Żona Adama Bodnara pozywa TVP. Chodzi o materiał dot. syna Rzecznika Praw Obywatelskich

Jakub OworuszkoZaktualizowano 
Adam Bodnar, RPO
Adam Bodnar, RPO fot. Arkadiusz Wojtasiewicz/ Polska Press
Kilka dni temu Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar krytycznie ocenił sposób, w jaki został potraktowany przez policję domniemany morderca 10-letniej Kristiny z Mrowin. Krótko po tym TVP INFO poinformowało, że 14-letni syn Bodnara pod koniec maja dokonał wraz z kolegami trzech rozbojów. Pełnomocnik matki syna Rzecznika Praw Obywatelskich poinformował "Presserwis", że zostały podjęte pierwsze kroki prawne przeciwko TVP.

22-letni Jakub A., tuż po zatrzymaniu, został skuty w kajdanki, a policjanci wyprowadzali go z domu obezwładnionego w samej bieliźnie i koszulce - nie miał na sobie spodni i butów.

W obronie podejrzanego stanął Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich. W ocenie Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur (działającego w ramach Biura Rzecznika Praw Obywatelskich) sposób traktowania Jakub A. (podejrzanego o brutalne morderstwo 10-latki) przez organy ścigania stanowi poniżające traktowanie, które jest bezwzględnie zabronione zarówno przez Konstytucję, jak i umowy międzynarodowe - czytamy w opublikowanym w zeszłym tygodniu oświadczeniu.

Sprawa jest szeroko komentowana. Bodnar został ostro skrytykowany przez polityków PiS.

W piątek rano portal Tvp.info i kanał TVP INFO informowały, że 14-letni syn Bodnara wymuszał pieniądze od kolegów. Według wielu komentatorów, informacja miała być jednym z elementów ataku na Bodnara za to, że bronił podejrzanego o morderstwo.

"Niektóre media, głównie telewizja publiczna, próbują do sporu wokół oświadczenia Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur włączyć moje sprawy rodzinne. Odbieram to jako wyraz złej woli i przekroczenie standardów etycznych" – napisał w piątek Bodnar w oświadczeniu. "Zostały podjęte pierwsze kroki prawne" – poinformował "Presserwis" pełnomocnik matki dziecka, mecenas Maciej Ślusarek z kancelarii Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. Nie podał jednak szczegółów" - czytamy na press.pl.

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Wideo

Materiał oryginalny: Żona Adama Bodnara pozywa TVP. Chodzi o materiał dot. syna Rzecznika Praw Obywatelskich - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 78

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
H
Hipokryzja!

Niech Bodnarowa zamiast strzelania fochow zajmie sie wychowaniem tego malego degenerata/kryminalisty

G
Gość
2019-06-24T19:12:55 02:00, Miro:

Pani Bodnarowa,zamiast pozywac Telewizję Publiczną do sądu, niech się Pani lepiej weźmie za wychowywanie synka bandyty !

2019-06-24T21:49:30 02:00, Gość:

synek posła Czarneckiego w sylwestra dzgnął nożem kolegę ,jakos to wam umkneło?i kurwizja o tym jakoś nie robi programu

a ty to tak wymysliłeś na POczekaniu czy ci sie przysnuiło ?

Bo jeśli TVN ani Gaezeta Wyborcza to przemilczały to to twoj wymysł

to news w stylu - Józiek Bak był mózgiem Amber Gold

G
Gość
2019-06-24T19:12:55 02:00, Miro:

Pani Bodnarowa,zamiast pozywac Telewizję Publiczną do sądu, niech się Pani lepiej weźmie za wychowywanie synka bandyty !

synek posła Czarneckiego w sylwestra dzgnął nożem kolegę ,jakos to wam umkneło?i kurwizja o tym jakoś nie robi programu

P
Psychologia

Tak to właśnie jest ze często gęsto z takiego przemądrzałego bufonowatego tatusia wychodzi nieudaczny rodzic nie radzący sobie z własnym domem, norma ze najbardziej pouczają nieudacznicy zyciowi

G
Gość
2019-06-24T16:43:30 02:00, TYLKO PiS:

zaKODowane POyebane BYDŁO lewackie będzie sobie jeszcze dłuuuuuugo szczekać i szczekać na tym forum bo jak widzimy, to PiS (dzięki takiej "opozycji", czytaj zbieraninie TĘPYCH przygłupów) będzie rządził wiecznie. Aha a POtrwa to jeszcze dłuuuuuugie lata bo PiS dba o Polskę i Polaków i jest coraz więcej zwolenników patriotycznej Polski a qurestwo opozycyjne już nigdy wyborów nie wygra. PiS po raz pierwszy od 27 lat zabrał złodziejom i dał Polakom...

2019-06-24T16:52:45 02:00, Gość:

kolejny zakompleksiony turbo debil opłacany z nowogrodzkiej ;)

Więcej takich trolli - pokazuje to IQ PISlamistów ;)

AVE tchórzliwe cioty

b

M
Miro

Pani Bodnarowa,zamiast pozywac Telewizję Publiczną do sądu, niech się Pani lepiej weźmie za wychowywanie synka bandyty !

a
abcd

Opinia publiczna ma prawo dowiedzieć się o rozbojach i rozbójnikach. O co tym razem chodzi?

O
On
2019-06-24T15:27:14 02:00, Gość:

Ale się boicie CIOTY PISOWSKIE ;)

widać że nie macie jaj, banda tchórzy :)

2019-06-24T16:12:40 02:00, On:

Zapytaj Donka czy miał inne zdanie niż Angela

2019-06-24T16:26:59 02:00, Gość:

Też jesteś tchórzem pisowskim który boi się pytania o synka czarneckiego co nie?

Ale wy wszyscy śmieszni jesteście, tacy fajni, nie za mądrzy, dający sobą manipulować, zakompleksieni... no idealny elektorat kaczyńskiego

To pytaj bohaterze (nie mnie - ja ci na to nie odpowiem) o tego synka kto przeba. Szczekać na forum tylko potrafisz?

G
Gość

..,,'> Praca przez internet dla każdego przed komputerem 17.100zł miesięcznie zostało. kilka miejsc :

zapisz się tu: http://zarobmilion.pl

zarabiasz wygodnie z domu przed komputerem.!

S
Synekk
2019-06-24T16:29:44 02:00, semiplezer:

przeciez zona bodnara broni w sadzie zony pereiry która tłukł a teraz się portugalki kutek msci na calej rodzinie ten gosc powinien byc zamkniety gdzies

2019-06-24T16:43:40 02:00, Gość:

to potwierdzone info? bo jesli tak gosc jest kanalia

2019-06-24T17:46:39 02:00, Gunak:

Co za menda czyli musi niezłe w dype dostawać w sandzie ale to kawał chja ze wyciągnął to pelnomocniczke

Sprawa jest o znęcanie się? Obrzydliwe ze ten dziad ma jakieś stanowisko

G
Gunak
2019-06-24T16:29:44 02:00, semiplezer:

przeciez zona bodnara broni w sadzie zony pereiry która tłukł a teraz się portugalki kutek msci na calej rodzinie ten gosc powinien byc zamkniety gdzies

2019-06-24T16:43:40 02:00, Gość:

to potwierdzone info? bo jesli tak gosc jest kanalia

Co za menda czyli musi niezłe w dype dostawać w sandzie ale to kawał chja ze wyciągnął to pelnomocniczke

G
Gość
2019-06-24T16:43:30 02:00, TYLKO PiS:

zaKODowane POyebane BYDŁO lewackie będzie sobie jeszcze dłuuuuuugo szczekać i szczekać na tym forum bo jak widzimy, to PiS (dzięki takiej "opozycji", czytaj zbieraninie TĘPYCH przygłupów) będzie rządził wiecznie. Aha a POtrwa to jeszcze dłuuuuuugie lata bo PiS dba o Polskę i Polaków i jest coraz więcej zwolenników patriotycznej Polski a qurestwo opozycyjne już nigdy wyborów nie wygra. PiS po raz pierwszy od 27 lat zabrał złodziejom i dał Polakom...

2019-06-24T16:52:45 02:00, Gość:

kolejny zakompleksiony turbo debil opłacany z nowogrodzkiej ;)

Więcej takich trolli - pokazuje to IQ PISlamistów ;)

AVE tchórzliwe cioty

lepiej nie takie Bodnarowe zajma sie wychowywanie swoich dzieci na normalnych ludzi a nie bandytów.

Co TVP jej winna ze synalek to bandyta ?

P
Pytanie

A to media nie mają prawa nagłośnić sprawy nastoletnich nożowników wymuszających haracze, BO tatuś na stanowisku? Za to mogą bezkarnie walić jak w bęben w rodzinę i małe, bezbronne dzieci pana premiera Morawieckiego?!

G
Gość
2019-06-24T16:43:30 02:00, TYLKO PiS:

zaKODowane POyebane BYDŁO lewackie będzie sobie jeszcze dłuuuuuugo szczekać i szczekać na tym forum bo jak widzimy, to PiS (dzięki takiej "opozycji", czytaj zbieraninie TĘPYCH przygłupów) będzie rządził wiecznie. Aha a POtrwa to jeszcze dłuuuuuugie lata bo PiS dba o Polskę i Polaków i jest coraz więcej zwolenników patriotycznej Polski a qurestwo opozycyjne już nigdy wyborów nie wygra. PiS po raz pierwszy od 27 lat zabrał złodziejom i dał Polakom...

kolejny zakompleksiony turbo debil opłacany z nowogrodzkiej ;)

Więcej takich trolli - pokazuje to IQ PISlamistów ;)

AVE tchórzliwe cioty

G
Gość

> Praca online dla każdego przed .komputerem 14.200zł miesięcznie, zostało. kilka miejsc.

zapisz sie tu: http://zarobmilion.pl

zarabiasz wygodnie w .domu przed komputerem!

Dodaj ogłoszenie