Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bytom

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    8 Marca, Alberta, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Barlickiego, Bluszczowa, Bławatkowa, Bobrecka, Bogusławskiego, Bolesława Krzywoustego, Bończyka, Borowa, Braci Śniadeckich, Brzask, Bukowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Chłopska, Chroboka, Cisowa, Czackiego, Czajkowskiego, Daleka, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dolna, Drobczyka, Droga Ewy, Droga Tomasza, Dzierżonia, Elektrownia, Elsnera, Elżbiety, Energetyki, Falista, Feliksa, Felińskiego, Francuska, Frenzla, Glinki, Gruntowa, Hutnicza, Huty Julia, Jaskółcza, Jaśminowa, Jesionowa, Jochymczyka, Karbowska, Karlika, Kasztanowa, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Kolonia Rubież, Kołłątaja, Konstytucji, Krafczyka, Krańcowa, Lema, Leszczynowa, Leśnictwo, Lipowa, Łanowa, Łaszczyka, Mała, Marka, Matki Ewy, Michaloka, Miechowicka, Młodzieżowa, Nickla, Niemcewicza, Niska, Noskowskiego, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Olchowa, Olszewskiego, Opolska, Orkana, Pasteura, Plac Drzymały, Plac Na Bobrku, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Plac Szpitalny, Pocztowa, Pod Brzozami, Pogodna, Popiełuszki, Przelotowa, Racjonalizatorów, Racławicka, Rataja, Relaksowa, Reptowska, Rolna, Samotna, Skośna, Skwer Bonczola, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stalmacha, Stalowa, Stara, Stara Cynkownia, Stolarzowicka od nr 1 - 91 nieparzyste i od nr 2 - 140 parzyste, Stroma, Styczyńskiego, Szyb Pilgera, Szyb Zachodni, Świerkowa, Techniczna, Tomasza, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiązowa, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Włodarska, Wodna, Wolnego, Worpie, Wysoka, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 do końca ulicy nieparzyste, Zamkowa, Zgody, Zjednoczenia, Żwirowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Marian Wilczak
      31 (0,29%)
    2. 5 Joanna Cecylia Klimkiewicz
      42 (0,39%)
    3. 3 Mariusz Alfred Gajda
      58 (0,53%)
    4. 4 Małgorzata Ostrowska
      84 (0,77%)
    5. 1 Łukasz Kamil Gawlik
      208 (1,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Paweł Kurylas
      202 (1,86%)
    2. 2 Tomasz Maciej Wac
      914 (8,42%)
    3. 1 Krzysztof Jan Gajowiak
      1 101 (10,15%)
    4. 6 Ewa Izabela Borzek
      76 (0,70%)
    5. 5 Agnieszka Monika Szymańska
      141 (1,30%)
    6. 4 Norbert Kujawa
      166 (1,53%)
    7. 3 Dorota Genowefa Steczek-Byczek
      123 (1,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Anna Peczyńska-Korczak
      66 (0,61%)
    2. 1 Beata Lidia Kubiak
      202 (1,86%)
    3. 4 Krzysztof Janusz Pitas
      24 (0,22%)
    4. 3 Lucyna Miłosława Spałek-Tybor
      31 (0,29%)
    5. 2 Robert Paweł Barlik
      51 (0,47%)
    6. 6 Ryszard Józef Oleksy
      53 (0,49%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sławomir Roman Rola
      94 (0,87%)
    2. 2 Euzebiusz Czesław Rybarczuk
      38 (0,35%)
    3. 5 Iwona Dorota Dyro
      49 (0,45%)
    4. 3 Krystyna Renata Kanios
      34 (0,31%)
    5. 4 Janusz Kazimierz Smola
      19 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Marek Laksa
      380 (3,50%)
    2. 1 Michał Zdzisław Napierała
      693 (6,39%)
    3. 7 Łukasz Maciej Kozakowski
      53 (0,49%)
    4. 6 Janusz Zbigniew Piórek
      43 (0,40%)
    5. 3 Izabela Edyta Kozak
      66 (0,61%)
    6. 4 Danuta Ewa Gabryel
      176 (1,62%)
    7. 5 Marta Barbara Krajewska
      18 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Izabela Bartkowiak
      91 (0,84%)
    2. 1 Mirosław Józef Podyma
      374 (3,45%)
    3. 3 Janusz Antoni Kasperek
      37 (0,34%)
    4. 5 Zygmunt Edward Sroka
      81 (0,75%)
    5. 6 Katarzyna Grosz-Pochała
      50 (0,46%)
    6. 7 Bogdan Jan Marcinkowski
      55 (0,51%)
    7. 4 Sabina Agnieszka Kowalewska
      60 (0,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Arkadiusz Wojciech Rusnak
      167 (1,54%)
    2. 6 Justyna Maria Maruszczak
      154 (1,42%)
    3. 4 Piotr Paweł Szymański
      421 (3,88%)
    4. 1 Michał Paweł Staniszewski
      1 277 (11,77%)
    5. 3 Edyta Małgorzata Maj
      329 (3,03%)
    6. 5 Aleksander Daniel Zdebel
      104 (0,96%)
    7. 7 Katarzyna Laura Jaksik-Lądwik
      106 (0,98%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Kamil Marcin Jaszczak
      179 (1,65%)
    2. 2 Julianna Teresa Przedpełska
      389 (3,58%)
    3. 1 Maciej Piotr Bartków
      1 101 (10,15%)
    4. 3 Piotr Michał Misztal
      248 (2,29%)
    5. 7 Jolanta Bożena Kowal
      197 (1,82%)
    6. 6 Barbara Helena Freier-Pniok
      45 (0,41%)
    7. 4 Anna Dorota Hancyk
      151 (1,39%)

    Okręg 2

    Adamka, Apteczna, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bażantowa, Bratków, Broniewskiego, Chorzowska od nr 30„d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego, Wiktora Maksa, Fabryczna, Fitelberga, Frycza Modrzewskiego, Grota-Roweckiego, Godulska, Golfowa, Górnośląska, Hallera, Harcerska, Jałowcowa, Jodłowa, Kamienna , Karpacka, Kolonia Zgorzelec, Kolonia Zygmunt, Konwalii, Kosynierów, Krótka, Krupińskiego, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Lelewela, Ludowa, Łabędzia, Łagiewnicka, Małachowskiego, Małgorzatki, Mazurska, Mierosławskiego, Młyńska, Mochnackiego, Nowakowskiego, Obywatelska, Orzegowska, Osiedle Hutnicze, Ostatnia, Palińskiego, Piątka, Piotra, Plac Szalonka, Podhalańska, Pomorska, Prosta, Pszczelna, Puszkina, Romanowskiego, Rostkowskiego, Różana, Rudna, Skrajna, Skromna, Skwer Larischa, Skwer Szajcy, Spacerowa, Srebrna, Stokrotek, Szyby Rycerskie, Ściegiennego, Świętochłowicka, Świętojańska, Tatrzańska, Tulipanów, Warzywna, Witosa, Włodarskiego, Wróblewskiego, Wyzwolenia, Zabrzańska od nr 1 - 129 nieparzyste i od nr 2 - 112 parzyste, Zakątek, Zapolskiej, Zielińskiego, Zielna, Żółkiewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Andrzej Spendel
      186 (1,83%)
    2. 3 Janusz Polański
      79 (0,78%)
    3. 4 Patrycja Klaudia Topolewska
      66 (0,65%)
    4. 5 Irena Krystyna Walczok
      42 (0,41%)
    5. 2 Janusz Białecki
      73 (0,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Damian Franciszek Bartyla
      338 (3,33%)
    2. 2 Michał Lewicki
      830 (8,18%)
    3. 4 Halina Paprocka
      181 (1,78%)
    4. 5 Krzysztof Mariusz Łęgowik
      57 (0,56%)
    5. 3 Barbara Krystyna Wadowska
      260 (2,56%)
    6. 7 Agnieszka Ewa Rybak-Paryga
      40 (0,39%)
    7. 6 Witold Jan Fras
      43 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Paweł Drabik
      150 (1,48%)
    2. 1 Jacek Adam Telęga
      263 (2,59%)
    3. 5 Marek Tomasz Chaber
      28 (0,28%)
    4. 4 Monika Sobkowiak
      36 (0,35%)
    5. 3 Magdalena Piątek
      91 (0,90%)
    6. 6 Dorota Izabela Pytel
      63 (0,62%)
    7. 7 Łukasz Paweł Dunaj
      50 (0,49%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Izabella Czyż
      147 (1,45%)
    2. 4 Tomasz Leon Dziedziński
      27 (0,27%)
    3. 2 Ryszard Kowalski
      32 (0,32%)
    4. 3 Maria Elżbieta Łukawska
      25 (0,25%)
    5. 5 Natalia Elfryda Jaksik
      27 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Rafał Kurzątkowski
      452 (4,45%)
    2. 5 Joanna Zofia Kobyłka
      110 (1,08%)
    3. 3 Sabina Dorota Suchanowska
      148 (1,46%)
    4. 6 Katarzyna Joanna Świtalska
      23 (0,23%)
    5. 4 Krzysztof Jan Cebula
      82 (0,81%)
    6. 1 Piotr Marian Bula
      533 (5,25%)
    7. 7 Wojciech Franciszek Rzepka
      92 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Henryk Posz
      102 (1,01%)
    2. 1 Kazimierz Andrzej Bartkowiak
      336 (3,31%)
    3. 4 Joanna Maria Całus
      44 (0,43%)
    4. 3 Ewa Małgorzata Lotala
      34 (0,34%)
    5. 7 Jan Kaźmierowski
      53 (0,52%)
    6. 5 Waldemar Bartłomiej Gomuła
      30 (0,30%)
    7. 6 Irena Anna Soberska
      32 (0,32%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Krzysztof Piotr Gawenda
      375 (3,70%)
    2. 7 Paweł Tomasz Wittich
      190 (1,87%)
    3. 1 Joanna Krystyna Stępień
      1 180 (11,63%)
    4. 4 Jolanta Zofia Strzelecka
      163 (1,61%)
    5. 5 Norbert Jan Respondek
      178 (1,75%)
    6. 2 Grzegorz Marcin Pawlus
      285 (2,81%)
    7. 3 Katarzyna Krystyna Kukuła
      168 (1,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Barbara Piechaczek
      128 (1,26%)
    2. 3 Witold Henryk Krieser
      338 (3,33%)
    3. 2 Józef Paweł Grzyb
      346 (3,41%)
    4. 1 Piotr Jerzy Patoń
      1 013 (9,98%)
    5. 7 Kamil Łukasz Probierz
      450 (4,43%)
    6. 5 Barbara Danuta Myszor
      58 (0,57%)
    7. 6 Ewelina Rozalia Kulej
      71 (0,70%)

    Okręg 3

    11 - go Listopada, 9 - go Maja, Batalionów Chłopskich, Blachówka, Boczna, Bolesława Śmiałego, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Celna nr 7 i od nr 19do końca ulicy kolejno, Czecha, Damrota, Dąbrowa Miejska, Dąbrówki, Długa, Dolomitowa, Drzewna, Dunikowskiego, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Fredry, Gajowa, Galmanowa, Głogowska, Gombrowicza, Górnicza, Graniczna, Gutenberga, Gwarków Tarnogórskich, Hajdy, Hakuby, Herdy, Hlonda, Holeczków, Jagodnik, Jagodowa, Jaskółki, Jasna, Kaczmarczyków, Kadłubka, Kawki, Kofty, Kokota, Koksowa, Komisji Edukacji Narodowej, Korczaka, Kościuszki, Krzemienia, Krzyżowa Góra, Ku Duklom, Lazarówka, Legnicka, Leszczyka, Leśna, Letnia, Łukowa, Magdaleny, Malinowa, Mieszka I, Miła, Modrzewiowa, Musioła, Myśliwska, Nadziei, Narutowicza, Niepodległości, Nowy Dwór, Obrońców Westerplatte, Okólna, Osikowa, Ossolińskiego, Owocowa, Paczyńska, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Piastów Śląskich, Plac Jana, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Plac Witkiewicza, Plac Żeromskiego, Planeta, Pochyła, Podleśna, Podmiejska, Pokoju, Polna, Poniatowskiego, Powstańców, Prywatna, Przerwy-Tetmajera, Przyjemna, Przy Kopalni Bytom, Ptakowicka, Radosna, Rokitnicka, Rydza-Śmigłego, Segiet, Sikorskiego, Skargi, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Strzelców Bytomskich od nr 50”e” do końca ulicy parzyste i od nr 53 do końca ulicy nieparzyste, Suchogórska, Szymały, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Tysiąclecia, Węglowa, Wiejska, Winklera, Władysława Łokietka, Wodczaka, Wojciechowskiego, Wróbla, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zgrzebnioka, Żołnierska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Adamkowicz
      186 (1,88%)
    2. 7 Andrzej Kazimierz Turek
      37 (0,37%)
    3. 4 Martyna Sawicka
      89 (0,90%)
    4. 5 Brygida Sulewska
      14 (0,14%)
    5. 2 Józef Gerard Maier
      60 (0,61%)
    6. 3 Bernard Marcin Ekiert
      39 (0,39%)
    7. 6 Tomasz Ireneusz Nęcek
      19 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Rogowski
      202 (2,04%)
    2. 7 Łukasz Jan Niesporek
      32 (0,32%)
    3. 5 Robert Józef Ky
      226 (2,29%)
    4. 1 Marek Stanisław Wilk
      742 (7,50%)
    5. 4 Dorota Małgorzata Huras
      106 (1,07%)
    6. 3 Ilona Elżbieta Szeliga
      193 (1,95%)
    7. 6 Aleksandra Grażyna Skubis
      46 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Ewa Jolanta Neuman
      101 (1,02%)
    2. 2 Bożena Agata Prus-Kot
      185 (1,87%)
    3. 3 Iwona Teresa Czuryszkiewicz
      76 (0,77%)
    4. 5 Wiesław Białobrzewski
      40 (0,40%)
    5. 4 Tomasz Zygmunt Grabowski
      131 (1,32%)
    6. 1 Henryk Antoni Bonk
      454 (4,59%)
    7. 7 Marek Jan Just
      90 (0,91%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Józef Patałąg
      111 (1,12%)
    2. 3 Marek Bogdan Maluga
      15 (0,15%)
    3. 4 Maria Halina Jarosz
      48 (0,49%)
    4. 2 Krystyna Teresa Smoła
      47 (0,48%)
    5. 5 Marek Bogusław Pituła
      45 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lech Stanisław Jadczak
      230 (2,33%)
    2. 1 Janusz Czesław Michura
      174 (1,76%)
    3. 3 Zofia Teresa Nowak
      132 (1,34%)
    4. 4 Sebastian Piotr Kozielski
      111 (1,12%)
    5. 6 Joanna Marta Styk
      11 (0,11%)
    6. 5 Wioletta Barbara Najta
      23 (0,23%)
    7. 7 Iwona Anna Bienias
      49 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bartosz Marek Wiktor
      70 (0,71%)
    2. 1 Andrzej Tomasz Suchanek
      274 (2,77%)
    3. 3 Katarzyna Jadwiga Musialik
      107 (1,08%)
    4. 4 Izabela Maria Krajewska
      22 (0,22%)
    5. 6 Izabela Monika Janusz
      19 (0,19%)
    6. 7 Henryk Wawrzyniec Wierny
      56 (0,57%)
    7. 5 Maria Bożena Urbaniak
      21 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Stefania Żyła
      228 (2,31%)
    2. 7 Wojciech Bohdan Bryś
      194 (1,96%)
    3. 1 Michał Jerzy Bieda
      1 446 (14,63%)
    4. 2 Michał Rafał Misiaszek
      291 (2,94%)
    5. 4 Katarzyna Danuta Hellfeuer
      171 (1,73%)
    6. 6 Justyna Katarzyna Ogierman
      170 (1,72%)
    7. 5 Arkadiusz Stanisław Szymaniak
      51 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Joanna Bożena Kaczmarek
      106 (1,07%)
    2. 1 Mariusz Andrzej Janas
      1 209 (12,23%)
    3. 4 Dominik Łukasz Kozinoga
      148 (1,50%)
    4. 2 Iwona Zyta Pakosz
      992 (10,03%)
    5. 3 Piotr Werner
      121 (1,22%)
    6. 7 Marianna Grażyna Dyksińska
      55 (0,56%)
    7. 5 Andrzej Adam Maciak
      72 (0,73%)

    Okręg 4

    Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Alojzjanów, Arki Bożka, Bema, Bernardyńska, Białego, Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Brzezińska, Chełmońskiego, Chorzowska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste i od nr 2 - 30”c” parzyste, Cicha, Cybisa, Czarnieckiego, Dojazd, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Floriańska, Gallusa, Głęboka, Głowackiego, Grabowa, Grottgera, Gwarecka, Jana Pawła II, Jaronia, Jaworowa, Kamieńska, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Kędzierzyńska, Kilara, Kingi, Klonowa, Kochanowskiego, Kołobrzeska, Konopnickiej, Kopalniana, Korfantego, Kossaka, Krakowska, Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Królowej Jadwigi, Krucza, Kruszcowa, Krzyżowa nr 1, 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Kwiatowa, Lenartowicza, Łączna, Matejki, Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Mickiewicza, Miętkiewicza, Mikołaja, Miodowa, Musialika, Odrzańska od nr 1 - 71 kolejno, Orląt Lwowskich, Oświęcimska, Piekarska od nr 56 do końca ulicy parzyste i od nr 67 do końca ulicy nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69”a” do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki, Plac Barbary, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Plac Klasztorny, Plac Słowiański, Plac Stanek, Plac Wojska Polskiego, Powstańców Śląskich, Północna, Prokopa, Prusa, Przechodnia, Pszczyńska, Reymonta, Rodziewiczówny, Rostka, Rudzkiego, Rycerska, Sandomierska, Schenka, Siemianowicka, Sienna, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Słoneczna, Smółki, Sokoła, Staffa, Staromiejska, Stawowa, Szafranka, Szczęść Boże, Szkolna, Szymanowskiego, Towarzyska, Tramwajarzy, Tuwima, Ułańska, Wałowa, Wesoła, Witczaka, Woźniaka od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 68 parzyste, Zamenhofa, Zielona, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Jacek Michałek
      224 (2,17%)
    2. 3 Bogusław Dogiel
      34 (0,33%)
    3. 4 Andrzej Iwan
      38 (0,37%)
    4. 2 Adam Głowacki
      87 (0,84%)
    5. 5 Maria Kołodziej
      78 (0,76%)
    6. 6 Joanna Katarzyna Grabowska
      74 (0,72%)
    7. 7 Weronika Sandra Karkus
      43 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Stanisław Rabus
      452 (4,39%)
    2. 4 Małgorzata Maria Borysowska
      68 (0,66%)
    3. 7 Paweł Władysław Lewicki
      428 (4,15%)
    4. 6 Marek Chmielewski
      333 (3,23%)
    5. 5 Anna Maria Fejkiel-Giruć
      14 (0,14%)
    6. 3 Krystyna Maria Rokosz
      117 (1,14%)
    7. 2 Bożena Anna Mientus
      253 (2,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Renata Barbara Pęcherek
      27 (0,26%)
    2. 3 Mariola Jolanta Czernichowska
      102 (0,99%)
    3. 1 Tomasz Grzegorz Kasperek
      203 (1,97%)
    4. 7 Krzysztof Piotr Mazur
      55 (0,53%)
    5. 2 Maciej Józef Gluza
      76 (0,74%)
    6. 5 Agnieszka Iwona Chruszczycka
      35 (0,34%)
    7. 4 Łukasz Paweł Unger
      64 (0,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edward Dombrowski
      168 (1,63%)
    2. 2 Danuta Maria Maśnica
      75 (0,73%)
    3. 4 Małgorzata Agnieszka Marmola
      36 (0,35%)
    4. 5 Tadeusz Józef Rendak
      35 (0,34%)
    5. 3 Andrzej Roman Pastuszka
      32 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mirosława Katarzyna Bryk
      8 (0,08%)
    2. 7 Andrzej Kołtaś
      13 (0,13%)
    3. 3 Mariusz Świąder
      50 (0,49%)
    4. 1 Kazimierz Eugeniusz Martyn
      146 (1,42%)
    5. 2 Beata Alicja Langosz
      102 (0,99%)
    6. 5 Bernadeta Drzyzga
      40 (0,39%)
    7. 4 Jan Zbigniew Sałamacha
      55 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Helena Grzebień
      65 (0,63%)
    2. 1 Andrzej Janusz Wężyk
      1 139 (11,05%)
    3. 3 Piotr Zygmunt Poloczek
      74 (0,72%)
    4. 6 Daniel Marian Świeszczak
      6 (0,06%)
    5. 7 Agnieszka Patrycja Weiss
      65 (0,63%)
    6. 5 Maria Aurelia Ślęzak
      52 (0,50%)
    7. 4 Krzysztof Pyka
      30 (0,29%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Maciej Tomasz Siciński
      74 (0,72%)
    2. 1 Mariusz Maciej Wołosz
      1 799 (17,46%)
    3. 7 Paweł Józef Winiarski
      300 (2,91%)
    4. 3 Magdalena Maria Goik
      261 (2,53%)
    5. 2 Grzegorz Janusz Nowak
      371 (3,60%)
    6. 4 Mirosława Krystyna Neidek
      77 (0,75%)
    7. 5 Joanna Olimpia Musielak
      116 (1,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adrian Marian Król
      59 (0,57%)
    2. 1 Alfred Andrzej Pyrk
      705 (6,84%)
    3. 2 Danuta Katarzyna Skalska
      689 (6,69%)
    4. 4 Przemysław Siemieniec
      274 (2,66%)
    5. 6 Anna Maria Szmalec
      55 (0,53%)
    6. 3 Andrzej Adam Kostek
      440 (4,27%)
    7. 7 Bożena Anna Tuziak
      88 (0,85%)

    Okręg 5

    Aleja Legionów, Axentowicza, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Browarniana, Cegielniana, Chłodna, Chopina, Chrzanowskiego, Didura, Drzymały, Dworcowa, Estreichera, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Gliwicka, Jagiellońska, Jainty, Janasa, Józefczaka, Kasperka, Kasprowicza, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Koziołka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Krawiecka, Kwietniewskiego, Ligęzy, Ligonia, Lwowskich Dzieci, Łużycka, Malczewskiego, Mariacka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Moniuszki, Morcinka, Murarska, Myśliwca, Nawrota, Niedźwiadka-Okulickiego, Obozowa, Odlanickiej-Poczobutt, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Olejniczaka, Olimpijska, Orzeszkowej, Parkowa, Piastów Bytomskich, Piekarska od nr 1 - 65 nieparzyste i od nr 2 - 54 parzyste, Pilotów, Piłkarska, Piłsudskiego od nr 1 - 69 kolejno, Pionierów, Plac Bruninga, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Plac Kruczkowskiego, Plac Rodła, Plac Sikorskiego, Plac Targalskiego, Plac Wolskiego, Podgórna, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Pułaskiego, Rajska, Reja, Rejtana, Robotnicza, Rynek, Rzeźnicza, Sądowa, Sendlerowej, Siemiradzkiego, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Skwer Wiktora, Smolenia, Solskiego, Stefana Batorego, Strażacka, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 50”d” parzyste, Targowa, Tarnogórska, Topolowa, Towarowa, Wallisa, Webera, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste, Wrocławska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Starego, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Eugeniusz Geremek
      90 (0,87%)
    2. 1 Katarzyna Agnieszka Grysko-Kłujszo
      374 (3,60%)
    3. 5 Paweł Bartosz Borek
      87 (0,84%)
    4. 3 Katarzyna Magdalena Klein-Suchy
      133 (1,28%)
    5. 4 Krzysztof Delewski
      128 (1,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Monika Szołtysik-Kaczmarek
      463 (4,45%)
    2. 7 Elżbieta Zuzanna Nawrot
      188 (1,81%)
    3. 4 Kazimierz Wiesław Jamrozik
      45 (0,43%)
    4. 5 Joanna Ewa Okorska
      104 (1,00%)
    5. 2 Joachim Jan Nowak
      495 (4,76%)
    6. 6 Paweł Krzysztof Urzenitzok
      93 (0,89%)
    7. 1 Tomasz Mariusz Kupijaj
      657 (6,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Brygida Maria Pitas
      111 (1,07%)
    2. 1 Hanna Krystyna Bogdańska
      178 (1,71%)
    3. 6 Ewa Zofia Wąsik
      78 (0,75%)
    4. 5 Damian Robert Dudek
      67 (0,64%)
    5. 2 Marek Edward Szymkowiak
      114 (1,10%)
    6. 3 Jan Marcin Radoła
      91 (0,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Renata Ewa Dombrowska
      89 (0,86%)
    2. 1 Jan Kazimierz Czubak
      257 (2,47%)
    3. 5 Kazimierz Stanisław Nowak
      46 (0,44%)
    4. 4 Barbara Zofia Bej
      49 (0,47%)
    5. 3 Kazimierz Karol Stupka
      34 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Nowak
      148 (1,42%)
    2. 5 Wojciech Krzysztof Wrodarczyk
      26 (0,25%)
    3. 4 Artur Piotr Pella
      26 (0,25%)
    4. 6 Aniela Janina Kokot
      33 (0,32%)
    5. 1 Andrzej Henryk Panek
      231 (2,22%)
    6. 3 Stefania Marianna Borkowska
      21 (0,20%)
    7. 7 Adam Zdzisław Szewc
      94 (0,90%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Czesław Bobras
      77 (0,74%)
    2. 1 Anna Maria Lempart
      264 (2,54%)
    3. 4 Marek Marcin Woźnicka
      33 (0,32%)
    4. 3 Anna Alicja Nowak
      107 (1,03%)
    5. 5 Piotr Zygmunt Michel
      50 (0,48%)
    6. 6 Martyna Mariola Piekarska-Knyrek
      38 (0,37%)
    7. 7 Piotr Tomasz Kuźniecow
      142 (1,37%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Zofia Stanisława Wielgus
      158 (1,52%)
    2. 2 Maciej Sylwester Gajos
      266 (2,56%)
    3. 1 Jacek Piotr Brzezinka
      1 493 (14,35%)
    4. 3 Aleksandra Joanna Prajs
      471 (4,53%)
    5. 4 Adam Jan Fras
      316 (3,04%)
    6. 5 Teresa Agnieszka Polak
      201 (1,93%)
    7. 7 Adam Jacek Mariański
      62 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kazimiera Maźniak
      104 (1,00%)
    2. 1 Michał Bolesław Glatte
      863 (8,30%)
    3. 7 Leszek Andrzej Górski
      250 (2,40%)
    4. 2 Andrzej Kędzierski
      0 (0%)
    5. 5 Elżbieta Winnicka
      243 (2,34%)
    6. 6 Katarzyna Maria Chabior-Mundała
      86 (0,83%)
    7. 3 Artur Marek Koleba
      257 (2,47%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    O tym się mówi

    Areszt dla Rosjanina, który odpowiada za transport tygrysów

    Areszt dla Rosjanina, który odpowiada za transport tygrysów

    Pożar Stokrotki w Lublinie. Zatrzymany nietrzeźwy 27-latek

    Pożar Stokrotki w Lublinie. Zatrzymany nietrzeźwy 27-latek

    S17: Praca przy budowie obwodnicy wre. Zobacz zdjęcia

    S17: Praca przy budowie obwodnicy wre. Zobacz zdjęcia

    Sonda

    Czy śledzisz wyniki pomiarów dotyczących stanu powietrza w Lublinie?

    Najczęściej czytane