Zderzenie tira i osobówki w miejscowości Domostawa. Autobus...

  Zderzenie tira i osobówki w miejscowości Domostawa. Autobus w rowie. Nie żyją 2 osoby. Dwoje dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA]

  wt, GDDKiA, KWP, ram

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Zderzenie tira i osobówki w miejscowości Domostawa. Autobus w rowie. Nie żyją 2 osoby. Dwoje dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA]
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©PSP Nisko

  Na krajowej 19 w miejscowości Domostawa koło Niska doszło nad ranem do tragicznego wypadku. W zderzeniu tira i samochodu osobowego zginęły dwie osoby. Dwoje dzieci jest w szpitalu
  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 44-letni obywatel Rumunii kierujący ciągnikiem siodłowym daf z naczepą, stracił panowanie nad składem - kolos wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem, którym podróżowała czteroosobowa rodzina.

  Na miejscu zginął 40-letni kierowca auta osobowego, jego 39-letnia żona zmarła w drodze do szpitala. Do szpitala trafiła też dwójka dzieci w wieku 2 i 11 lat, na szczęście ich obrażenia są niegroźne. Jak ustalono rodzina pochodziła z Kraśnika. Prawdopodobnie małżonkowie ze swoimi synami wracali do domu.

  - Bezpośrednio za hyundaiem jechał autokar, który przewoził obywateli Białorusi. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia zjechał do rowu, na szczęście żadnemu z 56 pasażerów autokaru nic się nie stało - relacjonuje komisarz Anna Kowalik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

  Pasażerowie autokaru w oczekiwaniu na transport zastępczy dowiezieni zostali do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Domostawie.

  Po wypadku policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych: przez Zarzecze - Pysznica w kierunku Janowa Lubelskiego i przez Biłgoraj. Samochody ciężarowe stoją.

  Ciężko określić, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia, gdyż jest problem z dojazdem dźwigu, który musi wyciągnąć z rowu autobus oraz tir z naczepą. Trzeba też przeładować towar z wywróconego tira.

  Aktualizacja z godz. 14


  Jak informuje GDDKiA, tir został już usunięty z drogi. Za pół godz będzie wyciągany autobus. Przez te 30 min uruchomiono ruch wahadłowy w obu kierunkach. O 14.30 zostanie on znów czasowo wstrzymany.

  Aktualizacja z godz. 19.15


  Obecnie w miejscu wypadku zablokowany jeden pas ruchu - w kierunku Niska. Wprowadzono ruch wahadłowy. W pierwszej kolejności przepuszczane są autobusy, potem samochody osobowe i ciężarowe.

  Aktualizacja z godz. 21


  GDDKiA informuje, że w miejscu wypadku ruch odbywa się już bez utrudnień.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU:


  Na Podkarpaciu warunki na drogach są bardzo trudne. Jazdę utrudnia intensywnie padający śnieg. Tak ma być przez całą niedzielę.

  WYPADKI NA PODKARPACIU:
  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  szofer z autobusu

  semoij (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Brawa i gratulacje dla przytomnego kierowcy autobusu. Należałoby jakoś wynagrodzić a przynajmniej mu pomóc. Mam nadzieję że tak się stało.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tiry na tory

  On (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 4

  Ciapak pier....


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wypadek

  AGA (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 1

  "Dzieci trafiły do szpitala, na szczęście ich obrażenia nie są groźne" ale jakie to szczęście jak rownocześnie stało się najgorsze nieszczęście, że stracili ukochanych rodziców


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Baba jaga

  Lucyper (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 22

  Buk tak chciał...


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Buk

  Lucyper (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  A kto, ja?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bez tytułu

  xx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

  ale głupia k**** z ciebie frajerze

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zamiast komentowć

  Belzebub (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

  pedałuj z dr marco

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY