Zwycięstwo piłkarzy Bogdanki Łęczna na zakończenie sezonu 2010/11

Marcin Puka
Karol Wiśniewski
Piłkarze Bogdanki Łęczna zwycięstwem kończą sezon 2010/11. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego pokonali na wyjeździe Kolejarza Stróże 2:1 (1:0). Bramki dla gości strzelili Tomasz Nowak w 33 minucie z rzutu karnego, oraz Nildo w 77 min. Honorowe trafienie dla Kolejarza zaliczył Piotr Madejski w 90 minucie.

Do ekstraklasy awansowały ŁKS Łódź i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z I ligą już wcześniej pożegnały się GKP Gorzów Wielkopolski i Odra Wodzisław. Stawkę spadkowiczów dzisiaj uzupełniły KSZO Ostrowiec Świętokrzyki i MKS Kluczbork. Oznacza to, że jeżeli piłkarze drugoligowego Motoru Lublin utrzymają 16. pozycję w tabeli mają szanse na uchronienie się przed spadkiem. Warunek jest jeden, brak licencji dla jednego z drugoligowców.