Wygrany mecz sparingowy Wisły Puławy z niżej notowaną Pilicą Białobrzegi

Wisła Puławy
Występujący w eWinner II lidze piłkarze nożni Wisły Puławy pewnie pokonali niżej notowaną Pilicę Białobrzegi 6:0. Sparing odbył się na puławskim stadionie, przy ul. Hauke-Bossaka. Dla podopiecznych trenera Mariusza Pawlaka było to drugie zimowe spotkanie kontrolne.

Inicjatywa od samego początku należała do puławian, którzy już do przerwy zaaplikowali rywalom trzy bramki. Wynik otworzył w 27. minucie Dominik Banach, kilka minut później na 2:0 podwyższył Bartłomiej Bartosiak, a tuz przed zejściem na przerwę gola zdobył Emil Drozdowicz.

Po zmianie stron na 4:0 podwyższył Adrian Paluchowski, natomiast autorem kolejnych dwóch trafień był Łukasz Kacprzycki. Gospodarze mogli wygrać znacznie wyżej, jednak nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji w drugiej połowie.

Puławianie w najbliższą sobotę zagrają kolejny pojedynek sparingowy. Rywalem Wisły będzie pierwszoligowa Resovia Rzeszów. Mecz zaplanowano o godz. 15 na stadionie PCPN w Stalowej Woli.

Wisła Puławy zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w eWinner II lidze, mając na koncie 26 punktów (7 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek).

Wisła Puławy - Pilica Białobrzegi 6:0 (3:0)

Bramki: Banach 27, Bartosiak 37, Drozdowicz 45, Paluchowski 54, Kacprzycki 56, 70

Wisła: (I połowa) Kołotyło - Czapla, Gaio, zaw. testowany, Cheba, Kona, Kondracki, Puton, Drozdowicz, Bartosiak, Banach. (II połowa) Owczarzak - Cyfert, Wiech, Kuban, Flak, Daniel, Lisowski, Konc, Ednilson, Paluchowski, Kacprzycki.