Wyniki konkursu - wyślij zdjęcie z Zalewu Zemborzyckiego

Sponsorem akcji specjalnej jest PGW Wody Polskie
Nad Zalewem Zemborzyckim spędzam czas od najmłodszych lat. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, pływanie łódką, spacery, podczas których za każdym razem odkrywam I miejsce Pani Adrianna
Kurier Lubelski i Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Każdy, kto wysłał zdjęcie z pobytu i krótko opisał historię związaną z chwilami nad Zalewem, miał szansę wygrać markowy sprzęt turystyczny. Poznajcie zwycięzców!

Zalew Zemborzycki to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku i rekreacji mieszkańców Lublina i okolic. Zbiornik wodny założony przez mieszkańców w 1974 roku z roku na rok cieszy się coraz lepiej rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną.
To dzięki licznym ośrodkom wypoczynkowym oraz takim atrakcjom jak tor do pływania na nartach wodnych, park wodny ze zjeżdżalniami, park linowy, wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych Zalew Zemborzycki stał się idealnym kierunkiem również na dłuższe wakacyjne pobyty.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Kurier Lubelski zachęcają do dzielenia się wspomnieniami z pobytu w tym wyjątkowym miejscu.

Każdy, kto do końca grudnia 2020 roku wysłał zdjęcie oraz krótko opowiedział historię z nim związaną, miał szansę wygrać sprzęt turystyczny.

Co było do wygrania?
•I miejsce – namiot turystyczny;
•II miejsce – zestaw 3 walizek;
•III miejsce – plecak trekkingowy;
•Wyróżnienie - 5 lornetek.

To jednak nie koniec. 12 najlepszych zdjęć opublikujemy na łamach kalendarza na 2022 rok.

Poznaj laureatów konkursu

KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij ankietę

Przed wypełnieniem ankiety i przesłaniem zdjęć zapoznaj się z regulaminem konkursu.