Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Dubiny-ul. Szkolna, ul. Główna (parz. od nr 2 do nr 62 i nieparz. od nr 1 do nr 61); ul. Torowa (nieparz. od nr 143 do końca i parz. od nr 32 do końca); ul. Łąkowa (parz. od nr 106 do końca i nieparz. od nr 17 do końca); ul. Leśna; sołectwo Postołowo w skład którego wchodzą miejscowości Postołowo, Sawiny Gród i Skryplewo
Pokaż więcej
Jan Janusz Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
34
(18,68%)
Michał Owerczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
65
(35,71%)
Marcin Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
24
(13,19%)
Tomasz Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
59
(32,42%)
Okręg 2
Sołectwo Dubiny-ul. Główna (parz. od nr 64 do nr 164 i nieparz. od nr 63 do nr 153); ul. Torowa (parz. od nr od 18 do nr 30 i nieparz. od nr 43 do nr 141); ul. Łąkowa (parz. od nr 30 do nr 104 i nieparz. od nr 9 do nr 15); ul. Krótka, ul. Cegielniana
Pokaż więcej
Marek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
12
(8,70%)
Grażyna Sacharczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
44
(31,88%)
Ewa Jarmoc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
34
(24,64%)
Anatol Skiepko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
48
(34,78%)
Okręg 3
Sołectwo Dubiny-ul. Główna (parz. od nr 166 do końca i nieparz. od nr 155 do końca); ul. Torowa (parz. od nr 2 do nr 16 i nieparz. od nr 1 do nr 41); ul. Łąkowa (parz. od nr 2 do nr 28 i nieparz. od nr 1 do nr 7); ul. Wesoła; ul. Grzybowa; ul. Graniczna; ul. Nowa; ul. Zajęcza
Pokaż więcej
Krystyna Skiepko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(14,84%)
Monika Skiepko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
109
(70,32%)
Jan Ostapczuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
23
(14,84%)
Okręg 4
Sołectwo Lipiny oraz miejscowości: Nieznany Bór, Czerlonka Leśna i Budy Leśne
Pokaż więcej
Katarzyna Elżbieta Jakubowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(58,65%)
Ireneusz Alsztyniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
12
(9,02%)
Andrzej Treszczotko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
12
(9,02%)
Ewa Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
31
(23,31%)
Okręg 5
Sołectwo Kotówka; sołectwo Trywieża; sołectwo Nowokornino
Pokaż więcej
Konstanty Sołowianiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
56
(37,09%)
Alina Woroniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
57
(37,75%)
Jerzy Prokopiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SAJEWICZA
13
(8,61%)
Jarosław Grygoruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
25
(16,56%)
Okręg 6
Sołectwo Nowosady-nr nieruchomości od 1 do nr 63 w skład którego wchodzą miejscowości: Smolany Sadek, Przechody, Zwodzieckie
Pokaż więcej
Michał Janowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
36
(42,35%)
Krystyna Skiepko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
34
(40,00%)
Anna Greczan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
15
(17,65%)
Okręg 7
Sołectwo Nowosady-nr nieruchomości od 64 do nr 164 w skład ktorego wchodzą miejscowości Sorocza Nóżka; Dubińska Ferma
Pokaż więcej
Stanisław Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
17
(17,53%)
Mariusz Aron Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
44
(45,36%)
Piotr Maciej Sajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SAJEWICZA
36
(37,11%)
Okręg 8
Sołectwo Borysówka w skład którego wchodzą miejscowości Borysówka i Olchowa Kładka; sołectwo Rzepiska; sołectwo Wasilkowo w skład którego wchodzą miejscowości Wasilkowo i Golakowa Szyja
Pokaż więcej
Jan Jakoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
11
(10,09%)
Helena Stepaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
52
(47,71%)
Lidia Łukjaniuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
22
(20,18%)
Elżbieta Szarejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
24
(22,02%)
Okręg 9
Sołectwo Czyżyki; sołectwo Puciska; sołectwo Bielszczyzna
Pokaż więcej
Jarosław Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Nowoberezowo
Pokaż więcej
Walentyna Biryłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Borek; sołectwo Chytra; sołectwo Dubicze Osoczne; sołectwo Progale; sołectwo Wygoda
Pokaż więcej
Wiktor Grygoruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
107
(79,85%)
Jadwiga Kazimiera Szpilko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
27
(20,15%)
Okręg 12
Sołectwo Stare Berezowo
Pokaż więcej
Łukasz Treszczotko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(36,11%)
Helena Dzikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
32
(22,22%)
Irena Dzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
24
(16,67%)
Nadzieja Charytoniuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
36
(25,00%)
Okręg 13
Sołectwo Mochnate
Pokaż więcej
Mikołaj Golonko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
91
(77,78%)
Marzena Kamila Greczan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
26
(22,22%)
Okręg 14
Sołectwo Pasieczniki Duże; sołectwo Orzeszkowo w skład którego wchodzą miejscowości: Mostek, Zatrostyniec, Podtrostyniec, Bokówka i miejscowość Sacharewo
Pokaż więcej
Aleksy Golonko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
35
(43,21%)
Jan Kraśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
41
(50,62%)
Natalia Korolko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KRASOWSKIEJ
5
(6,17%)
Okręg 15
Sołectwo Orzeszkowo w skład którego wchodzą miejscowości: Orzeszkowo, Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Wygon; sołectwo Łozice; sołectwo Topiło
Pokaż więcej
Agnieszka Owerczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
19
(11,31%)
Mikołaj Żmieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
99
(58,93%)
Wiktor Gruszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
50
(29,76%)