Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dobre ulice: Bartłomieja Nowaka, Gagarina, Kwiatowa, Leśna, Matejki, Mickiewicza, Południowa, Powstańców od nr 12 do nr 24
Pokaż więcej
Tomasz Kuźba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
128
(59,81%)
Władysław Łaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(12,15%)
Piotr Śliwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(28,04%)
Okręg 2
Dobre ulice: Bankowa, Działkowa, Fabryczna, Piekarska, Powstańców od nr 1 do nr 11, Rolnicza
Pokaż więcej
Zenon Mieczysław Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
48
(34,04%)
Jolanta Małgorzata Kotlarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(33,33%)
Robert Wiśniewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
46
(32,62%)
Okręg 3
Dobre ulice: Szkolna od nr 1 do nr 5 i 5A, Wiejska
Pokaż więcej
Katarzyna Korzeniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
149
(74,50%)
Piotr Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(25,50%)
Okręg 4
Dobre ulice: Boczna, Piaskowa, Szkolna od nr 6 do nr 32
Pokaż więcej
Barbara Łaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
61
(47,66%)
Dorota Urszula Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(52,34%)
Okręg 5
Dobre ulice: Dworcowa, Lipowa, Parkowa, Radziejowska, Słoneczna
Pokaż więcej
Andrzej Bykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
85
(64,39%)
Wiesława Morawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(35,61%)
Okręg 6
Sołectwa: Bodzanowo, Bodzanowo Drugie, Czołpin, Narkowo
Pokaż więcej
Jan Maciej Kaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
117
(65,36%)
Michał Kotlarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(34,64%)
Okręg 7
Sołectwa: Borowo, Krzywosądz
Pokaż więcej
Szymon Emil Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
19
(8,76%)
Marek Zbigniew Gawroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
79
(36,41%)
Henryk Gapiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(50,23%)
Karolina Chabas-Merke
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(4,61%)
Okręg 8
Sołectwa: Byczyna, Byczyna – Kolonia, Ułomie
Pokaż więcej
Tadeusz Klemens Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
87
(42,44%)
Krzysztof Paliwoda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(57,56%)
Okręg 9
Sołectwo Przysiek
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Czyżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
51
(37,78%)
Szymon Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(62,22%)
Okręg 10
Sołectwa: Kłonowo, Szczeblotowo
Pokaż więcej
Marek Stanisław Barczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
96
(86,49%)
Bartosz Kaniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(13,51%)
Okręg 11
Sołectwa: Dobre-Kolonia, Dobre-Wieś
Pokaż więcej
Krystyna Józefa Bartczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
61
(47,66%)
Ewa Wesołowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(52,34%)
Okręg 12
Sołectwo Bronisław
Pokaż więcej
Leszek Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
108
(46,35%)
Katarzyna Zacharek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(42,06%)
Urszula Pińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(11,59%)
Okręg 13
Sołectwa: Koszczały, Smarglin
Pokaż więcej
Teresa Janina Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
73
(56,59%)
Grzegorz Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(43,41%)
Okręg 14
Część sołectwa Dęby: od nr 1 do nr 84, od nr 86 do nr 92, od nr 155 do nr 156
Pokaż więcej
Marian Wojciech Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
66
(39,76%)
Dariusz Henryk Gabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
82
(49,40%)
Wojciech Bołkowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(10,84%)
Okręg 15
Część sołectwa Dęby: nr 85, od nr 93 do nr 154, nr 157
Pokaż więcej
Sławomir Jan Watkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”
47
(47,96%)
Paulina Joanna Fijałkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(13,27%)
Magdalena Stołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(38,78%)