Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Nowak (Górnik Zabrze) - Dobrze go znowu widzieć w...

Poldi złapał rytm. Jedenastka 17. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

Wyróżnienicy pomocnicy:

Bartosz Nowak (Górnik Zabrze) - Dobrze go znowu widzieć w takiej dyspozycji. Ze Śląskiem Wrocław postanowił wziąć ciężar na swoje barki. Zaraz po przerwie w krótkim odstępie czasowym uzbierał dwa trafienia. W naszej jedenastce znalazł się drugi raz w sezonie.

Ilkay Durmus (Lechia Gdańsk) - W zasadzie w pojedynkę odwrócił wynik z Rakowem Częstochowa. Wyrównał głową, a potem na 2:1 strzelił technicznie z dalszej odległości. W naszej jedenastce znalazł się trzeci raz w sezonie.

Damian Gąska (Górnik Łęczna) - Beniaminek zawdzięcza mu pierwsze zwycięstwo w delegacji. Przed upłynięciem minuty dał prowadzenie, uderzając pośladkiem. Potem poprawił Jagiellonię Białystok z prawej nogi, korzystając na błędzie bramkarza. To jego debiutancki dublet na tym poziomie. W naszej jedenastce znalazł się pierwszy raz w sezonie.

Jakub Kamiński (Lech Poznań) - Na tę ligę ma wszystko: odejście, podanie, wykończenie. To zdecydowanie najlepszy młodzieżowiec, co potwierdzają opinie fachowców, ale i konkretne liczby. W Lubinie przeciw Zagłębiu strzelił szósty raz w sezonie. W naszej jedenastce znalazł się siódmy raz w sezonie.