Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Borowa Wola, Nowy Świat.
Pokaż więcej
Tomasz Krzysztof Klank
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(36,14%)
Łukasz Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KLWÓW
53
(63,86%)
Okręg 2
Sołectwa: Brzeski, Ligęzów.
Pokaż więcej
Andrzej Grzegorz Przyborek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(53,33%)
Jan Franciszek Rokicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(46,67%)
Okręg 3
Sołectwo Drążno.
Pokaż więcej
Andrzej Zdzisław Lerka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Głuszyna od nr 9 do nr 63 oraz od nr 70 do nr 83.
Pokaż więcej
Andrzej Sobczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(58,50%)
Agata Małgorzata Krukowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(41,50%)
Okręg 5
Sołectwo Kłudno od nr 1 do nr 37, nr 39, nr 41, nr 43, nr 45, nr 47 oraz od nr 53 do nr 86.
Pokaż więcej
Monika Maria Lichowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(52,63%)
Łukasz Jakubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(47,37%)
Okręg 6
Sołectwo Kadź.
Pokaż więcej
Tomasz Stanisław Kucharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Klwów ulice: Opoczyńska, Słoneczna, Białobrzeska, Cmentarna, Sportowa, Północna oraz Klwowska Wola, Głuszyna od nr 1 do nr 8, od nr 64 do nr 69 oraz nr 84 i 84 „A”.
Pokaż więcej
Zygmunt Maciej Kopczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(64,24%)
Wacław Kosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(35,76%)
Okręg 8
Klwów ulice: Polna, Plac Świdzińskiego, Przysuska, Południowa, Radomska, Spacerowa oraz Klwowski Gaj.
Pokaż więcej
Jerzy Paweł Sieczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(50,87%)
Alina Trumińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(49,13%)
Okręg 9
Sołectwo Podczasza Wola. Sołectwo Kłudno: nr 38, nr 40, nr 42, nr 44, nr 46, od nr 48 do nr 52 A oraz od nr 87 do nr 109.
Pokaż więcej
Marcin Piotr Michalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(55,32%)
Agata Monika Dygant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(44,68%)
Okręg 10
Sołectwo Przystałowice Duże.
Pokaż więcej
Maciej Andrzej Furmański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(74,04%)
Tomasz Marek Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(25,96%)
Okręg 11
Sołectwo Przystałowice Duże-Kolonia.
Pokaż więcej
Marzena Monika Szklarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(67,12%)
Andrzej Adam Rogulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KLWÓW
24
(32,88%)
Okręg 12
Sołectwo Sady Kolonia.
Pokaż więcej
Jan Biskup
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Sulgostów.
Pokaż więcej
Wiesław Działkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(55,20%)
Radosław Marcin Stańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(44,80%)
Okręg 14
Sołectwo Ulów.
Pokaż więcej
Tadeusz Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Kolonia Ulów.
Pokaż więcej
Leszek Krzysztof Pająk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(61,18%)
Benedykt Poterała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM
33
(38,82%)