Zalane Wierzchowiska w powiecie janowskim. Na miejscu WOT (ZDJĘCIA)

DSZaktualizowano 
W środę po południu nad miejscowością Wierzchowiska (pow. janowski) przeszły gwałtowne burze, w wyniku których miejscowość praktycznie została zalana wodą. Na miejscu nadal pracuje straż pożarna a także Wojska Obrony Terytorialnej.

- Żołnierze 2. Lubelskiej Brygady OT po raz kolejny wspierają działania strażaków. W rejon dotknięty skutkami oberwania chmury w m. Wierzchowiska są już żołnierze z lubelskiej brygady OT wraz ze sprzętem. Decyzję o użyciu wojska w celu ograniczenia skutków intensywnych opadów podjął minister obrony narodowej na wniosek wojewody lubelskiego - informuje Damian Stanula, oficer prasowy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Na miejscu jest 80 żołnierzy WOT oraz niezbędny sprzęt (6 agregatów prądotwórczych, 2 maszty oświetleniowe oraz cysterna wodna)

W akcji bierze udział także 15 zastępów OSP i 6 zastępów Państwowej Straży Pożarnej. Ewakuowano 19 osób.

Zalane Wierzchowiska w powiecie janowskim. Woda opada, akcja...

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 10

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
N
Neo
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

2019-06-20T12:15:15 02:00, Gość:

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

2019-06-20T12:45:38 02:00, .:

Człowieku. O czym ty piszesz? Co mają jakieś parady do tego tematu?

2019-06-20T12:57:34 02:00, wyjaśniam:

tyle samo maja do tego, co to na kogo głosowali mieszkańcy JASNE ?

a są liczne komentarze o tym i to cie nie zastanawia kto to pisze ?

2019-06-20T13:38:34 02:00, .:

No to chyba pomyliłeś tematy. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze ze 4 razy może załapiesz. Słowa w tym wątku nie było o tym co piszesz. Chdziło o strażaków tyrających i pokazówki wot, które ni sprzętu, ni umiejętności nie mają a są dziwnym trafem wychwalane.

Lgbt patady i te swoje pisy zostaw sobie na miły świąteczny dialog przy obiedzie.

2019-06-20T17:17:29 02:00, Gość:

głuPOlku byleś widziałeś ?, może zamiast komentować weź przykład z LGBTowców i idz sie masturbować

Ty pajacu. Sam jesteś pederasta! Wiesnaku rasowy ty. Ty i Europa? Ha ha. Typowy Polak ciemniak. Niedomyty brudas smierdzacy robol. Twoja baba też pewnie wazy za 100kg i smierdzi jak ty. PISuarze!

G
Gość
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

2019-06-20T12:15:15 02:00, Gość:

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

2019-06-20T12:45:38 02:00, .:

Człowieku. O czym ty piszesz? Co mają jakieś parady do tego tematu?

2019-06-20T12:57:34 02:00, wyjaśniam:

tyle samo maja do tego, co to na kogo głosowali mieszkańcy JASNE ?

a są liczne komentarze o tym i to cie nie zastanawia kto to pisze ?

2019-06-20T13:38:34 02:00, .:

No to chyba pomyliłeś tematy. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze ze 4 razy może załapiesz. Słowa w tym wątku nie było o tym co piszesz. Chdziło o strażaków tyrających i pokazówki wot, które ni sprzętu, ni umiejętności nie mają a są dziwnym trafem wychwalane.

Lgbt patady i te swoje pisy zostaw sobie na miły świąteczny dialog przy obiedzie.

głuPOlku byleś widziałeś ?, może zamiast komentować weź przykład z LGBTowców i idz sie masturbować

.
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

2019-06-20T12:15:15 02:00, Gość:

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

2019-06-20T12:45:38 02:00, .:

Człowieku. O czym ty piszesz? Co mają jakieś parady do tego tematu?

2019-06-20T12:57:34 02:00, wyjaśniam:

tyle samo maja do tego, co to na kogo głosowali mieszkańcy JASNE ?

a są liczne komentarze o tym i to cie nie zastanawia kto to pisze ?

No to chyba pomyliłeś tematy. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze ze 4 razy może załapiesz. Słowa w tym wątku nie było o tym co piszesz. Chdziło o strażaków tyrających i pokazówki wot, które ni sprzętu, ni umiejętności nie mają a są dziwnym trafem wychwalane.

Lgbt patady i te swoje pisy zostaw sobie na miły świąteczny dialog przy obiedzie.

G
Gość

trzeba się ubezpieczać,taca nie pomoże nigdy,a jakiś klecha pomaga czy świętuje i dyma gospodynię?

w
wyjaśniam
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

2019-06-20T12:15:15 02:00, Gość:

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

2019-06-20T12:45:38 02:00, .:

Człowieku. O czym ty piszesz? Co mają jakieś parady do tego tematu?

tyle samo maja do tego, co to na kogo głosowali mieszkańcy JASNE ?

a są liczne komentarze o tym i to cie nie zastanawia kto to pisze ?

.
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

2019-06-20T12:15:15 02:00, Gość:

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

Człowieku. O czym ty piszesz? Co mają jakieś parady do tego tematu?

G
Gość
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

2019-06-20T12:05:40 02:00, Gość:

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

PO kilku godzinach to chyba szybko.

Ajak LGBT, zboczeńcy, dewianci, pederaśdci, sodomici tylko paradują i nie POmagaja - i to ci nie przeszkadza

G
Gość
2019-06-20T11:24:07 02:00, .:

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

bo w naszym kraju laury zbiera ten co na kończy pomoc

.

Ja pier... strażacy zawodowi i OSP tyrają jak woły od pierwszej minuty każdej klęski. Jakiś wot czbierze się po kilku godzinach czy dniach i piszecie jak o wybawcach. Płacą wam za to pisanie?

Dodaj ogłoszenie