Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krystyna Starkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
129
(49,81%)
Piotr Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
130
(50,19%)
Okręg 2
Brzeźnica, Budynia, Gola
Pokaż więcej
Lidia Wilencewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
101
(63,52%)
Sławomir Druchliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
58
(36,48%)
Okręg 3
Zbigniew Jan Andrzejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
48
(71,64%)
Karolina Jadwiga Pilipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
19
(28,36%)
Okręg 4
Dąbki, Nowy Zagór
Pokaż więcej
Sylwia Hajdasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
32
(22,38%)
Marcin Robert Glaz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
49
(34,27%)
Aleksandra Maria Miechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
62
(43,36%)
Okręg 5
Połupin: ul. Osiedlowa, ul. Gubińska, ul. Krośnieńska, ul. Widok, ul. Wrzosowa, ul. Kwiatowa
Pokaż więcej
Krzysztof Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
50
(34,48%)
Wiesław Jończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
95
(65,52%)
Okręg 6
Połupin: ul. Dębowa, ul. Klonowa, ul. Kolejowa, ul. Leśna, ul. Podgórna, ul. Polna ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Strumykowa, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Izabela Maria Metlinga - Wilczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
57
(32,76%)
Andrzej Kostura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
103
(59,20%)
Remigiusz Radosław Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WĘCLEWSKIEGO „KOCHAJ LUDZI”
14
(8,05%)
Okręg 7
Danuta Teska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
37
(20,44%)
Mariusz Małysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
144
(79,56%)
Okręg 8
Szczawno: ul. Kolejowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Poprzeczna, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Jolanta Murawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
23
(20,18%)
Marcin Adam Reczuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
78
(68,42%)
Marcin Krystian Węclewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WĘCLEWSKIEGO „KOCHAJ LUDZI”
13
(11,40%)
Okręg 9
Szczawno: ul. Boczna, ul. Główna, ul. Łąkowa, ul. Podgórna, ul. Wąska, Mokry Młyn, Suchy Młyn
Pokaż więcej
Sandra Banasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Remigiusz Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
100
(63,29%)
Okręg 10
Kazimierz Marian Zatorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
56
(30,77%)
Damian Stanisław Suder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
126
(69,23%)
Okręg 11
Godziejów, Pław
Pokaż więcej
Bartosz Paweł Piec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
97
(60,63%)
Teresa Hybner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
63
(39,38%)
Okręg 12
Ryszard Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
48
(27,91%)
Izabela Kuba - Wysokińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
124
(72,09%)
Okręg 13
Bożena Katarzyna Lato
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
41
(33,33%)
Zbigniew Eugeniusz Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
75
(60,98%)
Halina Stanisława Prodous
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WĘCLEWSKIEGO „KOCHAJ LUDZI”
7
(5,69%)
Okręg 14
Wiesława Szczerbińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
69
(31,51%)
Helena Agnieszka Rewers - Polewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
150
(68,49%)
Okręg 15
Agata Katarzyna Czekajło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY ANIOŁ
35
(35,71%)
Maria Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RECZUCHA "CZYNY, NIE SŁOWA"
63
(64,29%)