reklama

Zmiana na stanowisku prezesa Motoru Lublin S.A. Leszka Bartnickiego zastąpił Paweł Majka

Marcin PukaZaktualizowano 
Stało się to, o czym informowaliśmy już wcześniej. Leszek Bartnicki nie jest już prezesem trzecioligowego Motoru Lublin. Na tym stanowisku zastąpił go Paweł Majka, dotychczasowy przewodniczący Rady Nadzorczej Motoru S.A. Już dawno spekulowano, że Bartnicki zostanie zwolniony, tymczasem on sam podał się do dymisji, którą przyjęła Rada Nadzorcza Motoru S.A.

Bartnicki do lubelskiego klubu trafił 22 grudnia 2016 roku z Chojniczanki Chojnice, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Teraz podzielił los kilku poprzednich prezesów Motoru, którzy także pożegnali się z tą posadą, ponieważ zespół nie awansował do wyczekiwanej od lat w Lublinie drugiej ligi.

Dzisiaj Rada Nadzorcza Motoru wydała oświadczenie, w którym czytamy:

"W dniu 25 lipca 2019 r. rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Motor Lublin S.A. złożył Pan Leszek Bartnicki. Tego samego dnia Rada Nadzorcza Motor Lublin S.A. przyjęła rezygnację. Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powołaniu z dniem 1 sierpnia 2019 r. na funkcję Prezesa Zarządu Pana Pawła Majkę.

Dziękujemy Panu Leszkowi Bartnickiemu za ponad 2,5 roku pracy na rzecz Klubu i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.
Rada Nadzorcza Motor Lublin S.A".

Co ciekawe, według nieoficjalnych informacji Bartnicki zostanie wkrótce nowym prezesem pierwszoligowego GKS Tychy.

Motor Lublin wygrał sparingowe derby z Lublinianką 3:2. Zobacz zdjęcia

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

.
2019-07-25T17:55:19 02:00, Gość:

To się w Tychach ucieszą! 

A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon!

Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją!

Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa!

Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!!

Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą!

Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! 

Jeszcze za nim zatesknimy...

Leszek dzięki!

za co dziękujesz Bartnickiemu?Za brak wyników,złe zarządzanie(brak podpisania umów z byłymi sponsorami i brak pozyskania nowych) za brak planów długofalowych klubu ,za uleganie trenerom którzy wprowadzali dziwne plany szkodzące klubowi(Sasal sciągnął juniorów z Warszawy do CLJ odsuwajac swoich) za rozwalenie Akademii i jeszcze bym troche wyliczył.Za to wszystko brał wynagrodzenie w 4-ligowym klubie na poziomie 1-ligi a powinien dopłacać.

l
lool
2019-07-25T21:51:18 02:00, Gość:

no to POlityka w klubie sportowym pełną gębą. Koniec zespołu i sukcesów. Macki Ratusza rozwalą wszystko.

2019-07-25T23:00:50 02:00, lool:

koniec czego? SUKCESÓW??! Nieźle ci psychiczny prezio zrył beret.

No chyba że sukcesem jest 3 miejsce w de facto IV lidze. Jak na wasz pislamski wsamraśny lublin to rzeczywiście może być sukces

2019-07-26T20:16:07 02:00, Gość:

Pislamski Lublin? Ależ tvn ci zrył banie. Druga kadencję jest prezydent z PO gościu.

pisiorku kibolku czytaj ze zrozumieniem (zresztą czego ja wymagam - do tego trzeba mieć rozum a to dla was rzecz nieznana) chodzi o pislamską wizję Lublina, wsamraśnego gdzie strzecha i klepisko to szczyt SUKCESÓW. Nie pozdrawiam tłuczku... :P

G
Gość
2019-07-25T21:51:18 02:00, Gość:

no to POlityka w klubie sportowym pełną gębą. Koniec zespołu i sukcesów. Macki Ratusza rozwalą wszystko.

2019-07-25T23:00:50 02:00, lool:

koniec czego? SUKCESÓW??! Nieźle ci psychiczny prezio zrył beret.

No chyba że sukcesem jest 3 miejsce w de facto IV lidze. Jak na wasz pislamski wsamraśny lublin to rzeczywiście może być sukces

Pislamski Lublin? Ależ tvn ci zrył banie. Druga kadencję jest prezydent z PO gościu.

l
lool
2019-07-25T21:51:18 02:00, Gość:

no to POlityka w klubie sportowym pełną gębą. Koniec zespołu i sukcesów. Macki Ratusza rozwalą wszystko.

koniec czego? SUKCESÓW??! Nieźle ci psychiczny prezio zrył beret.

No chyba że sukcesem jest 3 miejsce w de facto IV lidze. Jak na wasz pislamski wsamraśny lublin to rzeczywiście może być sukces

e
ee3

Proszę Państwa sukces zespołów sportowych bierze się z kasy, z kasy w większości klubów piłkarskich.

G
Gość
2019-07-25T17:55:19 02:00, Gość:

To się w Tychach ucieszą! 

A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon!

Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją!

Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa!

Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!!

Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą!

Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! 

Jeszcze za nim zatesknimy...

Leszek dzięki!

2019-07-25T19:51:57 02:00, Gość:

Idiota czy już debil? Sam nie wiem kto ten wpis dodał!

Dodałem ja, spytaj redakcje, nikt nie jest w Internecie anonimowy. A za twoje epitety kij Ci w oko, nie wiesz, nie komentuj.

G
Gość

no to POlityka w klubie sportowym pełną gębą. Koniec zespołu i sukcesów. Macki Ratusza rozwalą wszystko.

R
Rycho

Motor S.A. to urząd, upolityczniony twór, więc ta decyzja jest jak najbardziej racjonalna.

R
Reks

Tu gdzie wczoraj bramki stały - jutro będzie beton biały. Mafia Żuka w natarciu. Panie Leszku do zobaczenia bo Pan tu jeszcze wróci i dziękuję bo był Pan równym gościem, któremu dobro Motoru leży na sercu tak jak mi.

G
Gość
2019-07-25T17:55:19 02:00, Gość:

To się w Tychach ucieszą! 

A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon!

Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją!

Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa!

Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!!

Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą!

Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! 

Jeszcze za nim zatesknimy...

Leszek dzięki!

2019-07-25T19:51:57 02:00, Gość:

Idiota czy już debil? Sam nie wiem kto ten wpis dodał!

Ktos kto wie znacznie wiecej niz ty siurku. Wiec zamkmij jape, sluchaj madrzeszych i moze cos zapamietasz.

G
Gość
2019-07-25T17:55:19 02:00, Gość:

To się w Tychach ucieszą! 

A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon!

Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją!

Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa!

Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!!

Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą!

Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! 

Jeszcze za nim zatesknimy...

Leszek dzięki!

Idiota czy już debil? Sam nie wiem kto ten wpis dodał!

G
Gość

To się w Tychach ucieszą! 

A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon!

Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją!

Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa!

Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!!

Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą!

Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! 

Jeszcze za nim zatesknimy...

Leszek dzięki!

Y
Yoka

Jezeli Motor nie awansuje to pana Majke sprawiedliwie wywalic na zbity pysk z Motoru my kibice mamy dobrą pamiec !!!

d
dua lista

Szczyt patologii, by kontrolujący spółkę z ramienia prezydenta był jednocześnie najpierw kontrolowanym jako przewodniczący rady nadzorczej, a następnie prezes spółki z dominującym udziałem miasta.

G
Gość

Nieudacznik. Skad nastepni chetni na jego pseudouslugi?

Dodaj ogłoszenie