Wypadek podczas zawodów w Nowodworze koło Lubartowa. Łukasz Lonka był reanimowany

REDZaktualizowano 
Archiwum Polska Press
Do poważnego wypadku doszło w niedzielę podczas zawodów East Motocross Cup 2019 w Nowodworze koło Lubartowa. Wywrócił się Łukasz Lonka, reprezentujących barwy Człuchowskiego Auto-Moto Klubu. Zawodnik był reanimowany. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

AKTUALIZACJA:
Zmarł Łukasz Lonka. Sportowiec miał wypadek podczas zawodów w Nowodworze koło Lubartowa

- W pewnym momencie Łukasz miał poważny wypadek. Był reanimowany, przewieziono go do szpitala. Na szczęście przywrócono jego funkcje życiowe. Czekamy. Wiem, że Łukasz to naprawdę twardy facet i wierzę w to, że nic poważnego mu się nie stanie - powiedział Dziennikowi Bałtyckiemu Zbigniew Zakrzewski, prezesa AMK Człuchów.

Po tym zdarzeniu zawody East Motocross Cup 2019 zostały przerwane.

CZYTAJ TEŻ: Poważny wypadek Łukasza Lonki podczas zawodów w Nowodworze

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-07T19:45:13 02:00, Gość:

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

Wróć do szkoły podstawowej i naucz się pisać składanie...

G
Gość
2019-07-07T19:45:13 02:00, Gość:

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

2019-07-07T21:06:15 02:00, Gość:

Kurowo celu kebaby brak mi słów na ciebie

2019-07-07T21:35:30 02:00, Gość:

Przecież trzeba mieć brak rozumu oceniać sportowca w ten sposób i zamiast współczuć mu i rodzinnie wypowiada się o czymś czego nie zrozumie. To jest sportowiec i ma jaja 100% większe niż ty człowieku bo sam żyjesz z dnia na dzień przerażony czy żona pozwoli ci piwo wypić na kanapie. Nie wiesz ile pracy i serca wkłada w to co robi. Dalej uważaj czy cie samochód nie przejedzie na przejściu a za to może żona pozwoli ci przezyc nudne życie i wypić piwko więcej oglądając M jak Miłość;)

jak się ryzykuje no to pretensję należy mieć samemu do siebie, przezorny zawsze ubezpieczony

G
Gość
2019-07-07T20:07:39 02:00, Tomek:

Wczoraj jeździł w Gdańsku, chwile porozmawialiśmy, a dziś taka informacja.

Łukasz trzymaj się.

2019-07-07T21:42:30 02:00, Gość:

Tomek . Odezwij się do rodziny przede wszystkim do Jacka on i rodzina potrzebuje teraz wsparcia a my i cały motocross będziemy się modlić za zdrowie Lukiego

wy zamiast się modlić to zbierajcie pieniądze na jego leczenie

G
Gość

To świetna promocja lubelskiego motocrossu, jest ekstremalnie. Brawo dziennikarze.

G
Gość

Zdrowia życzę 3 maj się twardzielu

G
Gość
2019-07-07T20:07:39 02:00, Tomek:

Wczoraj jeździł w Gdańsku, chwile porozmawialiśmy, a dziś taka informacja.

Łukasz trzymaj się.

Tomek . Odezwij się do rodziny przede wszystkim do Jacka on i rodzina potrzebuje teraz wsparcia a my i cały motocross będziemy się modlić za zdrowie Lukiego

G
Gość
2019-07-07T19:45:13 02:00, Gość:

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

2019-07-07T21:06:15 02:00, Gość:

Kurowo celu kebaby brak mi słów na ciebie

Przecież trzeba mieć brak rozumu oceniać sportowca w ten sposób i zamiast współczuć mu i rodzinnie wypowiada się o czymś czego nie zrozumie. To jest sportowiec i ma jaja 100% większe niż ty człowieku bo sam żyjesz z dnia na dzień przerażony czy żona pozwoli ci piwo wypić na kanapie. Nie wiesz ile pracy i serca wkłada w to co robi. Dalej uważaj czy cie samochód nie przejedzie na przejściu a za to może żona pozwoli ci przezyc nudne życie i wypić piwko więcej oglądając M jak Miłość;)

G
Gość
2019-07-07T19:45:13 02:00, Gość:

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

Kurowo celu kebaby brak mi słów na ciebie

G
Gość
2019-07-07T19:45:13 02:00, Gość:

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

Ty Kurwa kretynie jebany...

T
Tomek

Wczoraj jeździł w Gdańsku, chwile porozmawialiśmy, a dziś taka informacja.

Łukasz trzymaj się.

G
Gość

ja przechodząc prze ulicę uważam aby mnie potrącił samochód, a tu jak tak szaleją to mają to co sami chcą. Nie mają się na czym wyżyć, to ciężko chorzy potrzebują pomocy aby ich np. wozić wózkami, przenosić z wózka do łazienki aby się umyć, czy na łóżko do spania czy tp. Od razu po takim wysiłku im adrenalina opadnie i będą spokojniejsi

Dodaj ogłoszenie