Zapasy: Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm) mistrzynią Polski seniorek

Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm) jest obecnie najbardziej utytułowaną zapaśniczką na Lubelszczyźnie archiwum klubu
Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm) wywalczyła złoty medal w olimpijskiej kategorii 55 kg podczas zapaśniczych mistrzostw Polski seniorek, które w niedzielę, 12 maja odbyły się w Środzie Wielkopolskiej.

23-letnia chełmianka pokazała wielką klasę w turnieju, pokonując w finale Katarzynę Michalak z AZS AWF Warszawa.

Wicemistrzynią kraju została jej koleżanka klubowa - Weronika Maleszka, która zdobyła srebro w wadze 72 kg, ulegając w finale Patrycji Howis ze stołecznego AZS AWF.

Na najniższym stopniu podium stawały ponadto inne reprezentantki Cementu Gryfa Chełm: Angelika Głąb (48 kg), Monika Kędrak (51 kg) i Karolina Krawczyk (59 kg) oraz Izabela Badurek z Sokoła Lublin (67 kg).