Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMońki ul.: Augustowska, Armii Krajowej, Tadeusza Kościuszki, Cypriana Kamila Norwida, Parkowa, Świerkowa, Juliana Tuwima, Wiśniowa, Zielona, Szpitalna, Wąska, Władysława Raginisa, Władysława Broniewskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Bartosza Głowackiego, Lipowa, Pogodna, Aleja Niepodległości-domy prywatne od Nr 13 do końca, Aleja Wojska Polskiego-domy prywatne od Nr 1 do Nr 25
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul. Aleja Wojska Polskiego bloki nr, nr.: 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, ul. Tysiąclecia bloki nr, nr: 25E, 25F
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul. Aleja Wojska Polskiego bloki nr, nr: 52. 54, ul. Tysiąclecia bloki nr: 25A, 25B. 25C, 25D, ul. Leśna bloki nr: 57, 59, ul. Jagodowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul: Polskiego Czerwonego Krzyża, Krzywa, Żurawia, Wesoła, Leśna-domy prywatne, Polna, Zuchów, Emilii Plater, Księdza Stanisława Budnika, Zbigniewa Herberta, Władysława Stanisława Reymonta, Szlachecka, Batalionów Chłopskich, Aleja Wojska Polskiego-domy prywatne od nr 26 do końca, Włodzimierza Puchalskiego. Adama Mickiewicza, Strażacka, Elizy Orzeszkowej, Spółdzielcza, Tysiąclecia-domy prywatne od Nr 15 do końca, Malinowa, Gen. Władysława Andersa. .
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki, ul. Gajowa bloki nr: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13. ul. Leśna bloki nr: 61, 63. ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul. Aleja Niepodległości-bloki nr: 4, 6. 8, 10, ul. Wyzwolenia-bloki nr: 2, 2A, 2B. ul. Tysiąclecia-bloki nr 12A, 13, 14, 16, ul. Słoneczna, Marii Konopnickiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul. Wyzwolenia-bloki nr, 6, 8, 8A, 10, 11, 11A, 11B. ul. Tysiąclecia-bloki nr, nr: 7, 9, 11, 11A, ul. Wyzwolenia-domy prywatne, ul. Tysiąclecia-domy prywatne od nr 1 do 12, ul. Aleja Niepodległości-domy prywatne nr. 2A/3, 2A/4. 2A/6, 2A/8, 2A/9. 2A/10, 2A/11
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki: ul: . Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Jana Kochanowskiego, Księdza Jana Twardowskiego, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Hugo Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zdrojowa, Wyzwolenia-blok Nr 18
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki, ul: Astronomiczna, Kosmiczna, Lotnicza, Planetarna, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Staszica, Zdobywców Kosmosu, Dolna, Kolejowa, Czesława Miłosza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mońki, ul: Ełcka, Skarbowa, Jana Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Łąkowa, Księdza Mieczysława Małynicza, Nowokościelna, Ojca Maksymiliana Kolbego, Macieja Rataja, Szkolna, Świętego Kazimierza, Wiejska, Witosa Wincentego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Magazynowa, Dworcowa, Białostocka, Kwiatowa, Ogrodowa, Dębowa, Brzozowa, Rumiankowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kulesze, Dzieżki, Kiślak, Masie, Mejły, Rybaki, Żodzie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kołodzież, Kuczyn, Moniuszeczki, Znoski, Oliszki, Zblutowo, Wojszki, Sobieski, Hornostaje, Hornostaje-Osada
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Boguszewo, Czekołdy, Lewonie, Magnusze, Zalesie, Dziękonie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Krzeczkowo, Potoczyzna, Świerzbienie, Łupichy, Pyzy, Kosiorki, Ołdaki, Jaski, Koleśniki, Zyburty
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Ciesze, Przytulanka, Dudki, Dudki-Kolonia, Kropiwnica, Rusaki, Sikory, Waśki, Konopczyn.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów