. Jana Pawła II-ul. K. St. Wyszyńskiego 1 - 13
Pokaż więcej
Milena Popławska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
37
(60,66%)
Mariusz Grzegorz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. ZAKRZEWSKIEGO
24
(39,34%)
Okręg 15
część obszaru sołectwa Szulborze Wielkie:-ul. Kolejowa-ul. Nowa-ul. Słoneczna-ul. Witosa-ul. Wyszyńskiego od 13A do końca
Pokaż więcej
Maciej Grzegorz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SZULBORZE
65
(67,01%)
Ewelina Barbara Jadczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(32,99%)